Jump to content
Dogomania

hej sokoły - UKRAINA


dziewcze

Recommended Posts

  • Replies 730
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bardotka']Kasiu a ja mogę prosić:cool3: :loveu:[/quote]

Dosłownie załapałaś się ostatnim rzutem...już miałam katalogi do pudła chować :evil_lol:

Tylko, które dogi mam Ci podać? Nie ukrywam, że było sporo.

Corgi znalazłam tylko pembrok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo']Dosłownie załapałaś się ostatnim rzutem...już miałam katalogi do pudła chować :evil_lol:

Tylko, które dogi mam Ci podać? Nie ukrywam, że było sporo.

Corgi znalazłam tylko pembrok[/quote]

Dogi to czarne arlekiny a dla mnie zolte. Ich pewnikiem sporo.:(
Zrob moze fotke i wrzuc mi na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
A byl jakikolwiek PETIT BASSET GRIFFON VENDEEN ????
Jesli tak to poprosze :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo']Dosłownie załapałaś się ostatnim rzutem...już miałam katalogi do pudła chować :evil_lol:

Tylko, które dogi mam Ci podać? Nie ukrywam, że było sporo.

Corgi znalazłam tylko pembrok[/quote]

KAsiu tak jak podała PAulinka dla mnie czarne i arlekiny:))) PLEASE a za corgusia dzięki:):loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANGEA']Dogi to czarne arlekiny a dla mnie zolte. Ich pewnikiem sporo.:(
Zrob moze fotke i wrzuc mi na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
A byl jakikolwiek PETIT BASSET GRIFFON VENDEEN ????
Jesli tak to poprosze :loveu:[/quote]

Jeśli chodzi o griffony, to był: Belge, Petit Brabancon i Bruxellois.

Natomiast w katalogu dogi są: blue, fawn brindle, black harlekin.
Jeśli któryś Cię interesuje, podaj płeć i klasę, to wrzucę stawke, bo niestety są spore.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']KAsiu tak jak podała PAulinka dla mnie czarne i arlekiny:))) PLEASE a za corgusia dzięki:):loveu:[/quote]

Wiesz co, ale napisz mi dokładnie co byś chciała, bo wszystkich było 20, sorrki ale nie mam tyle czasu, aby wszystko wstukać :modla: , mam egzaminy w szkole.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo']Wiesz co, ale napisz mi dokładnie co byś chciała, bo wszystkich było 20, sorrki ale nie mam tyle czasu, aby wszystko wstukać :modla: , mam egzaminy w szkole.....[/quote]

Kasiu, dla mnie suki czarne i arlekiny - klasa championów, otwarta i pośrednia jak dasz radę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']Kasiu, dla mnie suki czarne i arlekiny - klasa championów, otwarta i pośrednia jak dasz radę:)[/quote]

Suki black harlekin:
kl. poś.
ARIA BEL CANTO TERRA ALANO

kl. otw.
CARMEN MARCHOLT

VIKTORIYA SEVANIYA

kl. cham
KAIR DEL JUJA POLGAR

SELENA

SHARCON`S NAUGHTY GAL

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zgłoszenia do 30.06.2006 r. - 35 Euro za pierwszego psa i 30 za drugiego
Zgłoszenia do 31.07.2006 r. - 45 Euro za pierwszego psa i 40 za drugiego
Można płacić na wystawie. Płaci się stosownie do terminu zgłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Witam jestem chyba nie kumata. Nie mam pojęcia ile dni ta wystawa trwa, dwa czy jeden. Na zgłoszeniu pisze 12.08.06. Na rozpisce pisze 12-13.08.06r.
Sama nie wiem w jaki dzień bedą sędziować III grupę.
Potwierdzenie dostałam meilem, od Olka Rimanowa, pies przyjęty, klasa zmieniona, opłata 35 evro, płatne na wystawie, lub jak chcę mogę przyjechać już i zapłacić 25 evro.Nic o dacie wystawy. 12-czy 13.08.06:mad: :mad: Ratunku.

[SIZE=2][quote]Sobaka zaregistrirovana Oplata 35 evro
[SIZE=2]Oplata w den Wistawy.
Klass pomenjaem.[/SIZE][/quote][SIZE=2]


[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']mi odpisano ,ze wystawa jednodniowa 12 sierpnia-ale czy tak jest faktycznie-rozpiski sedziow jeszcze nie ma[/quote]

Dzieki Agama, własnie sie wszystkiego dowiedziałam. Wystawa jedniodniowa, przyjmowanie psów do 7.00 naszego czasu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiek']a czy ktoś mógłby mi podesłać info z numerem faxu albo email pod który można wysyłać zgłoszenia :) - może maja jakiś swój formularz zgłoszeniowy?[/quote]

formularz na wystawę masz tutaj [URL="http://ksu.com.ua/doc/RegList-Lvov06.DOC"]http://ksu.com.ua/doc/RegList-Lvov06.DOC[/URL]

[SIZE=1](ja jak dotąd wysyłałam zgłoszenia na naszym polskim formularzu i wszędzie mi przyjmowali)[/SIZE]

Gdyby jakiś busik ktoś organizował, to proszę także mnie wziąć pod uwagę;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...