Jump to content
Dogomania

Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']


_bubu_

Recommended Posts

[quote name='BUDRYSEK']Dropsiu juz pewnie śpi w ciepełku :)
zabrałysmy Go-i dobrze bo dzisiaj w nocy zimnica[/quote]
Co??????:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:Jezu...kamień z serca naprawdę.....normalnie aż mi sie lekko na sercu zroiłó...musiał się chyba bardzo cieszyć?????Budrysku..bardzo Ci dziękujemy....gdzie zabrałaś Dropsia????gdzie jest teraz????Ale się cieszę..Wy to jednak dziewczyny jesteście GENIALNE:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']dzisiaj jest u bubu
ale szukamu pilnie dt


musimy zorganizowac jakies bazarki
z kasą jest ciężko :([/quote]
MUaaaaaa...cmok cmok cmok:loveu::loveu::loveu::loveu:Normalnie nie mogę z radości..choć nie ukrywam, że jest mi smutno, że ten nasz Dropsiu, jak taka sierotka oddawany jest z każdego domku....:-(:-(:-(Ale za to wiem, że przy Was dziewczyny prędzej mi by sie dziala krzywda, nić Drospiowi:loveu::loveu::loveu:JAk jest blisko Was, to jestem spokojniejsza...i pewnie nie tylko ja..:roll::roll::roll:Dziękuję bardzo raz jeszcze :loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

dziekujemy Alaa !! :loveu:

Dropsik ma potworną biegunkę :shake: podobno już z taką przyjechał więc w sumie nie wiadomo jak długo to trwa. Przypuszczam że to był powód oddania . Bo o ile sikanie im nie przeszkadzalo przez 2 miesiące to pewnie jak się zaczęła biegunka to juz bylo za duzo. i lepiej psa oddać niz zabrac do lekarza..
Dropsik dostał juz leki i antybiotyk. W poniedziałek będą badania. Niestety dzisiaj ma zaleconą głodówkę. A Dropsiu tak bardzo lubi jeść więc łatwo mu nie będzie. mam nadzieję że to nic poważnego i szybko minie.

i przypominam o ogłoszeniach, mozna kopiowac [URL="http://www.allegro.pl/item613233585_staruszek_dropsik_ponownie_bezdomny.html"]allegro [/URL]

Link to comment
Share on other sites

MAciuniu...patrze na te fotki i serce mi pęka, bo on tak ufnie patrzy do tego obiektywu...nie widać nawet smutku w jego oczkach, pewnie już się przyzwyczail do tego, że nikt go nie chce...:-(:-(A na dodatek jest teraz szczęśliwy, bo jest w rękach swoich Własnych, Prywatnych Aniołów:lol::lol:Pewnie tęsknił za Wami bardzo...bo gdyby był kochany tam i czuł sie tam kochany, to teraz bylby smutny bardzo....a nie jest..Kochany dziadzio...słodki Słodziak...co z nim będzie...Bubu...do kiedy możesz go trzymać u siebie???Musimy się liczyć z tym, ze domek moze nieprędko sie znaleźć...i co wtedy???:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Dropsiu schudł 2,5 kg. Zmizerniał nam maluch ale poracujemy nad tym :mad:
Wrócił do swojego pokoiku w lecznicy , w którym spędził wczesniej pare miesiecy. Jest w znajomym miejscu , gdzie odwiedzają go znajome mu osoby. Mam nadzieje że nie będzie bardzo tesknił za tamtym domem..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_bubu_']Dropsiu schudł 2,5 kg. Zmizerniał nam maluch ale poracujemy nad tym :mad:
Wrócił do swojego pokoiku w lecznicy , w którym spędził wczesniej pare miesiecy. Jest w znajomym miejscu , gdzie odwiedzają go znajome mu osoby. Mam nadzieje że nie będzie bardzo tesknił za tamtym domem..[/quote]
Szczerze????To watpię, że w ogóle będzie tęsknił za "domem", bo to nie był dom Dropsika chyba jednak nigdy...nie było tam nawiązanej nici miłości-skoro nawet nie pozegnali się z Nim...więc raczej nie ma za czym tęsknić...może nawet jest odwrotnie...może to z tęsknoty za Wami schudł, zmizerniał i dostał biegunki...nikt z nas nie wie jak był tam traktowany...a mnie wystarczy Wasza intuicja...Wasz"nos" ktory od razu "węszył" , że domek nie jest tym o ktorym można marzyc....jednak trzeba ufać przeczuciom- zwlaszcza takich dziewczyn jak Wy- ktore już "z niejednego pieca jadłyście chłeb"....teraz już nie dam sie nabrać zapewnieniom, kiedy będziecie czuły, że coś jest nie tak....:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja swój 1% oddałam na Przystań Ocalenie.
Wiem, że macie do Nich zaufanie (stąd mój wybór)
Zastanawiam się czy znalazłoby się tam miejsce dla Dropsia...
Myślę, ze byłyby osoby chętne wspierać psiaka finansowo (taka wirtualna adopcja)
Czy ktoś może wie czy byłaby taka szansa?

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem ZA.
Czy ma ktos kontakt z Przystania?
Nie bedzie latwo znalezc domek, pies ktory nie potrafi utrzymac czystosci jest sporym problemem, mialam taki problem przez pare miesiecy i - no coz- nie bylo to ni przyjemne ni proste, choc dla mnie oczywiste.
Przeciez nie moze siedziec w lecznicy, przyszli potencjalni wlasciciele ? No nie wiem, w przypadku Dropsa to chyba bedzie graniczylo z cudem( podobno sie zdarzaja;))

Link to comment
Share on other sites

Dropsik znowu nie jest taki smutny , potrzebuje tylko trochę zainteresowania. Chętnie się przytula i wychodzi na spacerki więc jak ktoś ma tylko czas... ;) wczoraj byliśmy na łące , trochę nawet biegał za moimi suczkami. Biegunka nie ustaje, niestety chyba boli go przy tym brzuszek ponieważ zanim cokolwiek z niego wyjdzie musi się dużo nawysilać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...