Jump to content
Dogomania

Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!


winter7

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miałam dziś telefon w sprawie Kostka. Zainteresowana jest pani z Nowego Targu. Kostek mieszkałby w domu ( ale wynajmowanym z tego co zrozumiałam). Nie ma tam dzieci ani innych psów czy kotów. Szukamy teraz kogoś do wizyty przedadopcyjnej. Ale musi to być ktoś z doświadczeniem w sprawdzaniu domów. Czujny jak ważka :) Przychodzi Wam ktoś do głowy????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='winter7']Miałam dziś telefon w sprawie Kostka. Zainteresowana jest pani z Nowego Targu. Kostek mieszkałby w domu ( ale wynajmowanym z tego co zrozumiałam). Nie ma tam dzieci ani innych psów czy kotów. Szukamy teraz kogoś do wizyty przedadopcyjnej. Ale musi to być ktoś z doświadczeniem w sprawdzaniu domów. Czujny jak ważka :) Przychodzi Wam ktoś do głowy????[/QUOTE]
napisałam na niebieskim prośbę do osoby z Zakopanego ale dawno nie była na forum.Jak się odezwie to napiszę .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']napisałam na niebieskim prośbę do osoby z Zakopanego ale dawno nie była na forum.Jak się odezwie to napiszę .[/QUOTE]

Jak zwykle można na Ciebie liczyć. Dziękuję.
Ja napisałam na FB na wizytach przed i po adopcyjnych do dwóch osób z Mysłowic. Może się odezwą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Ja się nie podejmę , mam trochę za daleko :(
Odpisałam na pw .

Winter z Mysłowic to raczej nikt nie pojedzie do NT , to trochę daleko . Po drodze są Myślenice ;)[/QUOTE]

No to dobrze, że nie pomyliłam Nowego Targu z Nowym Jorkiem :D

Link to comment
Share on other sites

Asior- pracuje w schronie wKrk- mogę zadzwonić.
Irenak wolontariuszka i psiara z Krk- też mam tel. Kogoś znajdą Kostkowi.
Jakby co to mój tel 602751299
EDIT.
IrenaK nie zna nikogo ale zobaczy co się da zrobić.
Asior- byli w piątek w tym terenie na interwencjach i narazie się tam nie wybierają/ KTOZ/ Jeśli nikogo nie znajdziecie to poproszę Asior by przy okazji interwencji w tym rejonie przy okazji sprawdzili ale tak na zaraz nie mogą.:(

Edited by Donvitow
Link to comment
Share on other sites

nie chcę mieszać ale dopiero dziś dostałam odpowiedż na niebieskim od osoby która ma bulla i jest z Zakopanego.Nr telefonu podam na pw.

[quote name='"sociald6"']pewnie że tak, ale nie mam teraz za bardzo jak śledzić forum, więc podaje mój nr................. więc prosze o kontakt, jak coś mogłabyn nawet jutro pojechac, mam w nt też koleżankę kiedyś tez robiła wizyty więc ją bym zabrała. :)[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Trzymajcie trzymajcie kciuki :) Przeczytałam cały wątek Kostka , pooglądałam zdjęcia ( te w zbożu z kołami do góry i uśmiechniętym pysiem są cudne :) ) pomęczyłam biedną Winter pytaniami o Kostka i mogę jechać :) Wsparcie mam w Psiej Szkole , razem postaramy się prześwietlić domek na wszelkie możliwe sposoby i ewentualności ;) ale jeśli wolicie żeby wizytę zrobił ktoś kto ma bulka ( ja nie mam nigdy nie miałam i mieć nie będę przyznaję się bez bicia , ale robiłam wizytę dla asta w Myślenicach ) to nie ma sprawy :)
Jakby co to wyjeżdżam ok 13 .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Trzymajcie trzymajcie kciuki :) Przeczytałam cały wątek Kostka , pooglądałam zdjęcia ( te w zbożu z kołami do góry i uśmiechniętym pysiem są cudne :) ) pomęczyłam biedną Winter pytaniami o Kostka i mogę jechać :) Wsparcie mam w Psiej Szkole , razem postaramy się prześwietlić domek na wszelkie możliwe sposoby i ewentualności ;) ale jeśli wolicie żeby wizytę zrobił ktoś kto ma bulka ( ja nie mam nigdy nie miałam i mieć nie będę przyznaję się bez bicia , ale robiłam wizytę dla asta w Myślenicach ) to nie ma sprawy :)
Jakby co to wyjeżdżam ok 13 .[/QUOTE]
dziękujemy cioteczka za wizytę ,sprawdzaj sprawdzaj bo Kostuś tyle już czeka i zasługuje na dobry domek.

Link to comment
Share on other sites

Jestem jestem, to prawie 60 km ode mnie więc musiałam dojechać a i chwilę rozmawiałyśmy na miejscu .
Obie z Psią Szkołą mamy sporo wątpliwości , czy ludzie będą w stanie zapewnić Kostkowi to co najlepsze , po dyskusji jeszcze w drodze powrotnej doszłyśmy obie do wniosku że jesteśmy niestety raczej na nie , ale o wszystkim zdecydują opiekunowie Kostka .
Szczegółową relację zdam Winter , na razie rozmawiałyśmy tylko wstępnie bo ona w pracy .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...