Jump to content
Dogomania

hej sokoły - UKRAINA


dziewcze

Recommended Posts

  • Replies 730
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja Wam odpowiem: bylam w tym roku na tej 2razy CACiB, w przyszlym roku tez sie chce tam wybrac, teraz w grudniu bezsensu, bo raz ze to juz prawie zima,a dwa-ze to w piz... daleko i dla jednego caciba sie nie oplaca,a tam sa 2 wystawy z czego jedna jest taka jak nasz poznan ze zwyc.Ukrainy, wiec wtedy bardziej warto i warto psa z ch.pl zabrac bo za 1 caca ma sie ichni championat-czekam co prawda od kwietnia na niego,wiec si emoze nie doczekam,ale...:))))

my bylismy busikiem i sadze, ze nie warto swoim autem jechac-to DZIKI kraj:))))serio:))))))))na wiosne na pewno bedziemy organizowac busika,wiec pomyslcie nad tym kto chce jechac i jak ktos chce to niech juz odklada kase!!!autobus nas wyniosl 300,ale do tego zgloszenia za 2 wystawy plus hotel 30$ za noc. spalismy tam 2 noce, ja troche zaluje,ze nie poszlam zwiedzac tego kijowa,ale coz,bylam za bardzo padnieta.

jak cos to pytajcie:))))))))))))))))))))polecam wiosne:)))))))))))super!aczkolwiek kraj-kosmos z poj....ludzmi:)))))))ale za to bardzo sympatycznymi:)))choc nie wszyscy tacy byli:)))jak wyjezdzalam to mowilam "nigdy wiecej", ale potem sie zapomina to co bylo zle i juz znowu chce tam jechac:)))))mexyk normalny:))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

o nie nie!!!jeden od kazdego wystarczy:))w ogole jeden by wystarczyl:))ale sie mozecie nie dogadac i w koncu zadnego smska nie dostane:)))

psow bylo...hmmm, troche bylo gdzies tyle co w szczecinie sadzac po grubosci katalogu, ale jedno jest pewne:ilosc nie przekladala sie na jakosc:))))i to bylo w tym najlepsze:)))))))))))nie, no troche bylo psiakow tak jak na niezlej krajowce chyba. Jutro podam konkretna liczbe:)))

Link to comment
Share on other sites

dzieki za TONY smsow!!!:(((((nikt z Was nie pamietal:((no za wyjatkiem dziewcze, ktora mi wyslala po 14stej jak jeszcze w pracy bylam, wiec to sie nie liczy.

Jak Wy nie pamietacie to ja mam pamietac???Ale pamietalam:))))))))))))))

wszystkich psow bylo 1256 w sobote, bo niedzielny katalog jest u kolezanki.W niedziele bylo kilka psow wiecej bo to bylo o zwyciestwo ukrainy.

taaa to co mialo byc?bo zapomnialam...

bouviery=0sztuk

wilczarz=0sztuk

malamut sztuk 3:

-Jim Beam Rex of Navarama Mal -pies kl.otwarta

-Northern Shining Chakura -pies kl.otwarta

i pies champion: Dawson Sausimayok

chyba:)))))))))))))))))))))

cos jeszcze dla kogos?zaraz sprawdze:))

Link to comment
Share on other sites

aaa jeszcze samojebki:))))tu bedzie problem, bo nazwy po rusku:)))wiec moge poprzekrecac:)))

3 sztuki

pies szczeniak: Dzikij Angiel Zirka Antarjec

po Belyi Volk Osvald

i Aci Cream Position Number One

suki:siostra powyzszego a wiec tez szczeniak

Dar Snjegow Zirka An..cos tam

i jeszcze jeden szczeniak suka:

Lawjerri Snjeżnyj Angiel Nagnag????

czort qr...znajet:)))))))))))

a po czym tez nie napisze bo po rusku

szczeniaki z pazdziernika i ze wrzesnia 2003 wiec pewnie pojda w tym roku w posredniej

Link to comment
Share on other sites

nie ma sprawy Kinia:)))tylko,ze ja ruskiego sie uczylam milion lat temu w podstawowce,wiec nie wiem czy dobrze spisalam...:(((ale probowalam:)))

wystawka fajna:))myslcie juz teraz i odkladajcie cash:)))bo troche to kosztuje taki weekend na zielonej ukrainie...aha, za rase sa pucharki wiec jest bardzo milo:)))medali niet-sa znaczki:))))))))))))))))))takie znaczki co sobie mozna wpiac w sweterek:)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...