Jump to content
Dogomania

hej sokoły - UKRAINA


dziewcze

Recommended Posts

Na kijowską wystawę numer konta jest podany w formularzu zgłoszenia (do ściągnięcia tu: [URL="http://www.ksu.com.ua/doc/RegListUkraine2006.doc"]http://www.ksu.com.ua/doc/RegListUkraine2006.doc[/URL] )
Jest tam też informacja, że dla obcokrajowców opłata 40euro

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 730
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Nie udalo mi sie doczytac jak w tym roku jest z faxem.Przyjmuja (a jesli tak to jaki numer) czy tylko listownie ?
Z gory dziekuje za odpowiedz
PS.Apropo wystawy.Jak ona w ogole wyglada ilosciowo ? Kameralnie czy podobnie z halasem,iloscia zgloszonych czworonogow itd. na skale Spodka ?

Link to comment
Share on other sites

Podnosze pytanie o faks.Czas biezy,a ja wciaz nie mam zbyt klarownej sytuacji z transportem (moze ktos jedzie przez Slask i mialby miejsce dla jednej osoby i wilczarza ? Miescimy sie wspolnie na tylnim siedzeniu ;) Oczywiscie partycypujemy w kosztach transportu...),a 80Euro piechota nie chodzi...
BTW.Jesli zas bym podjela ryzyko i wyslala jutro lub dzis wieczorem polecony piorytet to czy jest szansa,ze dojdzie do 11-tego ?
BTW.Mailem oczywiscie zglaszac nie mozna ? :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Dorota_Fiszer']a ile bylo goldenow zgloszonych? Ile w uzytkach,chmapionach i otwartej samcow?[/quote]

W sobotę wszystkich było 53.
W klasie otwartej psów było 7, w użyt. 3. w cham. 4.
W niedzielę w klasie otw. 8, w uzyt.3, w champ.4.

Link to comment
Share on other sites

Sama Ukraina nie taka straszna, ale drogi okropne. To prawdziwy cud, że dojechaliśmy bez wizyty u wulkanizatora!

Nasz staffiorek, [COLOR=red]Gold Charger Buldożer[/COLOR] wrócił z tytułem [SIZE=3][B]Championa Ukrainy i Zw. Ukrainy 2006:multi: :multi: :multi: !!![/B][/SIZE]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
Zdobyliśmy w sobotę [B]R. CACIB-a[/B], jednakże pies, który otrzymał CACIBA jest już interem, w niedzielę zdobyliśmy [B]CACIB-a, BOB-a.[/B]

[B]POZDRAWIAMY I GRATULUJEMY WSZYSTKIM SPOTKANYM POLAKOM I DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁĄ ATMOSFERĘ.[/B]

[B]POLSKIE PSY OKAZAŁY SIĘ THE BEST I WIELE WRÓCIŁO Z TYTUŁEM CH. UKRAINY:terazpol: [/B]


[B]MAKARY![/B] Film jest wspaniały, a właściwie powinnam napisać Wasz pies!:cool2:
Wyściskajcie go ode mnie i do zobaczenia na następnej wystawie.
Kasia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo']Sama Ukraina nie taka straszna, ale drogi okropne. To prawdziwy cud, że dojechaliśmy bez wizyty u wulkanizatora!

Nasz staffiorek, [COLOR=red]Gold Charger Buldożer[/COLOR] wrócił z tytułem [SIZE=3][B]Championa Ukrainy i Zw. Ukrainy 2006:multi: :multi: :multi: !!![/B][/SIZE]

Zdobyliśmy w sobotę [B]R. CACIB-a[/B], jednakże pies, który otrzymał CACIBA jest już interem, w niedzielę zdobyliśmy [B]CACIB-a, BOB-a.[/B]

[B]POZDRAWIAMY I GRATULUJEMY WSZYSTKIM SPOTKANYM POLAKOM I DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁĄ ATMOSFERĘ.[/B]

[B]POLSKIE PSY OKAZAŁY SIĘ THE BEST I WIELE WRÓCIŁO Z TYTUŁEM CH. UKRAINY:terazpol: [/B]


[/quote]

Kasiu suuuuuuuuuuper- GRATULUJĘ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota_Fiszer']Gratulacje !!! A podalabys mi w goldenach klase uzytkowa i championow psy? Slicznie prosze :-)[/quote]

30.04. I 29.04 TO SAMO:
kl. użyt.
VILPAM ELEN KEEPSAKE
MARKIZ
TRAMIN JOY GO WITH YOU

kl. champ.
ARMALD ZOLOTOE CHUDO ZORRO
LAD UNITY ICE ANGEL
ARNY
VESSEL GOLDEN DIK KOR

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Genie']Lwów - 12-12.08.2006
Opłaty:
do 30.06.2006 - 25 Euro za pierwszego psa i 20 za drugiego
do 31.07.2006 - 35 Euro za pierwszego psa i 30 za drugiego
Zgłoszenia można wysyłać mailem - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Można płacić na wystawie. Opłata taka jak data zgłoszenia[/quote]

Wielkie dzieki :loveu:
A maja jakas stronke???? chcialabym obsade sedziow.

Link to comment
Share on other sites

elo!

Dochodzimy do siebie bo przygodach ukraińskich:)
___

BONGOBONGO rozmawialiśmy z Polakami, możliwe że z Tobą, czy wy na Scythianie jedliście pizze? jeśli tak to my pytaliśmy o numer do pizzeri :)

[IMG]http://www.kaukazy.webd.pl/azjata/99.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoshko']Bardzo proszę o podanie jamników krótkowłosych standard ( Dachshund smoothhaired standard, Teckel kurzhaar normal, Taksa gladkosrtnaja)
Napewno duzo ich ta nie było.[/quote]

Podobna prośba o zawężenie zainteresowania, wszystkich było 20....

Link to comment
Share on other sites

[B]Kaukazy![/B] Tak to my jedliśmy pizzę:eating: a następnego dnia pomagałeś mi znaleźć Panią od pirenejskich!
Ja, to Kasia z rudym staffikiem.

[SIZE=3][COLOR=red]POZDRAWIAM I GRATULUJĘ!!! :multi: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]A jakie mieliście przejścia :crazyeye: ???[/COLOR]

Bo my właściwie oprócz jazdy slalomem, to nie możemy narzekać;) !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...