Jump to content
Dogomania

Zaglodzona suka- Rhodesian riddgeback. Afra ma dom.


basia0607

Recommended Posts

Z DT na razie sprawa się wyjaśnia, nie zapeszajmy :p Ale dobrze byłoby wiedzieć, jakie mamy możliwości transportowe. Pieniążki na benzynę będą. Ewentualnie może udałoby się dowieźć Afrę przynajmniej do połowy drogi?
Jak ona reaguje na samochód?
Prosze odpowiedzcie na nasze pytania, bo my tutaj staramy się działać błyskawicznie, ale bez pewnych informacji nie potrafię iść do przodu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Basia0607, czy to Ty zajmujesz się tym przytuliskiem?
Chciałabym nawiązać jakiś bardziej bezpośredni kontakt z osobą decyzyjną w sprawach finansowych, weterynaryjnych i adopcyjnych. Nie wszystko warto wywalać na forum.
Napiszcie do mnie na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

I jeszcze prośba, dałoby rade przybić jakiś kawałek wykładziny albo inną zasłonę na wejściu do tej budy? To by troszkę zaoszczędziło ciepła. Może sunia wie jak się takim czymś posługiwac, skoro prawdopodobnie mieszkała w budzie?

Link to comment
Share on other sites

Przytulisko jest stworzone na potrzeby naszego Stowarzyszenia , którego jestem prezesem. Dzisiaj mialam kontrole z ministerstwa i pani kontrolujaca była zainteresowana rozezjanką, jest z Warszawy . Fajna babka, milosniczka psów. Nie podejmowalam z nią rozmowy o adopcji ale jesteśmy w kontakcie.
Wieczorem napisze meila w sprawie suni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybc!a']Gdybyście potrzebowali pomocy z transportem- możemy przewieźć sunię za zwrotem kosztów paliwa w dowolne miejsce ...
Jest piękna i bardzo, bardzo w moim typie.[/quote]

Potrzebujemy pomocy w przewiezieniu Afry do Wrocławia. Najlepiej w weekend. Nie wiem czy da się zrobić to jednym rzutem, bo to kawałek drogi. Napisz proszę jakie widzisz możliwości :)
Trochę się martwię czy zdążymy, zostało mało czasu do weekendu :roll:

Link to comment
Share on other sites

W takim razie, chyba wszystko dograne .
Jutro też ruszamy w trasę : do Ostrowii Mazowieckiej i Olsztyna, potem z powrotem do Elbląga. Po dzisiejszych akcjach schroniskowych mam dość kierowniczki i jeżdżenia tam, ale nie poddam się, nie pokażę jej, że mnie zniechęciła.
Bardzo się cieszę, że i tej suni będziemy mogli pomóc. Wiem, że koszty transportu są naprawdę duże, ale to strasznie daleko- ponad 900km .

A dziś dodatkowo zepsuło nam się auto, jechaliśmy .. BEZ HAMULCÓW.
Za naprawdę tato zapłacił 450zł ..
i rodzice się załamali .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybc!a']W takim razie, chyba wszystko dograne .
Jutro też ruszamy w trasę : do Ostrowii Mazowieckiej i Olsztyna, potem z powrotem do Elbląga. Po dzisiejszych akcjach schroniskowych mam dość kierowniczki i jeżdżenia tam, ale nie poddam się, nie pokażę jej, że mnie zniechęciła.
Bardzo się cieszę, że i tej suni będziemy mogli pomóc. Wiem, że koszty transportu są naprawdę duże, ale to strasznie daleko- ponad 900km .

A dziś dodatkowo zepsuło nam się auto, jechaliśmy .. BEZ HAMULCÓW.
Za naprawdę tato zapłacił 450zł ..
i rodzice się załamali .[/quote]
O, do Ostrowi, to prawie mój teren :p

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wszystkim za miłe słowa. Tata właśnie wrócił do domu, bardzo zmęczony.
PRZEZ GODZINĘ USIŁOWALI SUNIĘ WPROWADZIĆ DO BUDYNKU!
Bardzo się bała , podróż minęła jednak bez większych problemów .
Sunia tacie bardzo się spodobała, być może dlatego, że w domu mamy taką zmiksowaną mini wersję rodezjana, a może bardziej posokowca. W każdym bądź razie sunia bardzo zlękniona i bardzo chudziutka .

Dostaliśmy od Pani z Wrocławia karmę dla szczeniąt do 24 miesiąca życia ( chyba 20 kilogramów, lub więcej ) . Basia, czy tobie się ona przyda?
Jeśli tak, podrzucimy ją kiedyś, albo się nią podzielimy, ja będę ją trzymać w kantorku, zawiozę do jakiegoś biedniejszego schroniska przy okazji transportów na przykład.

Link to comment
Share on other sites

Rybciu jestem pełna podziwu i ogromnej wdzięczności dla Twojego Taty :loveu:
Wszystkich chętnych do obejrzenia co dalej u Afry zapraszam na Jej wątek na Rodezjanowym forum :) Są już pierwsze zdjęcia:
[URL="http://www.klubrr.nazwa.pl/forum/viewtopic.php?p=20345&sid=7ad9d3d7ac59c623e77e3165a4074de7#20345"]Afra w nowym domku[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...