Jump to content
Dogomania

Maksik za TM... [*]


mru

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja inaczej nie potrafię pomóc niż finansowo, nie mam kontaktów ani nie znam sytuacji w hotelikach. trafiłam na dogo dopiero 2 tygodnie temu bo neta nie miałam w domu. Nr konta juz mam. Dzisiaj wyśle coś na Maksia tyle ile mogę w obecnej chwili. Zawsze to coś. Dziewczyny ale śpieszcie się z tą decyzją bo nam chłopak nie doczeka na tym zimnie - wiem ze robicie co możecie -nie jest łatwo- wiem, ale może na litość i "ładne oczy" coś się uda;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']Jezus Maria.
Przeciez to jest gorzej niz schronisko :-(
co tam sa za psy, czy wyciagniete przez wolontariuszy? Moze trzeba je pilnie stamtad zabrac?
Boze jedyny, z tym trzeba cos zrobic!!
Ile tam jest psow??[/quote]

Psy wolontariuszy zostały wyciągnięte. Został jeden Rotek - ale chyba nie ma go kto stamtąd wyciągnąć.
Po za tym są tam prywatne psy :shake:

Link to comment
Share on other sites

Gdyby hotelik u Murki "nie wypalił"to pod Kielcami mają 7 miejsc wolnych(koszt 15 zł),z tym że boksy i budy ocieplane(moglibyśmy jeszcze docieplić) Wątek na dogo "mini hotelik dla potrzebujących psiaków.
Drugi hotel na obrzeżach Wieliczki "Psia kość" (też 15 zł),ale o wolnych miejscach nie wiem ,czy są.Rozeznanie może mieć AMIGA ( wątek na dogo-"uroda przeminęła sznaucer olbrzym,wrak psa,też chce żyć)
.Z mego punktu widzenia usytułowanie dobre mógłbym czworonoga odwiedzać,oraz zawieźć na miejsce.Czas nagli (a może jednak nie nagli mojemu Marcepanowi w wieku 10 lat wet dawał najwięcej 1,5 roku życia ,a dożył do 16-tki,aby i w tym wypadku sie pomylił)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ank@2']Psy wolontariuszy zostały wyciągnięte. Został jeden Rotek - ale chyba nie ma go kto stamtąd wyciągnąć.
Po za tym są tam prywatne psy :shake:[/quote]

Zgroza. Biedny Rotek... Czy nikt mu nie może pomóc..... jakoś??? Żadna organizacja tego nie nadzoruje? Zresztą czemu ja się dziwię... Za dużo cierpienia już na tym forum zobaczyłam. Na pocieszenie tylko mogę od czasu do czasu zobaczyć że jakiś psiak znalazł dom

Link to comment
Share on other sites

bardzo dziekuje wszystkim za zainteresowanie.
jutro bede probowac dalej dodzwonic się do poleconego hoteliku. Niestety doba to 35zl ale pani ma bardzo dobre serce wiec jak sie zgodzi wziac Maksia to postaram się coś utargować..
Najwiekszy problem z hotelami to to, że Maksik nie był szczepiony... a takich nie przyjmują normalnie..

i ze względu na ilość pytań o konto do wpłat, podaje dane na forum:
[B][FONT=Arial]nr konta:[/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]32 1020 1042 0000 8102 0147 2224[/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]W tytule : dla Maksika[/FONT][/B]
[B][FONT=Arial] [/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Mariola Cudna[/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]ul. Erazma z Zakroczymia 18 m. 36[/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]03-185 Warszawa[/FONT][/B]



mru wstaw moze do pierwszego postu.

[B][FONT=Arial][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Kochana a nie da sie Maksika zaszczepić (moze glupie pytanie z racji choroby, ale nie orientuje sie aż tak) ?

35 to strasznie dużo w porównaniu z innymi, gdzie są za 15, 20zł...

Trzeba szukac bo duzo osob spłukanych wiec musimy myslec realnie, czyli jak najtaniej. Jak bedzie decyzja o hotelu to wysle od razu kase.

[B]Maksik będzie żył jeszcze długo i daj Boże szczęśliwie!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Dałam go tak na szybko na gumtree
[URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Pilnie-szukamy-p-atnego-domu-tymczasowego-dla-umieraj-cego-psa-W0QQAdIdZ90296035"]Pilnie szukamy płatnego domu tymczasowego dla umierającego psa - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Warszawa[/URL]
Ktoś mu robił allegro? bo już się pogubiłam

na gumtree znalazłam coś takiego
[url=http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-domowy-hotel-dla-psa-lub-kota-W0QQAdIdZ86326150]domowy hotel dla psa lub kota - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Warszawa[/url]
[url=http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-HOTEL-DLA-PSoW-WARSZAWA-MOKOToW-W0QQAdIdZ89845326]HOTEL DLA PSÓW - WARSZAWA- MOKOTÓW - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Warszawa[/url]

Link to comment
Share on other sites

dzwoniłam do tej z Dolnego Mokotowa. niestety pieska ze schroniska nie może przyjąć bo ma swojego psa :angryy: i trzyma psy w domu wiec nie moze takiego wziąc :angryy: poza tym bierze na kilka dni, nie jako płatny tymczas.

do tej dziewczyny z weterynarii wysłałam maila ze zdjeciami . czekajmy na odpowiedz.

i dzwonie dalej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariolka']dzwoniłam do tej z Dolnego Mokotowa. niestety pieska ze schroniska nie może przyjąć bo ma swojego psa :angryy: i trzyma psy w domu wiec nie moze takiego wziąc :angryy: poza tym bierze na kilka dni, nie jako płatny tymczas.
[/quote]

to co ona MOŻE wziąć? :cool3: pająka?

ej, super, że szukacie i dzwonicie!

ja zmienię tytuł, bo głupia zapomniałam :roll::oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...