Jump to content
Dogomania

Dog de Bordeaux. Bardzo potrzebna pomoc finansowa


kiiniaa

Recommended Posts

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny - kopiuję psiaki z wątków - bo mam dobry domek dla jakiegos potrzebującego, raczej większego psa, ludzie odpowiedzialni, on na emeryturze, ona jeszcze pracuje, pies ma być do kochania i spacerowania - niestety nie mają doświadczenia w wychowywaniu psiaków - więc zwierzak musi być raczej opanowany, łagodny i łatwy do prowadzenia.
w poniedziałek dam im wszystki odpowiednie zwierzaki jakie znajdę na dogo - tak ze w połowie tygodnia powinni podjąć decyzję
szukają psa raczej większego, młodego, nie kudłatego, płeć obojętna
dom z Gdańska
jak mozliwości transportu do Warszwy lub Gdańska?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiiniaa']Frod jest pod Warszawą, Państwo muszą przyjechać osobiście poznać go i wtedy zarówno oni jak i ja podejmiemy decyzję[/quote]

Czyli warunkiem koniecznym jest osobisty przyjazd przyszłych państwa?
Bywam w warszawie (mój TZ tam mieszka) czyli nie widzisz możliwosci, że to ja go wyadoptuje do sprawdzonego domku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewusek']Patia :loveu: - wiesz, ze Cie kocham :-)[/quote]

Ewa, powiem Ci , jesteś dobrym człowiekiem. Zawsze chetna do pomocy, tylko czasami mnie zastanawia , czy nie chcesz chwytać naraz " siedmiu srok za ogon" a w rezultacie nie masz żadnej.
Przekopiowałas temat Frodo na bordoże forum. Aktualizacja tematu " jak krew z nosa" Wiesz sama , że zakładajać temat psa w potrzebie, trzeba , a nawet nalezy go aktualizować jak najczesciej. Inaczej temat " umiera smiercia naturalna".
I tak własnie by sie stało i z tym tematem.

Tydzień temu na forum DDB Patia zaproponowała pomoc w umieszczeniu Frodo w holetu w Krakowie. Pisałam do Ciebie 2 razy , że jeżeli jestes zainteresownana propozycja Patii zadzwoń do niej lub skontaktuj sie w inny sposób. Przez tydzień nie było żadnego odzewu od Ciebie , a szkoda.
Kastracja Froda mogła być wcześniej i szukanie transportu mogło byc ogłaszane juz w tamtym tygodniu .Niestety.
I sorry , ale to akurat ja zadzwoniłam do [b] kiiniaa[/b] porozmawiałysmy o pomocy dla Frodo i zaproponowałam żeby kiiniaa , jezeli jest zainteresowana propozycja Patii do niej zadzwoniła.
Wykonała telefon natychmiast. Dziewczyny ustaliły miedzy soba , że Frodo jedzie do Krakowa. Tam jest tańszy hotel.
A odemnie Patia jest osoba naprawde odpowiedzilna, i ma jeszcze kilka znajomych które naprawde doskonale sie dogadauja i uzupełniaja w pomocy dla zwierzat. Napewno Frodo mimo że bedzie w hotelu, bedzie dogladany, wypieszczochany i wyspacerowany. Doma dla niego bedzie szukany cały czas aż do skutku. I o to tutaj chodzi.
Zakładanie tematu to troszeczke za mało żeby spocząc na laurach.

Ewusek ,jestem przekonana , że przemyslisz to co teraz napisalam i nie zrozumiesz tego źle , a w kazdym razie nie jako atak na Ciebie.
Trzeba liczyć siły na zamiary.

Pozdrawiam.

Tak czy siak , lepiej późno niż wcale. Dobrze że Frodo może dostac nastepna szanse od losu dzieki ludziom którzy kochaja zwierzeta i nie sa obojetne na ich krzywde i zły los.

Link to comment
Share on other sites

Ula, dostalam od Ciebie pw, zebym przemyslala propozycje Patrycji, ale nie wiedzialam, ze chce go zabrac do siebie, tylko z forum wynikalo, ze jak sie nie znajdzie dt, to jest jakis hotelik tylko pies musialby miec wazne szczepienia... Haker napisala, ze ma szczepienia...
Osoby z bordogow zastanawialy sie co z kasa, ze sami nie podołamy, ze przydalaby sie pomoc stowarzyszenia...Probowalam zalatwic kase na utrzymanie ze Stowarzyszenia ale sie nie udalo :-(

Poprosilam kiiniie, zeby zalogowala sie na bordożym, bo ona zalozyla watek na dogo i zna psa...


Czyli kolejny raz sie przekonuje, ze lepiej siedziec cicho niz przekazac cos dalej... Widze, ze na dogo mniej sie dzieje niz na bordogach, to nawet nie wiem jakie mialam info podawac, dlatego poprosilam kiiniie, zeby sie zalogowala...

Poza tym nie łapie kilku srok za ogon, bo nie proponowalam dt, bo w tej chwili nie mam warunkow ani lokalowych ani finansowych.
Na razie 8 na utrzymaniu mi wystarczy...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Czyli kolejny raz sie przekonuje, ze lepiej siedziec cicho niz przekazac cos dalej...[/QUOTE]

[b] Ewusek[/b] nie chodzi o to żeby siedzieć cicho, bo kto jak nie my, ludzie wrazliwi na krzywde zwierzat im pomoze?

Po prostu , szkoda że nie zadzwoniłas do Patii i tyle.

[QUOTE]Probowalam zalatwic kase na utrzymanie ze Stowarzyszenia ale sie nie udalo :-([/QUOTE]

Stowarzyszenie " Niczyje" sie wypieło z najmniejsza pomoca. Masz jeszcze jeden temat do przemyslenia .Trudno. Takie rzeczy czasami trudno przewidzieć. chociaż tak naprawde czułam , że tak to sie skończy.

Ważne jest żeby nie kapitulować i szukac dalej.

Link to comment
Share on other sites

Stowarzyszenie " Niczyje" sie wypieło z najmniejsza pomoca. Masz jeszcze jeden temat do przemyslenia .Trudno. Takie rzeczy czasami trudno przewidzieć. chociaż tak naprawde czułam , że tak to sie skończy.
....

to akurat było do przewidzenia, zarzad wypina się dość często, zeby nie powiedziec w 99%..:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malibu']
Po prostu , szkoda że nie zadzwoniłas do Patii i tyle.
[/quote]

zmylił mnie jej zmieniony avatarek i pomyslalam, ze to ktos inny (teraz mi wstyd :-( ) i zastanawialam sie po co ja mam dzwonic, skoro widze co jest na forum... Z drugiej strony Twoje pw "zadzwpn do Patrycji w sprawie propozycji" i nr tel... Ula, do mnie trzeba jak grochem o sciane - jasno i wyraznie...ostatnio nie kumata jestem, biore prochy na odchudzanie, cierpie na bezsennosc a potem sa efekty, ze cos bredze albo nie poznaje ludzi...

Poprosilam kiiniie, zeby sie zalogowala na bordozym, zebysmy mogli wspolnymi silami cos ustalic, bo jest wieksze prawdopodobienstwo, ze sie uda tam niz tu.
W rozmowie tel z kiiniia dowiedzialam sie, ze Frodo jedzie na dt do Patii i sie zdziwilam, bo na liscie tego nie bylo...


Trzymajcie kciuki... jutro Horke ma artrodeze... a mnie skreca ze strachu, zeby znowu nie dostal zapasci....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...