Jump to content
Dogomania

HUSKY sunia uratowana z pseudohodowli w DT został dług u weta,ale MA DOM


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 466
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dawno nikt Jaguni nie podrzucał :mad:..

U nas duużo różnych rzeczy się wydarzyło. Jaga raz mi niestety uciekła [obroża jej spadła] z psem. Na szczęście udało mi się ją po godzinnych połowach złapać, ale na 90% została pokryta :shake:. Dlatego za ok. 2 tygodnie Jaga będzie sterylizowana. Dokładny termin muszę dograć ze znajomymi posiadającymi samochód [mój w międzyczasie został sprzedany, a autobusem Jagi przecież nie przywiozę :shake:]. W zbieraniu na sterylkę [Jaga waży 18 kilo, więc to pewnie 200 zł będzie] prosiłabym o chociaż malutką pomoc :oops:
Do tego Jaga miała dzisiaj po raz pierwszy spacer w lesie bez smyczy :loveu:. Na początku w ogóle nie chciała do mnie podchodzić na wyciągnięcie ręki [chyba bała sie, że ją zapnę :evil_lol:], ale później, jak już pobiegała troszeczkę to ładnie przychodziła na prawie każde zawołanie :multi:.
No i smutniejsza sprawa... do dziewczyny, która miała wziąć Jagę, nie mogę dodzwonić się od 2 tygodni... chyba trzeba będzie zacząć Jadze na nowo szukanie domu :-(.

Link to comment
Share on other sites

kurcze przepiakna sunia:loveu:
wieczorem przejże caly watek,
pomoc w ogloszeniach? moge allegro zrobic

tez mam suczke husky z adopcji na poczatku byla uczona przychodzenia na na lince teraz juz zawsze biega sama i piekne przychodzi, ale na poczatku pamietam bylo to samo bala sie podchodzic bo myslala ze zostanie podpieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Nie żebym coś sugerowała... :evil_lol:[/quote]


Jak to ktoś kiedyś powiedział: Jak ktoś będzie miał już raz husky to albo już nigdy nie nabędzie psa tej rasy albo zapełni nimi dom (chyba to jakoś tak było :evil_lol::evil_lol::evil_lol:) Więc wierzę w Ciebie Ciotka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...