Jump to content
Dogomania

hej sokoły - UKRAINA


dziewcze

Recommended Posts

  • Replies 730
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy ktoś kto był w tamtym roku tam na wystawie moze powiedzieć coś o przejsciu granicznym,ile czekaliscie na wjazd i wyjazd.Bo ja ostatnio przekraczałam tam granice 3 lata temu i jak o tym pomysle to odechciewa mi się tej wystawy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoshko']Czy ktoś kto był w tamtym roku tam na wystawie moze powiedzieć coś o przejsciu granicznym,ile czekaliscie na wjazd i wyjazd.Bo ja ostatnio przekraczałam tam granice 3 lata temu i jak o tym pomysle to odechciewa mi się tej wystawy[/quote]

Byłam busikiem w zeszłym roku we Lwowie. Nie czekalismy długo, tylko musieliśmy płacić przedziwne kwoty za wywóz i wwóz psów, oczywiście pokwitowania nie dostaliśmy.....:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Kiedy dokladnie jest ta wystawa? I czy ktos wie ile km jest do Lwowa? Ja bym sie wybrala, ale nie wiem czy mi sunia porosnie :roll: GW szukasz kogos do auta czy z autem? :razz: Bo my mamy ale na firme i te wszystkie zaswiadczenia notarialne mnie przerazaja, wolalabym jechac z kims czyims autem :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']Kiedy dokladnie jest ta wystawa? :oops:[/quote]

Wystawa jest 12.08.06 w sobotę. My już opłaciliśmy, tylko zastanawiam sie po przeczytaniu wszystkich postów, czy aby dobrze zrobiłam? Troche obawiam sie na przejściu granicznym. Masakrą by było czekać 9 godzin.:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']Kiedy dokladnie jest ta wystawa? I czy ktos wie ile km jest do Lwowa? Ja bym sie wybrala, ale nie wiem czy mi sunia porosnie :roll: GW szukasz kogos do auta czy z autem? :razz: Bo my mamy ale na firme i te wszystkie zaswiadczenia notarialne mnie przerazaja, wolalabym jechac z kims czyims autem :oops:[/quote]

kingula ja w zeszłym roku jechałam autem leasingowym i wzięłam tylko taki papier, który mówi że mogę go użytkowa, ale jakoś nikt nie chciał go czytac :) i przejechałam bez problemów :) Ale czy tak jest zawsze, różnie różni opowiadają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika']kingula ja w zeszłym roku jechałam autem leasingowym i wzięłam tylko taki papier, który mówi że mogę go użytkowa, ale jakoś nikt nie chciał go czytac :) i przejechałam bez problemów :) Ale czy tak jest zawsze, różnie różni opowiadają.[/quote]
Ha ja tu czytam, że trzeba być właścicielem auta by przejechać granicę ukraińską, a co jeśli ktoś jedzie pożyczonym autem? :roll:

Link to comment
Share on other sites

a jak opłaciłaś? przelewem na jakie konto????
my jedziemy z Lublina na Herbenne, i ostrzegam ,że jak u nas 5 to u nich 6 , trzeba pamietać .Jest autobus od nas do Lwowa , jedzie 5.5 godziny z ta różnicą czasu , więc my pojedziemy wieczorem , będzie chłodno . Ale nigdzie nie pisze gdzie jest miejsce wystawy - a wy wiecie???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baba']a jak opłaciłaś? Ale nigdzie nie pisze gdzie jest miejsce wystawy - a wy wiecie???[/quote]

Znajomy nam opłacił i przesłał potwierdzenie opłaty. Jeśli chodzi o miejsce wystawy to też nie wiem, ale jest jeszcze trochę czasu, więc mam nadzieję,że sie dowiemy. My jedziemy z Łańcuta, więc jest to taka sama droga jak do Krakowa ze 2 godzinki ( oby nie trzeba było stać 9 godzin). Liczymy na szczęście i wyjazd jest planowany o 4 rano 12.08.06.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']Ha ja tu czytam, że trzeba być właścicielem auta by przejechać granicę ukraińską, a co jeśli ktoś jedzie pożyczonym autem? :roll:[/quote]

Teoretycznie powinno Ci wystarczyc notarialnie potwierdzone pozwolenie na użytkowanie auta.
Jednak jak znam życie na tej zwariowanej granicy to jak będą chcieli to nawet jak nie będą mieli powodu to go mogą znaleźc i nie zawsze dotyczy to Ukraińców.Ja ich stronę wspominam z ubiegłego roku bardzo dobrze.Znacznie gorzej naszą krajową :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoshko']Miejsce wystawy to
ul. Klepariwska, Stadion SKA[/quote] W ubieglym roku na stacji benzynowej kupiłam plan Lwowa - dojazd można bez problemu znaleźc.Nawet nie trzeba pchac się w okropne pod względem jakości dróg centrum, tylko objechac miasto tzw.kilceva doroga(obwodnica)jeszcze przed granicą administracyjną Lwowa zjezdza się na lewo iz niej na bulwar Szewczenka , a z niego zjechac na Kleparovską.

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Bardzo ciężko znaleźc w necie plan Lwowa, ale coś mi się jednak udało odszukac:

[URL="http://www.multimap.com/wi/browse.cgi?client=public&X=2675000&Y=6385000&width=700&height=400&gride=&gridn=&srec=0&coordsys=mercator&db=&addr1=&addr2=&addr3=&pc=&advanced=&local=&localinfosel=&kw=&inmap=&table=&ovtype=&keepicon=&zm=0&in.x=4&in.y=8&scale=200000"]http://www.multimap.com/wi/browse.cgi?client=public&X=2675000&Y=6385000&width=700&height=400&gride=&gridn=&srec=0&coordsys=mercator&db=&addr1=&addr2=&addr3=&pc=&advanced=&local=&localinfosel=&kw=&inmap=&table=&ovtype=&keepicon=&zm=0&in.x=4&in.y=8&scale=200000[/URL]

jest to zupełnie mało czytelne , ale w myśl tego , co wcześniej napisałam :
*za Zimną Wodą jadąc od Medyki skrecacie w lewo na obwodnicę,
*na górze widac takie duże skrzyżowanie -tam trzeba skręcic w prawo i wjeżdża się na Bulwar Szewczenka ( droga nrA267)
*z planu wynika ze jest to ulica dwupasmowa
*dośc długo się nią jedzie , po lewej stronie jadąc do centrum mija się cmentarz- wg planu - za cmentarzem 7 przecznica to Kleparowska
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.lemko.org/maps/cities/lviv/sub/Pages/Pg5.html"]http://www.lemko.org/maps/cities/lviv/sub/Pages/Pg5.html[/URL]

Hura , udalo mi się znaleźc to dokładnie taki symbol stadionu z jedynką to miejsce wystawy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...