Jump to content
Dogomania

Bardzo chora kotka Majeczka. Maja odeszła [*]


BIANKA1

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GoskaGoska']no zobaczymy co bedzie, moze kotkowi zalozyc nowy watek? Bo tu malusie zdorwe kluski, a tu sie tak smutno zrobila z kciá[/quote]

Może ktos poprosic moda o wydzielenie watka ?

Majeczka bedzie operowana w niedzielę , jak dozyje .
Kciuki potrzebne . Jutro napisze co powiedział dr.T.

Link to comment
Share on other sites

tak, wczoraj od razu jak przyjechalam, to bianka jej dala. chciala mi kicie pokazac, ale jak powiedziala, ze okrutnie zle wyglada, to stwierdzilam, ze raczej nie chce. bo spac bym nie mogla. bianko czy te kulki cos pomogly?

edit:
teraz doczytalam, ze przytomniejsza. moze jednak te kulki pomogly. tak jak mowilam, ja w nie wierze bez dwoch zdan. oby udalo jej sie wyslizgnac z lap kostuchy. takie slicznosci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']dostała lek ,który Irysek przywiozła?
Ona wstaje czy nie? reaguje w ogóle na cokolwiek?[/quote]
Dostaje lek , zrobiła maleńka koopkę . Po nawodnieniu jest z nia kontakt . W nocy wzieli ja do łózka i spała sobie z pańciostwem . Nawet taka przytomna była . Rano znowu przymulona , ale po kroplówce zaczeła kontaktować , a przy podawaniu piekącej witC nawet chciała wiać ze stołu . Trzymałam ja z tlenem przy nosku i taka słaba , ale kontaktowa jest . Temperature ma prawidłową , kropłówka była ciepła , leży na poduszce elektrycznej i grzeje chuda doopkę . Wieczorem kolejna kroplówka , a jutro operacja .
Wet mówi , ze albo to zrost , albo cześciowa martwica , albo zator z nie wchłonietego krwiaka w jelicie . Ma w jamie brzysznej taki chlupiacy pechezyk . Nie wiadomo co to jest . To moze byc ropa , woda , krew , albo tresc z jelita , bo tez jest mozliwe , że jest dziura w jelicie . Tak czy siak , trzeba ja otworzyć , bo co mozna było zrobic , to sie robi i efektów nie widac .

Link to comment
Share on other sites

Dopiero teraz zauważyłam wątek... Nie wiem, jak mogłam przeoczyć...

I ja sądzę, że bez operacji nie ma szansy. Warto próbować.
Może maleńka da radę narkozie, a jeśli zlikwidowana zostanie przyczyna takiego stanu...

[I]"bo tez jest mozliwe , że jest dziura w jelicie" [/I]- to też bardzo prawdopodobne... Jak i wszystkie pozostałe domysły....

Bardzo mi żal takich koteńków...

Link to comment
Share on other sites

Tak Majka wygladała po operacji przepukliny . Dzis jest wrakiem kota :-(


[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/7940/p1010815640x480nf5.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://g.imageshack.us/img65/p1010815640x480nf5.jpg/1/][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/p1010815640x480nf5.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

trzea dać jej jutro przed operacją Arnikę CH 30 , jak nie dacie rady kupić ,to mogę dać. Wczorajsze Kulki nadal jej dawajcie. czy ona coś dostała do jedzenia do pysia ,że kupkę zrobiła? miała czym? czy wymiotowała ? czy śmierdzi jej z pysia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']trzea dać jej jutro przed operacją Arnikę CH 30 , jak nie dacie rady kupić ,to mogę dać. Wczorajsze Kulki nadal jej dawajcie. czy ona coś dostała do jedzenia do pysia ,że kupkę zrobiła? miała czym? czy wymiotowała ? czy śmierdzi jej z pysia?[/quote]
Nie mamy Arniki , Nie wiem czym zrobiła koopke , bo nic nie jadła wczoraj . Nie wolno jej dawać jesc , zeby nie wymiotowała . Cała smierdzi :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...