Jump to content
Dogomania

hej sokoły - UKRAINA


dziewcze

Recommended Posts

To i ja się z miłą chęcią dołączę do tego tematu ;)
Przebrnęłam przez całość, ale szczerze powiedziawszy wątek ciągnie się już od tak dawna i dotyczy tak wielu wystaw, że po mału zaczęłam się gubić :roll:
Mam w związku z tym kilka pytań odnośnie możliwości uzyskania Ch. Ukrainy.
Z tego, co przeczytałam, istnieje taka możliwość dla psów, które mają Championat któregoś z krajów byłgo ZSRR.
Więc w tym nie ma problemu (chyba), bo moja Jagienka ma i Ch. Litwy i Łotwy i Białorusi.
Ale coś, ktoś wspominał o tym, że CAC musi być uzyskany w Kijowie na jednej konkretnej wystawie.
Jak to jest?
Czy to prawda? Czy np. wystawa we Lwowie nie daje takiej możliwości?
Nie ukrywam, że długoś trasy nie jest bez znaczenia- tym bardziej, że doświadczenia niektórych w jeździe slalomem dzielić bym nie chciała ;)
Myślę, że na ten rok, plany są już wystarczająco ambitne, więc myślę, że Ukrainę byśmy odwiedzili dopiero w 2007 roku.
Ale rozeznanie zrobić trzeba zawczasu, więc byłabym wdzięczna za wszelką pomoc i informacje.
Z góry dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 730
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani czy ktos z Was ma rozpiske wystaw na ten rok z wyszczegolnieniem planowanej obsady, opłat, itd? I czy orientujecie sie (zapewne tak:loveu: ) czy jedno CAC wystarczy do championatu jesli pies jest juz championem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Genie']Zgłoszenia do 30.06.2006 r. - 35 Euro za pierwszego psa i 30 za drugiego
Zgłoszenia do 31.07.2006 r. - 45 Euro za pierwszego psa i 40 za drugiego
Można płacić na wystawie. Płaci się stosownie do terminu zgłoszenia.[/quote]

Skąd wzięłaś takie kwoty?

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, oczywiscie, ze mozemy jechac na 2 autka:-) a i na granicy razniej stac, (tym razem robie zakupy;) )
a potwierdzena CACIBa nie dostalam jeszcze, a dyplom Intera juz mam...
ostatnio dostalam z Szilvasvarad z maja 2005

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...