Jump to content
Dogomania

owczarki szkockie Collie (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Recommended Posts

  • Replies 922
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, bo to była tajemnica :)

Byłam na wystawie w Legionowie. Było suuper !! Widziałam i głaskałam śliczne suczki Pana Waldemara Kopkowskiego z hodowli Wald- Kop, a dokładniej Arwene i Flissi ( czyli Sissi :) ). Atmosfera poprostu boska!!!:) Niestety nie spisałam wyników Collie bo musiałam iśc na Młodego prezentera :). Wystepowałam z husky w grupie starszej. Co prawda nie dostalam sie do finałów ale sedzia powiedział ze gdyby mi sie trójkąt nie pomylił ( bo żle zrobiłam :-? cuż skleroza łapie... ) to bym 4 była w swojej grupie. Ale to nic :). I tak sie baaardzo ciesze bo było super :).

Wstawiam fotke zrobioną przed wejsciem na Młodego Prezentera. Z samego konkursu nie mam bo podobno zostały stracone :cry: Ale jeszcze sie dowiem :)

legionowo.JPG

Link to comment
Share on other sites

Z moim importem,hmm...Poki co mysle skąd do marca wytrzasnąc kase do marca....Ale jestem na 99% zdecydowana na szczenię po Bertim i Jonnie :D Jak chcesz pogadac to bede na GG po 14.00 bo w komputerowej klasie nie dziala GG :evil:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dianka - ale czemu galeria Vegi nie działa :( chciałam zobaczyć - a tu się nie da :(

Ale za to muszę przyznać, że baner przy podpisie masz rozbrajający :D

Chyba też poproszę Monikę, żeby mi pozwoliła to zdjęcie Jollaska wykorzystać :lol: , bo chyba się nie mylę?, ten śpiący królewicz - to nie jest ani Twoja Vega ani Limba - tylko Jolly od Moniki - prawda ??

Link to comment
Share on other sites

Dianka - ale czemu galeria Vegi nie działa :( chciałam zobaczyć - a tu się nie da :(

Ale za to muszę przyznać, że baner przy podpisie masz rozbrajający :D

Chyba też poproszę Monikę, żeby mi pozwoliła to zdjęcie Jollaska wykorzystać :lol: , bo chyba się nie mylę?, ten śpiący królewicz - to nie jest ani Twoja Vega ani Limba - tylko Jolly od Moniki - prawda ??

Galerie Vegi zrobie nie długo.Musze brata pomęczyć bo ja jeszcze nie umiem.Ale tak to reszte robie sama :lol:

Na banerku jest Jolly....a robiłam go juz daaawno temu(kiedy Limba była łysa i nie było Vegi :P hehe).Wczoraj skończyłam robić logo hodowli a dzisiaj kończe robić banerek.Bedzie taki jak tamten tyle, ze z moimi pociechami jak śpią przytulone do siebie :D

Może dzisiaj ok 21 uda mi się zgrać stronke to będziesz mogła zobaczyć.

Link to comment
Share on other sites

No musimy się pochwalić.

Byłyśmy z Vegetką na wystawie w Czestochowie gdzie sędziowała PAni E.Chwalibóg.Sędzina dosyć surowa ale za to bardzo obiektywna i sprawiedliwa.Vega była sama w klasie ale w klasie młodziezy suczek niezła stawka.Psy poleciały z bardzo dobrymi a suczki nie wiem.

Vega dostała cudny opis, ocenę wybitnie obiecującą, lokate I i tytuł Najlepsze Szcenię w Rasie.Na BISie niestety nie zostałyśmy bo zaczał się dopiero po 18 a nie uśmiechało się nam czekac 4 godziny....:/

Oto opisiq jak kogos interesuje:

Suczka o wdzięcznej sylwetce, ładna głowa, doskonałe kątowanie i szata, porusza się prawidłowo.

Zdjęcia mam 4 zrobione na polach po wystawie ale wkleję jutro :D

Całuski od zmęczonej Vegetki :D

Link to comment
Share on other sites

Monika musze CIę zmartwic ale stawki nie mam.Pieski z klasy szczeniąt nie dostawały katalogu i ja go nie mam.Był Cencik ale zszedł niestety z bdb.Był tricolor z Różanego Gaju tez bdb(piesek po suczce z Fatransky Sen i piesku Holin Home of Graceland).Był tricolor z Vangeldisa.W klasie suczek młodziezy były dwie śniade z magicznego Szkota, marmurka z Hippocampus ale najbardziej podobała mi się śniada sunia z hod.z Bursztynowego szlaku(chyba) po rodzicach(Cream Carmel Fantazija i Nyitramenti no własnie nie pamiętam czy Capitan Blood czy Robin Hood czy po którym).No to tyle pamiętam na wyrywki.

Wklajam foty Vegi z wczoraj...juz po wystawie :lol:

KopiaHPIM2375.jpg

KopiaHPIM2379.jpg

KopiaHPIM2380.jpg

KopiaHPIM2382.jpg

Link to comment
Share on other sites

Był tricolor z Vangeldisa a jaka ocena ???i kto go wystawiał??

Vega Cuuudna :)

Dziś Jessie skończyła 4 miesięce :new-bday:

to był ten tricolorek a wystawiany przez Pania Peretjatkiewicz 8)

Calusy dla Jessie...i Jolliego żeby było sprawiedliwie ;)

Prosimy o zdjęcia...nawet ja wkleiłąm :P

Justynka bedziesz w Poznaniu?Kiedy się widzimy?

Link to comment
Share on other sites

Justynka bedziesz w Poznaniu?Kiedy się widzimy?

To nie ode mnie zalezy...Ja Klio nie zgłosiłam.Kika sie wybiera i jesli jej Bafisia nie dostanie cieczki, byćmoze będzie mogła nas wziąc.

Myślałam o międzynarodówce w Łodzi, w przyszłym roku , ale chyba jednak zdecyduje się ją pokryć (nota bene Łodzianinem-dobrze odmieniłam?) :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ale mam zaległości :lol: ale już nadrabiam :lol: :

Dianka - gratulacje dla Vegetki :klacz:, super że się tak ładnie spisała w Częstochowie :D ale z niej już się pannica zrobiła :D po zdjęciach widać jak ten czas leci :D :D :D

i wszystkiego najlepszego dla solenizantki Jessi z okazji urodzin :tort: :D :D :D

i całuski dla wszystkich czterołapkowców :D

Link to comment
Share on other sites

Dianka,pozwól,że tutaj odpowiem na Twoje pytanie,żeby się mod nie czepiał,że piszemy nie na temat... :evilbat:

Klaudia cudny masz awatarek :D

Co to za piesio ;)??

Nie mam pojęcia,co to za pies :oops: Po prostu wycięłam "zdjęcie" z kalendarza i zeskanowałam.A w całości wygląda to tak,jak teraz,czyli są 3 kolaczki-wcześniej był tylko ten w środku... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...