Jump to content
Dogomania

HUSKY sunia uratowana z pseudohodowli w DT został dług u weta,ale MA DOM


jusstyna85

Recommended Posts

[B][SIZE=3]DO PONIEDZIAŁKU MA ZNIKNĄĆ[/SIZE][/B]

[B][SIZE=3]Wątek zakładam na prośbe Ani z Bytomia,która ma kontakt z osobą,u której teraz sunia jest,.[/SIZE][/B]

[B][SIZE=3]SPRAWA JEST PILNA- O SUNIE BIJĄ SIE PSEDOHODOWCY I wygląda na to, że WYGRAJĄ....[/SIZE][/B]

[B][SIZE=3]jest podobno po rodowodowych rodzicach...miałą już raz szczeniaki[/SIZE][/B]

[B][SIZE=3]Sunia ma 7 lat, została zabrana od jakiegoś znajomego,ale to przewyższylo możliwości tej osoby.Ta osoba chciała dobrze,ale sami widzicie jak wyszło...[/SIZE][/B]

[B][SIZE=3]TAK SZCZERZE? ona chce sie jej pozbyć i to obojętnie gdzie, nie wie co to sterylka itp[/SIZE][/B]

[B][SIZE=3]jest podobno z Pomorza...[/SIZE][/B]

[COLOR=red][B]CZAS SUNI SIE KOŃCZY...[/B][/COLOR]

[B][COLOR=#ff0000]TA OSOBA NAJPRAWDOPOODBNIEJ JEST ZAREJESTROWANA NA DOGOMANII[/COLOR][/B]

[COLOR=red][B]UWAGA- TA OS NAWET NIE JEST PEŁNOLETNIA,[/B][/COLOR]

[COLOR=red][B]Być może ta mała ma nawet jakąś domową pseudohodowle z Husky i Pekińczykami...wygadała sie, ze ma jakieś 13 psów u siebie,a kiedy Ania zrobiła jej wykład o sterylizacji,to nie potrafiła powiedziec skąd aż tyle u niej...Znaleźliśmy ją na naszej klasie, na 1 zdj jest pekińczyk[/B] i komentarz , że to mama jakiegoś tam psiaka... [/COLOR]
__________________
[IMG]http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/459/23/48/459234830[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 466
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Być może ta mała ma nawet jakąś domową pseudohodowle z Husky i Pekińczykami...wygadała sie, ze ma jakieś 13 psów u siebie,a kiedy Ania zrobiła jej wykład o sterylizacji,to nie potrafiła powiedziec skąd aż tyle u niej...Znaleźliśmy ją na naszej klasie, na 1 zdj jest pekińczyk i komentarz , że to mamy jakiegoś tam psiaka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darunia-puma']Boze to okropne jak możemy pomóc prócz szukania domu? może jakiś hotelik przynajmniej na razie?[/quote]


Wątpie, żeby znaleźli sie sponsorzy...tyle psich tragedii :(

Ania rozmawia z tą dziewczyną na gg, coraz częśćiej zapomina sie i napisze coś,np


[B]ja nigdy się nie zgodze na sterylke ani kastracje[/B]
[B]dlatego czasem miałam problem żeby dostać psa[/B]


[B]ja adoptowałam Nastke pekinke w ciaży[/B]


[B]My walczymy z bezdomnością,a tacy ludzie traktują to jak niezlą zabawe, pisała o szczeniakach yorka,Pekińczyka...[/B]

[B]W ten miejscowości tam chyba połowa ludzi trudni sie tym...[/B]

czas suni sie kończy...


[COLOR=red][B]TA OSOBA NAJPRAWDOPOODBNIEJ JEST ZAREJESTROWANA NA DOGOMANII[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina87']Gdzie suczka teraz jest? W schronisku? Coś więcej na jej temat? Charakter? Może zostawać sama w domu?[/quote]

Przeczytaj 1 post...

Sunia jest u jakiejś nienormalnej młodej dziewczyny,która chce sie jej jak najszybciej pozbyć-obojetnie gdzie...ma już chetnych pseudohodowców i najprawdopoodbniej zgodzi sie...

Sunia ma 7 lat,nadaje sie raczej do domu, niż do mieszkania

Link to comment
Share on other sites

Ale osoby zajmujące się huskymi nie będą mogłby zrobić pewnie nic innego oprócz zamieszczenia psa na forach/stronach tematycznych.

Ja ostatnio pisałam w sprawie innego huskiego do Manu - odzew był natychmiastowy, ale polegał wlaśnie na powyższym. Więc nie wiem, sami decydujcie czy pisać. Huskymi zajmuje się też szybszy_od_dylizansu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kama_i_ja']Ale osoby zajmujące się huskymi nie będą mogłby zrobić pewnie nic innego oprócz zamieszczenia psa na forach/stronach tematycznych.

Ja ostatnio pisałam w sprawie innego huskiego do Manu - odzew był natychmiastowy, ale polegał wlaśnie na powyższym. Więc nie wiem, sami decydujcie czy pisać. Huskymi zajmuje się też szybszy_od_dylizansu.[/quote]
poczekajcie ja prześlę info do kilku osób z zaprzęgowców..... zaraz dam znać

Link to comment
Share on other sites

Z tego co pamiętam, to sunia była ogłaszana do oddania w Choszcznie( tzn. bynajmniej ta sama fotka była) to 30 km ode mnie, jakby dało radę uzbierać ze
~ 100 pln na wyżywienie to myślę, że mogłaby u mnie zostać na miesiąc. Miałaby do towarzystwa 2 haszczaki ;d

Link to comment
Share on other sites

Darunia, dzięki za pw.

Sytuacja jest taka... Myślę, że mogłabym pomóc znaleźć suczce nowy dom. Na razie nic nie jest pewne. Ludzie, o których myślę mieszkają w bloku, mają kota i młodą sunię-mieszańca (bardzo łagodna). Jeżeli ta sucz tolerowałaby ich dotychczasowe zwierzęta, pozostaje tylko transport do Warszawy... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mortikia']Darunia, dzięki za pw.

Sytuacja jest taka... Myślę, że mogłabym pomóc znaleźć suczce nowy dom. Na razie nic nie jest pewne. Ludzie, o których myślę mieszkają w bloku, mają kota i szczeniaka-mieszańca (bardzo łagodnego). Jeżeli ta sucz tolerowałaby ich dotychczasowe zwierzęta, pozostaje tylko transport do Warszawy... ;)[/quote]


Ona nie nadaje sie do mieszkania, tylko dom z ogrodem...ta dziewczyna to mówiła...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...