Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

dziewczyny opanujcie sie, z tego co wiem kilka osób chciało pomóc, cos zrobić, ale po przeczytaniu wątku, się odechciewa - robicie tym krzywdę zwierzakom.
tyle mojego komentarza.


poza tym - zbieram wśród znajomych karmę, koce, itp. wysłać to kurierem do Klembowa czy ktoś będzie jechał pod koniec tyg i mógłby zabrać? pewnie nie będzie tego dużo,ale zawsze coś....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kiniak']Dziwi mnie to strasznie, bo wcześniej kontakt z Klembowem był kompletnie bezproblemowy, zawsze była opcja zrobienia zdjęć psom i nikt nie miał problemu jak się psy zabierało na tymczas.[/QUOTE]

Ale teraz problem wynika z tego że Kastor porozmawiał z p.Celiną i w ramach za sterylki psów wychodzących do nowych domów zabronił wydawania psów bez setylek. Tak więc zablokował tym działaniem wszystkie adopcje i zabieranie psów na DT bo brało się psy bez sterylek i dopiero sterylizowało. No wcześniej jak kasę Klembów miał to robił to sam. Stąd ten cały zament i dziwi mnie postępowanie Kastora bo zablokowały adopcje to raz a dwa że tam cześć psów jest w takim stanie że wg mnie nie powinny byc sterylizowane w dniu wydania i to jest to co min. Ziwerzaki w Potrzebie robiły bo brały psy z problemami, wyprowadzały na prostą, sterylizowały/kastrowały i zanjdowały dom. Nie wiem jak Kastor sobie wyobraża że teraz co nagle zacznie się 100% adopcji na miejscu?Albo że z samych fot mozna ogłaszać jak połowa psów nie nadaje się do focenia, bo nikt tak wyglądającego psa nie weźmie. Pomagać to trzeba z głową a nie w ten sposób. Podstawowy błąd byl taki że zwraca się z dogadaniem co do neisienia pomocy do osób które już to robia w danym miejscu i jak widać robią to skutecznie a nie dzwoni za pelcami ,obiecując nie wiem co że zamyka się innym mozliwość pomocy - barawo, bo to trzeba mieć talent!

p.s. głosik oddany na krakvecie.

Link to comment
Share on other sites

Ludzikowie, głosujcie na krakvecie plis, plis, plis. Tylko tak możemy na dłuższą metę pomóc zwierzakom.

p. Celina potwierdziła, że nie będzie blokowała żadnych adopcji przeprowadzanych przez osoby dotychczas współpracujące ze schronem zarówno z Fundacji Zwierzaki w Potrzebie jak i "wolnych strzelców".

Wszystko się ustabilizowało - mam nadzieję, ale niech to nie spowoduje zmniejszenia zainteresowania losem tych psiaków, bo tylko przy Waszej pomocy możemy zmniejszyć ilość zwierzaków przebywających w schronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']Czy nie można było by jednocześnie finalizować sterylek w DT, hotelikach i DS oraz schronisku ?? Czy tak nie było by lepiej i prościej ? Mimo wszystko mam nadzieję że jakoś dojdziecie do porozumienia.[/QUOTE]

Tak działa Husky adopcje. Nie dajemy psów niewysterylizowanych, chyba że jest to szczeniak wówczas umowa jest warunkowa. W innych przypadkach, albo schron, jak ma fundusze sterylizuje psa, albo my w ramach DT, lub też nowi włąsciele przekazują środki na wysterylizowanie zwierzęcia, bo i takich przypadków mamy sporo.

Dlatego ponawiam pytanie, czy w Klembowie sa haszczaki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kiniak']Tak działa Husky adopcje. Nie dajemy psów niewysterylizowanych, chyba że jest to szczeniak wówczas umowa jest warunkowa. W innych przypadkach, albo schron, jak ma fundusze sterylizuje psa, albo my w ramach DT, lub też nowi włąsciele przekazują środki na wysterylizowanie zwierzęcia, bo i takich przypadków mamy sporo.

Dlatego ponawiam pytanie, czy w Klembowie sa haszczaki?[/QUOTE]

został Jasiek chyba, reszty nie ma, Aga35 ma chyba zdjęcia

Ja w ogole nie jestem za tym żeby psy byly sterylizowane w Klembowie chyba ze do czasu zdjecia szwów zapewni im sie pobyt w klinice lub gdzie indziej i dopiero jak rana sie zagoi powrot do schronu. Nie wyobrazam sobie psa po kastracji w kolnierzu w budokojcu. Przy ponad 300-stu psach obserwowanie czy pies nie dobral się do rany graniczy z cudem a jak się dobierze lub zanieczysci ranę kolejna kasa na odkażanie itp...takie jest moje zdanie...

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Pozwoliłam sbie założyć wątek dot.głosowania na forum beagli..Może ktoś ma kontakt ze Zmysłem.Może mógłby pomóc,bo będzie ciężko..
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Może niepowinnam tu ale wstawiam.Przedstawiam Nane(Bona) w nowej odsłonie:
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-kwu9bO0yX2g/TxWZWXmJ7OI/AAAAAAAAEQQ/nQFPkgvs3Q8/s576/DSC_0173.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-FkDQWh-ytOs/TxWZlMlQbTI/AAAAAAAAEQU/qvw8s5mzK-o/s576/DSC_0171.JPG[/IMG]

Własnie Nana z właścicielkami wyjechały ode mnie, Nana pachnąca i piękna a włascicielki szczęśliwe. Nana jest bardzo cierpliwa i dumnie stała przy suszeniu, wody ciut się bała ale opanowała strach :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilka21']Może niepowinnam tu ale wstawiam.Przedstawiam Nane(Bona) w nowej odsłonie:
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-kwu9bO0yX2g/TxWZWXmJ7OI/AAAAAAAAEQQ/nQFPkgvs3Q8/s576/DSC_0173.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-FkDQWh-ytOs/TxWZlMlQbTI/AAAAAAAAEQU/qvw8s5mzK-o/s576/DSC_0171.JPG[/IMG]

Własnie Nana z właścicielkami wyjechały ode mnie, Nana pachnąca i piękna a włascicielki szczęśliwe. Nana jest bardzo cierpliwa i dumnie stała przy suszeniu, wody ciut się bała ale opanowała strach :)[/QUOTE]


Super kolejna psinka szczęśliwa

Link to comment
Share on other sites

[B]beka[/B], pomoc nie może być jakakolwiek- chociaż wiem co tak na prawdę miałaś na myśli.
Zwłaszcza tam sytuacja jest zbyt skomplikowana i daleka od normy żeby można było jeszcze mieszać. Na szczęście dzieją się też rzeczy dobre i ważne poza tą "wątkową" dyskusją.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...