Jump to content
Dogomania

owczarki szkockie Collie (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Recommended Posts

  • Replies 922
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zdjęcie czy baner - na dole - umieszcza się podobnie jak zdjęcia (tak jak wpisała nice girl :) ) z tą jednak różnicą, (że mając już gotowe zdjęcie wgrane na swoim serwerze np. tam gdzie masz swoją stronę www), trzeba na forum dogomanii wejść w swój PROFIL (u góry strony), a w profilu na samej górze po lewej jest Podpis a po prawej okienko, w które wpisujesz adres dostępu do miejsca, gdzie jest wgrane twoje zdjęcie - adres otwierasz i zamykasz przez "img" tak jak przy wstawianiu zdjęć w środek postu :)

Potem potwierdzasz zmianę profilu i ..... już :D :D :D

Powinno zadziałać :D

Link to comment
Share on other sites

Oj dawno mnie nie tu było, ale już szybciutko nadrabiam zaległości i witam nowych colliemaniaków :bigok:

Widziałam, na temacie o klubówce, fotki "naszego" kolakowego przedszkola i Vega i Jessie są naprawdę prześliczne, oj będzie ostra rywalizacja na ringach między tymi pannami :lol

W końcu udało mi się pożyczyć aparat i zrobić Hackerowi kilka spacerowych fotek. Łatwe to nie było, bo on najczęściej znajduje się w ciągłym biegu (mam teraz w komputerze kolekcję zdjęć jego tylnych łap i trawnika w różnych ujęciach ;)) , ale w końcu się udało.

Balet.jpg

Pi%B3eczka.jpg

Ca%B3y.jpg

Portrecik.jpg

No to na razie tyle, więcej nie wstawiam bo modemowcy będą mieć problem.

Link to comment
Share on other sites

Patt!!!!!!

Jak się ciesze, że pojawiłaś się choć na chiwlkę!Hackerek zmienił się nie do poznania!Tak zmężniał....no naprawdę boski jest!A jakie futerko...przecudny!Tylko czekam aż Jollik będzie już taki "duży facet"....coraz częściej się jednak przekonuje, że collie potrzebuje czasu żeby stać się piękny.... :lol: ...i faktycznie im starsze te pieski tym ładniejsze...

A z Moniką się umówimy tak coby się za często Jessie z Vegą nie spotykały i oby dwie zrobiły championaty młodziezy :wink:

Link to comment
Share on other sites

Hacker faktycznie z wiekiem trochę zmężniał. Obserwując go, dochodzę do wniosku, że collie są jak najlepsze, markowe wina - późno dojrzewają (psychicznie i fizycznie) i z każdym kolejnym rokiem są coraz lepsze :D

Ostatnio uśmiałam się u weterynarza. Pani Wet miała mu zaaplikować tabletki odrobaczające. I tak go ogląda, ogląda i mówi "no on to chyba ok. 35 kg. waży" :o Nie mogła uwierzyć, że tak naprawdę to zaledwie 23 kg. chudzinka :lol: Hacker jest wogóle chyba raczej takim typem żylastego sportowca, składającego się z samych suchych mięśni i mimo usilnych starań, nie mogę na nim nawet grama tłuszczyku wyhodować :wink:

Jolly :) Hacker teżjest teraz w fazie linienia, widząć w jakim tempie wypada z niego letni podszerstek, to chyba już niedługo śnieg po pachy powinien spaść ;) wczoraj to aż zatkała mi się rura od odkurzacza, okazało się, że wielka, zbita kula podszerstka utknęła w jej samym środku :o Może na tych fotkach tego akurat za bardzo nie widać, ale teraz to on wzorcowej szaty nie ma. Bo odkąd go nie wystawiam, to bez zbędnych sentymentów wycinam nożyczkami wszystkie zaplątane rzepy, kołtuny czy (dla higieny) włosy na udach i brzuchu :oops:

Diana, faktycznie, Polska jest wystarczająco duża i wystaw też w roku od groma, więc obie bez problemu zrobicie Ch, nie robiąc sobie przy tym sztucznie konkurencji I nie wpędzając biednego sędziego w wydawanie salomonowego wyroku, która z nich piękniejsza, bo obie się wspaniale zapowiadają.

A tu jeszcze kilka fotek wiecznie uśmiechniętego psa :

Pi%B3eczka2.jpg

Mina.jpg

Link to comment
Share on other sites

Patt....no cudny ten Hackerek....nie moge się napatrzec na niego...naprawdę wyrósł na pięknego psa.Pamiętasz, że kiedyś obiecałaś mi, że spotkamy się na wystawie?Może najwyższy czas :grins: W tym roku jade jeszcze do Częstochowy i Poznania to pewnie nie uda nam się spotkac ale w nastepnym sezonie czemu nie :lol: Na tym drugim zdjęciu ma przesłodki wyraz.Ucałuj go ode mnie, Limby i Vegi :D

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że mój Hackerek tak wam się podoba :)

Klaudia, nie, już go nie wystawiam. On specjalnie nigdy nie lubił się pokazywać (a kilka przykrych doświadczeń na wystawach tylko to niestety umocniło), a ja chyba też lepiej czuję się w roli widza niż handlera. Zdecydowanie bardziej woli biegać z rozwianą kryzą po łąkach, aportować piłeczkę i pracować ze mną (niestety owiec do zaganiania nie mogę mu zapewnić :wink: ), wtedy ma ten błysk prawdziwej pasji i szczęścia w oczach. Najlepiej widać to chyba na pierwszych fotkach, które tu wkleiłam, pysk śmieje mu się wtedy od ucha do ucha :lol:

Diana, Vega jest fantastyczna, ma piękną, pełną wyrazu głowę i ta kryza :o :o :o Oj futrzasta to ona na pewno będzie :D Naprawdę pięknie się twoja mała rozwija

A portrecik Limby naprawdę śliczy , taki "artystyczny" i delikatny. Wygląda na nim jak prawdziwa, subtelna dama :)

Link to comment
Share on other sites

Cześć Dziewczyny :D my wprawdzie na razie własnych nowych fotek nie mamy, ale cieszymy oczka waszymi :D :D :D bo uśmięchniętych i szczęśliwych Collaków nigdy nie za wiele !! :D :D :D

Patt - myślę, że najważniejsze jest - robić w życiu to, co nam i naszym psom sprawia radość - a z Hackera szczęście wprost emanuje !!! :D :D :D i myślę że o to właśnie w życiu chodzi!

Dlatego pozwól sobie pogratulować czegoś czego nie zdobywa się na wystawach a o co niemniej trudno jak o złote medale - to coś rodzi się i rozwija wewnątrz nas, w naszych sercach i sercach naszych psów!

Oby wszystkie psy były takie szczęśliwe ze swoimi właścicielami!! :D

Pozdrawiamy

Joasia&Darti

Link to comment
Share on other sites

Patt....to samo mam z Limbą....ona najszczęśliwsza jak może się wychasac na łąkach<choć działka tez jej wystarcza :wink: >.Wtedy język do ziemi bo szaleje z Vega cały dzień.Szkoda, że nie będziesz na wystawie ....to w takim razie musze pojechac do Wrocka i umówimy się na jakiś spacerek :grins:

Monika.....zdjęcie po prostu cudowne....nie moge się napatrzec...śliczności :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jolly, no to jest najlepszy dowód, że kobiety zawsze w końcu włażą facetom na głowę :wink: :lol: Ale masz refleks, że udało ci się wyłapać taką kapitalną scenkę.

Diana :) no może kiedyś uda nam się w końcu spotkać w realu :)

Xena, aż mnie zawstydziłaś tymi komplementami :oops: :) Ale faktycznie największą nagrodą, jest widok szczęścia na rudym pychu i wtedy warto wstawać w nocy czy o 5 rano (bo piecho ma akurat ochotę na nadprogramowy spcerek) czy non stop zmieniać pościel (bo piecho musi oczywiście spać przytulony do nas :) )

Link to comment
Share on other sites

Moniko :D :D :D a może poślesz to zdjęcie do programu "Najzabawniejsze zwierzęta świata" :D :D :D np. z dopiskiem: "teraz nie patrz na TV bo będzie program tylko dla szczeniąt :D :D :D " :multi: Zdjęcie REWELACYJNE ! :multi:

:):):)

Asiu , zdjęcie już wysłałam do miesięcznika " Mój pies " :D

Link to comment
Share on other sites

Jolly, to świetnie :):):)

A tu troszke info o wystawie w Legionowie... A właśnie !!! Kto sie wybiera :) Collie bedzie ogólem 9. :):) Bede ja ale tylko jako widz.. :) No i będe rozmawiała na temat maluszka... :) Może uda mi sie zdobić jakąś małą sesje zdjęciową jesli sąsiadka pożyczy mi aparacik... A jak nie to na zdjęcia bedzie treba troszke poczekać z powodu braku skanera :?

Owczarek Szkocki Długowłosy

PSY

Klasa młodzieży 1 135 - 135

Klasa pośrednia 1 136 - 136

Klasa otwarta 1 137 - 137

SUKI

Klasa młodzieży 3 138 - 140

Klasa otwarta 3 141 - 143

Link to comment
Share on other sites

Jolly, to świetnie :):):)

A tu troszke info o wystawie w Legionowie... A właśnie !!! Kto sie wybiera :) Collie bedzie ogólem 9. :):) Bede ja ale tylko jako widz.. :) No i idbieram maluszka :). Może uda mi sie zdobić jakąś małą sesje zdjęciową jesli sąsiadka pożyczy mi aparacik... A jak nie to na zdjęcia bedzie treba troszke poczekać z powodu braku skanera :?

Co to za maluszek ? - opowiadaj szybko :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...