Jump to content
Dogomania

"Zima,zima śniezek pruszy marzną noski, marzną uszki"- czyli zimowa galeria Nery ZAW.


Coffee&Nera

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania!']Jeszcze jedno. Lina to taka z 10 metrów. Niech ma możliwośc pobiegać. A jak ją odpowiednio nakręcisz na zabawkę, to wystarczy, że na dworze wyciągniesz ją z kieszeni, a mała już będzie obok. To ma dodatkową zaletę. Pies będzie się chciał bawić z Tobą, a nie z innymi psami.[/quote]
Ja jej dokladnie to samo pisalam i jak ta stosowalam na lince, teraz bez linki Sherry widzi kiedy wyciagam zabawke i bawimy sie zawsze jak przyjdzie :diabloti: potem w drodze do domu niesie dumna zabawke, pod progiem oddaje, chowam i zabieram jak na spacer idziemy :cool3: wiec zabawka sie nie znudzi bo ona wie ze ta sarenka to tylko na spacery za grzecznosc :loveu: i widze ze da sie obie paskudy odwolac od psow itp

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Ja jej dokladnie to samo pisalam i jak ta stosowalam na lince, teraz bez linki Sherry widzi kiedy wyciagam zabawke i bawimy sie zawsze jak przyjdzie :diabloti: potem w drodze do domu niesie dumna zabawke, pod progiem oddaje, chowam i zabieram jak na spacer idziemy :cool3: wiec zabawka sie nie znudzi bo ona wie ze ta sarenka to tylko na spacery za grzecznosc :loveu: i widze ze da sie obie paskudy odwolac od psow itp[/quote]

Wielkie umysły... szkolą tak samo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owczarkowa'][CENTER]Śliczne śniegowe fotki :loveu:

Czekamy na kolejne :diabloti:[/CENTER]
[/quote]

Kochana może bys mi stworzyla ślicny śnigowy banerek :razz::razz::razz: ale raczej z tych zdjec z 42 strony tam sa takie piekne sloneczno zimowe hmm bylabym okropnie wdzięczna :oops::multi:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f553/zima-zima-sniezek-pruszy-marzna-noski-marzna-uszki-czyli-zimowa-galeria-nery-125389/"][IMG]http://img2.myimg.de/nera72940.jpg[/IMG][/URL]

Potem Ci zrobię jeszcze jeden to wybierzesz sobie który będziesz chciała :)

Edit:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f553/zima-zima-sniezek-pruszy-marzna-noski-marzna-uszki-czyli-zimowa-galeria-nery-125389/"][IMG]http://img2.myimg.de/nera2039a9.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']No ja wiem ze plany na dzis byly duze, to pewnie jej w domu nie ma na razie.[/quote]

Żebyś wiedziala- dopiero wrocilam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Miało być dluzej ale jednak nienajlepsza pogoda w rzeszowie sie zrobila wiec wrocilysmy wczesniej o jakas godzinke :crazyeye:

Zaraz z Nerą idę fotek niestety dzisiaj juz niebedzie za ciemno a w domu to tak nieladnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie jaka akcja jeszcze takiego wnerwu niemialam jak żyje :angryy:

Byłam z Nerą na spacerze i szła jakas kobieta z dzieckiem malym chlopcem. Chlopiec podbiegl Nera sie wystraszyla i zrobila poze do zabawy i zaczela szczekac. A ta kobieta do mnie że mam agresywnego psa, ze on atakuje dzieci że powinnam nosic go w kagancu i ze to zglosi. Ja jej mowie ze to szczeniak i ze ona chce sie bawic pozatym pani syn podbiegl i pies poprostu przyjął odpowiednia pozycje. No i sie kloce z ta kobieta. Że ona mnie poda do strazy miejskiej że moj pies ma nosic kaganiec :angryy::angryy::angryy:

Rozmawiaj tutaj z takimi ale jak ja jeszcze spotkam to ja jej cos powiem żeby dziecko przypilnowala bo Nera ma 4kg nieobowiązuje ja kaganiec w miejscach publicznych bo jest jeszcze szczeniakiem

Link to comment
Share on other sites

dokładnie..
na mnie się kiedyś gościu wydarł żebym nie niosła kagańca w ręce tylko założyła psu bo jest agresywny.. a Chester tylko się obrócił żeby powąchać rower z którym gościu szedł :roll: ja rozumiem że on jest duży, ale bez przesady.. a twoje to takie maleństwo, chomiczek normalnie i jeszcze ludzie wąty mają, eh:shake:

a banerek cudowny ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owczarkowa'][CENTER]To twój pies, prowadziłaś go na smyczy. Dziecko podbiegło do niego i to wina kobiety, że dziecka nie pilnuje. Takim ludziom się nie da wytłumaczyć. Nie przejmuj się. Bo nic innego nie pozostaje jak olać takich ludzi.[/CENTER]
[/quote]

W pewnym sensie sie tym nieprzejmuje tylko ze straż miejska ma juz mnie na oku że pies jest niezarejestrowany w urzędzie :roll:

Wogole to Nera wlasnie zrobila swoja potrzebe w domu- a bylam z nia na polu i niezrobila- dostala za to w tylek- czy teraz bedzie miala do mnie jakis respekt? Mam dosc olazlam sie jak glupia a ona do domu wrocila i to robi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...