Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mi się Bardzo podoba. Zaczełam zbierać od tego roku (przedtem tak kupowałam, a raz nie) i podobają mi się strasznie 'Psie Wędrówki'.
A w tym numierze podoba mi się 'Rób to, co ja' ; 'A jednak zazdroszczą' i 'Kary bez wyrzutów sumienia'.
Ogólnie cały numer mi się podoba ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses_xox']Mi się Bardzo podoba. Zaczełam zbierać od tego roku (przedtem tak kupowałam, a raz nie) i podobają mi się strasznie 'Psie Wędrówki'.
A w tym numierze podoba mi się 'Rób to, co ja' ; 'A jednak zazdroszczą' i 'Kary bez wyrzutów sumienia'.
Ogólnie cały numer mi się podoba ;)[/quote]

Nie no ja kupuje od hmmm 1999? :evil_lol:

Wczoraj kupilam ten numer, bardzo mi się podoba uwazam ze coraz lepsze artykuly sa tam dawane ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tofik1']Jest artykuł o Biewerach,o Kynofobii,artykuł o tym że psy mogą sie uczyć poprzez naśladowanie,owcz.belgijski tervueren i springer spaniel.Najlepiej samemu poczytać;)[/quote]


To koniecznie musze leciec do kiosku ..... Fajnie , że są belgi ....i to w takim dobrym świetle :diabloti::eviltong::p

Link to comment
Share on other sites

Mi to ciągłe zmienianie loga nie odpowiada, bo za każdym razem będę musiała buszować po pyłkach w poszukiwaniu MP ....
A w środku OK, no i nareszcie dali krzyżówkę w miarę łatwą, tak że mogłam ją rozwiązać, a w połączeniu z fajna nagrodą to całkiem zachęcające....Chyba wyślę esa :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...