Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='JustynaJK']ja również!!!
a poza tym w necie kiedyś tam zniknie, a w domu nawet po latach można do czegoś wrócić:lol:[/quote]
Ja często wracam do jakiś artykułów ;) Ale tak szczerze powiedziawszy za wysłanie 12 maili to 36 zł to sporo.. ani nie ponoszą kosztów przesyłki, ani wytworzenia..

Link to comment
Share on other sites

Jednak się zdecydowałam i właśnie ściągnęłam Mojego Psa z netpress. Na razie jednak nie chcę kupować prenumeraty. Nie ma żadnych upustów w porównaniu z ceną za jeden egzemplarz, więc będę kupować na bieżąco. Poza tym nie chcę się pozbawiać dodatków, jakie czasami są w gazecie. Wtedy kupię normalne wydanie w kiosku.
Jeśli chodzi o wygodę czytania, to oczywiście macie rację. Coś za coś... Jednak jak to jest napisane w tym numerze: zaoszczędzone pieniądze się przydadzą i można psu kupić jakiś dodatkowy smakołyk :lol:

Link to comment
Share on other sites

;) Wiesz co ja (w zasadzie moja kolezanka ale mi dała w prezencie - w dalszej czesci napisze w liczbie mnogiej) wygrałam encyklopedie w PP przed swietami i pamietam, ze dokladnie tydzien przed wilgilia do nas dzwonili, że wygrałam. Czekałam, czekałam i nic. Dopiero jak zadzwonilysmy do PP to się okazało, że dopiero jutro wysyłają. I tak po połowi stycznia bodajże przyszło, wiec Tobie radze zadzwonic...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asti']Można było wygrać piękną budę z przedsionkiem wartą 700 zł (sprawdzałam w necie).[/QUOTE]
no buda jest super...bardzo mi się podoba :D szkoda, że nie wzięłam udziału w tym konkursie...ale i tak bym nie wygrała, bo już chyba 100 razy przegrałam w takich konkursach :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...