Jump to content
Dogomania

Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!


polciuaa

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agucha']... a Fiodor nie miał białych palców w prawej, przedniej łapce?
[IMG]http://i39.tinypic.com/2sbprhl.jpg[/IMG][/QUOTE]

Miał białe końcówki palców, ale w prawej łapce tylko środkowe były na końcach białe. A tych właśnie na zdjęciu nie widać...
Pyszczek ma bardzo podobny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Miał białe końcówki palców, ale w prawej łapce tylko środkowe były na końcach białe. A tych właśnie na zdjęciu nie widać...
Pyszczek ma bardzo podobny.[/QUOTE]
No więc zaciskam kciukasy, żeby w końcu się odnalazł!

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam tutaj co jakiś czas z nadzieją, że pieski się odnajdą. Mam nadzieję, że ten na Paluchu to będzie Fiodorek.
Aga ja dałam ogłoszenie do magazynu weterynaryjnego, gazeta trafia do weterynarzy na terenie całego kraju. Zbliżają się teraz szczepienia (maj) może weterynarze by pomogli. Jeśli Twoje psiaki są u kogoś, to kiedyś muszą iść do weta. Ja przynajmniej na to liczę w mojej sprawie.
Jak chcesz to mogę dać Tobie telefon do Pani która zajmuje się ogłoszeniami, jest naprawdę bardzo miła i nie kosztuje to wiele. Jakby co to pisz na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magenka1']Mam nr do jeden wolontariuszki z Palucha jak by się przydał, tylko Ona chyba dopiero będzie w sobotę[/QUOTE]

Dziękuję Ci bardzo. W sobotę będzie też doddy, napisała, że zobaczy, czy to nie Fiodor.

[quote name='aga34']Zaglądam tutaj co jakiś czas z nadzieją, że pieski się odnajdą. Mam nadzieję, że ten na Paluchu to będzie Fiodorek.
Aga ja dałam ogłoszenie do magazynu weterynaryjnego, gazeta trafia do weterynarzy na terenie całego kraju. Zbliżają się teraz szczepienia (maj) może weterynarze by pomogli. Jeśli Twoje psiaki są u kogoś, to kiedyś muszą iść do weta. Ja przynajmniej na to liczę w mojej sprawie.
Jak chcesz to mogę dać Tobie telefon do Pani która zajmuje się ogłoszeniami, jest naprawdę bardzo miła i nie kosztuje to wiele. Jakby co to pisz na pw.[/QUOTE]

Aga, już wysyłam Ci PW. Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Andzia, jak dla mnie to trzy w jednym, bardzo pięknym psie.[/QUOTE]

na moim bullowatym wkleiłam więcej zdjęć...i to chyba niestety pituś:( tak ciotka Doddy powiedziała)...szkoda...myślałam, ze wszystko inne a nie kolejny biedak do kolekcji bezdomnych bullków:( tak się łudzilam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...