Jump to content
Dogomania

Cykada, ma 8 tygodni i MA SWÓJ DOMEK!!!


paros

Recommended Posts

[FONT=Verdana]Pewnego dnia pojawił się na ulicy jako bezdomny,:-( nikomu niepotrzebny szczeniaczek. Każdy śpieszył się do domu, do swoich bliskich a on? A ten psiak nie miał gdzie pójść, nie miał gdzie się podziać. :shake:[/FONT]
[FONT=Verdana]Malutkie psie dziecko zdane tylko na siebie pojawiło się przy ruchliwej ulicy. [/FONT][FONT=Verdana]Okazało się, że to sunia. Ma około 8 tygodni. Malutka dostała imię Cykada. [/FONT]
[FONT=Verdana]Szczeniorek mieszka w kartonie, jak to widać na zdjęciu. Ale w ciągu kilku dni musimy znaleźć dla Cykady jakieś inne miejsce. Cykada nie może tu zostać!! :modla::modla:[B]Jest coraz zimniej i Cykada pilnie szuka domu lub chociaż jakiegoś kącika czy tymczasu!!![/B] [/FONT]

[FONT=Verdana]Kontakt w aprawie domu dla maluszka:[/FONT]
[FONT=Verdana][B]Tel. 507 132 363[/B][/FONT]
[FONT=Verdana]Mail: [/FONT][COLOR=blue][FONT=Verdana][EMAIL="[email protected]"][COLOR=blue][email protected][/COLOR][/EMAIL][/FONT][/COLOR]


[IMG]http://images35.fotosik.pl/32/6ab6b53195e8b145med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images46.fotosik.pl/32/45bb26da4d7a5b12.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marta Kol']podnosze, biedaczek,

napisałam e-mil z tel, myślę, że mamy DT dla psinki, tyle co moglam zrobić. Pozdrawiam i walcze o dom dla swoich psinek[/QUOTE]

Bardzo dużo zrobiłaś dla Cykady, dziękuję :Rose:

Ten mail jest do mnie ;) bo pani, do której jest podany telefon nie ma netu. Zadzwoniłam i przekazałam namiar do Agaty :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...