Jump to content
Dogomania

"Zima,zima śniezek pruszy marzną noski, marzną uszki"- czyli zimowa galeria Nery ZAW.


Coffee&Nera

Recommended Posts

[quote name='crazydaisy']Z tym odchudzaniem to nie ryzykuj, ciężko psa przywrócić do normalnej wagi, a zdjęcia... faktycznie, coś tu ostatnio skąpo z nimi :mad:[/quote]

Wiesz niewiem czy ruchu ma tyle ile trzeba w każdym razie wychodzimy czesto i na dlugo i dużo biega a jedzonko ma 3x dziennie ;)

No wlasnie sie zbieramy na spacerek i bierzemy aparat :evil_lol:, ale fotki beda wieczor bo znow dzisiaj na caly dzień wybywam ;) (przynajmniej zobacze kto za nami tęskni :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Owczarkowa'][CENTER]Ja już tęsknie :loveu: Dawać foty :evil_lol:[/CENTER]
[/quote]

Fotki domowe będą- jak to ja aparatu na wyjscie zapomnialam :evil_lol: To tylko ja taka jestem :eviltong:

Dzisiejszy plan to wyjscie do rodzinki, lodowisko i hmm bimbanie w domciu :cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']Buuu już myślałam.......:eviltong: a cóż tam jest ciekawego?[/quote]

Jedyny zoologik gdzie widze 3kg Hillsa Puppy Mini tak to musialam kupowac w sklepie internetowym, różne obroze i smycze m.in Hiltona (myśle nad drugą szansa dla tej obrozy) oraz duzy wybor zabawek- ogólem można popatrzec i zajrzec a jak nie no to niezawodny sklep Iguana w Rotundzie (dawnej Reducie na Okulickiego ;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nera-']Jedyny zoologik gdzie widze 3kg Hillsa Puppy Mini tak to musialam kupowac w sklepie internetowym, różne obroze i smycze m.in Hiltona (myśle nad drugą szansa dla tej obrozy) oraz duzy wybor zabawek- ogólem można popatrzec i zajrzec a jak nie no to niezawodny sklep Iguana w Rotundzie (dawnej Reducie na Okulickiego ;))[/quote]
Ja bym nie zaryzykowała po takim wypadku, ale ze swojej strony, na małego pieska, tylko i wyłącznie małego, hiltona mogę polecić. Mamy, i trzyma się jeszcze. ;)
Nie, nie mogę popatrzeć, bo wyjdę z rękami pełnymi siatek i pustym portfelem. Zawsze tak się kończy moje "tylko zajrzę". :cool1:
Iguana, czy jakkolwiek inaczej zwał ten sklep, masakra, jeśli chodzi o ceny, bo asortyment faaajny...
Był taki sześciopak naszych ulubionych piłek, na nim cena chyba 7,8zł. Pytam, czy to za całość, dowiedziałam się, że za jedną sztukę.
No to podziękowałam, ze świadomością, ze na Krakvecie ta sama piłka kosztuje 2,5zł.. :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']Ja bym nie zaryzykowała po takim wypadku, ale ze swojej strony, na małego pieska, tylko i wyłącznie małego, hiltona mogę polecić. Mamy, i trzyma się jeszcze. ;)
Nie, nie mogę popatrzeć, bo wyjdę z rękami pełnymi siatek i pustym portfelem. Zawsze tak się kończy moje "tylko zajrzę". :cool1:
Iguana, czy jakkolwiek inaczej zwał ten sklep, masakra, jeśli chodzi o ceny, bo asortyment faaajny...
Był taki sześciopak naszych ulubionych piłek, na nim cena chyba 7,8zł. Pytam, czy to za całość, dowiedziałam się, że za jedną sztukę.
No to podziękowałam, ze świadomością, ze na Krakvecie ta sama piłka kosztuje 2,5zł.. :/[/quote]

Wiesz co bo za 10zł za komplet to nie taka znowu gigantyczna cena- jak coś no to mowi sie trudno wiele niestrace.
Ja tam lubie zajrzec i jakos nigdy niewychodze z niczym :evil_lol:
To prawda ceny straszne ale jak narazie jedyny sklep gdzie byla ta karma-60zł za nia dalam gdzie w innych sklepach ponad 70zł.
A co to za zestaw pilek jesli moge spytac :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nera-']Wiesz co bo za 10zł za komplet to nie taka znowu gigantyczna cena- jak coś no to mowi sie trudno wiele niestrace.
Ja tam lubie zajrzec i jakos nigdy niewychodze z niczym :evil_lol:
To prawda ceny straszne ale jak narazie jedyny sklep gdzie byla ta karma-60zł za nia dalam gdzie w innych sklepach ponad 70zł.
A co to za zestaw pilek jesli moge spytac :razz:[/quote]
Za komplet 6 piłek to właśnie bardzo niska cena, i na pewno wzięłabym taki komplet...W Rzeszowie ogółem niestety ceny są wygórowane... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania!']A ja tam kupuję tylko przez internet. W moim przypadku takie zakupy to błogosławieństwo, bo muszę kupować takie dość duże worki karmy ;)

[B]Gdzie te zdjęcia? :sad:[/B][/quote]

Tak jeżeli duze worki to przez internet ;)

Narazie niebedzie bo wlasnie zaraz wychodze ale potem beda fotki nie tylko Nery hmm co wy na fotki ONki ;)? Sa z tego samego dnia (przyblizony dzien urodzenia Nery to 31 lipca a ta sunia tez 31 lipca- tylko jaka roznica wielkosci :evil_lol::evil_lol::evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...