Jump to content
Dogomania

HUSKY sunia uratowana z pseudohodowli w DT został dług u weta,ale MA DOM


jusstyna85

Recommended Posts

Jaga już jest w nowym domu :multi:

Olała wszystkie koty [aż jedna z kocic zaczęła za nią chodzić :lol:], wybrała swoją własną panią i zakumplowała się z psami.... no przynajmniej z większością ;)...

A Orpha od 15 minut mi o niej pisze :cool3:[nie żeby mi to przeszkadzało ;)]...
[B]
Okamia [/B]podałam Orphie twój adres, żeby mogła ci obrożę, smycz i kaganiec odesłać ;).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 466
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kilka zdjęc jakosci gorzej niz miernej jakosci bo z komóry ,ale w pon. powinnam miec juz normalny aparat :multi:

Na Anitowym łożu




[IMG]http://img520.imageshack.us/img520/6841/zdjcie122zr8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img166.imageshack.us/img166/8061/zdjcie123bk3.jpg[/IMG]


[IMG]http://img166.imageshack.us/img166/2504/zdjcie119bu0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img166.imageshack.us/img166/9955/zdjcie120hr1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]Kama[/B] może - wczoraj dostałam w prezencie trochę kasy od dziadków, więc z głodu nie padnę ;)... A jeśli chodzi o Jagę to po nowym roku chcę jej ufundować chip [koszt ok. 50 zł], bo w Warszawie już są płatne... Na szczęście dane Orphy mam z jej przelewów, więc biedna nie ma wyboru i kasę dostanie :eviltong:. Bo już mi mówiła, że dość wydałam na Jagę, a to tylko ten miesiąc był dla mnie dość ciężko... właśnie przez Jagę poszło na nią dokładnie 200+60+50=310 zł na weterynarza... dla porównania moja wypłata to było 320 zł :evil_lol:... dobrze, że mogę kłaść łapkę jeszcze na wypłaci TZa :diabloti:

[B]Okamia [/B]o jakim kumplu mówisz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88'][B]Okamia [/B]o jakim kumplu mówisz?[/quote]

nom moim który miał jechać na święta do rodziny w moim zadupiu i myślałam żeby przewiózł mi rzeczy ale mnie zlał i niestety biedna orpha zmuszona mi je wysłać kochaną pocztą polską :shake: buuu...

Link to comment
Share on other sites

[B]Kama[/B] spoko, jakąś do pierwszego przeżyję :evil_lol:...

Pożalę się wam przy okazji - przez Jagę [a raczej przez kasę, jaką na nią wydałam] na moim wigilijnym stole gościły kupne uszka i barszcz z torebki :evil_lol:... po za tym pierniczki, które wysłała mi babcia :diabloti:. Grunt, ze na prezenty [dla Smoka i TZa, bo na moje już nie :placz:] wystarczyło :multi:

Link to comment
Share on other sites

jakby sie ktos stesknił za Jaga to nowe zdjecia sa tu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f80/niya-setka-jaga-amon-w-nowym-domu-4-dostojne-koty-116809/index110.html[/URL]

[SIZE=2][COLOR=darkorange][COLOR=red][COLOR=#000000][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=darkorange][COLOR=red][COLOR=#000000][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=darkorange][COLOR=red][COLOR=#000000]Okamia przepraszam Cie za opoznienie:oops: , nie mam czasu stac na poczcie , ale w czwartek napewno juz odesle Ci sprzet [/COLOR]


[/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orpha'][SIZE=2][COLOR=darkorange][COLOR=red][COLOR=#000000]Okamia przepraszam Cie za opoznienie:oops: , nie mam czasu stac na poczcie , ale w czwartek napewno juz odesle Ci sprzet [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/quote]

Spoko ;) Będę czekać ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ludziska help :placz: wczoraj Marta (była właścicielka Jagusi) podesłała mi link z prośbą o pomoc :cool1: [url=http://www.allegro.pl/item539593644_oddam_siberian_husky_syberian_husky.html]ODDAM!!! SIBERIAN HUSKY / SYBERIAN HUSKY (539593644) - Aukcje internetowe Allegro[/url][LEFT]podobno psiaki do oddania razem, rozmawiałam ostatnio dość długo z Martą, powiedziała że wszystkie psy musiała oddać i zostawiła sobie tylko pekinke, po pomoc z wydaniem psów zwróciła się do TOZu gdzie warunkiem były sterylki/kastracje - zgodziła się, Marta ma podobno guza, nie wiem czy jej wierzyć czy nie, to już jej sprawa czy kłamie i z tego powodu wydała wszystkie swoje psy poza jej lubą pekinką ( pekinke też podobno chce poddać zabiegowi sterylki) boje się że te haszczaki mogą do niej trafić a to raczej nie wskazane ani z powodu pseudo ani z powodu zdrowotnego :cool1: macie jakieś pomysły ? Marta już wczoraj słała maila do osoby która wystawiała aukcje z prośbą o napisanie czegos więcej na temat psiaków... :shake:
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Mi też Marta coś pisała o oddaniu wszystkich psów [z wyjątkiem pekinki] i o tym, ze się zgłosiła do TOZu o pomoc....

Wiem tylko tyle, ze była w szpitalu i ze względu na swoją chorobę nie może się już więcej zajmować psiakami. Przy okazji wyszło pewne kłamstwo Marty, ale to już inna sprawa...

A.... haszczaków podobno już nie może mieć... nawet rozwaliła kojce, żeby kolejnych nie brać :roll:

Link to comment
Share on other sites

to jest pierwszy mail od właściciela haszczaków :razz:

Witam, miejscowośc leży 20 km od Czstochowy.A o pieskach?No cóż, łza się w oku kręci, Ismana jest moim pierwszym psem, zdobywaliśmyrazem wspaniałe tytuły wystawowe i setki kilometrów rowerowych tras, byłafilarem mojej hodowli lecz na przeciągu ostatnich lat stała się bardzoagresywna w stosunku do innych suk które posiadam a kocham ją tak bardzo żenie chce by siedziała odizolowana, samotna w kojcu. Musze też patrzec nadobro większości czyli pozostałych psów i wybierac mniejsze zło...to trudneale takie jest zycie.Natomiast Kaszmir to pies którego sobie zostawiłem po Ismenie, chce go oddacpuki jest młody, jest nieprzydatny w mojej hodowli jako reproduktor gdyżdruga sunia którą mam jest z nim zbyt blisko spokrewniona, on równieżwspaniale biega, problem w tym że moja praca nie pozwala mi dac mu szanse nazużycie całej jego energii i zapału zaprzęgowca, brakuje mi na to czasu.Bardzo prosze o pomoc;)Chciałbym aby oba pieski tarfiły do wspólnego, dobrego, kochającego domu, zdobrymi warunkami socjalnymi.W załącniku przesyłam zdjęcia warunków w jakich do tej pory u mnieprzebyają;)Pozdrawiam.

a to drugi mail

Dziękuję za pomoc i dobre chęci, czekam z nieceirpliwościa na rezultat poszukiwań.Dodam jedynie że chciałbym muc poznać nowych włąścicieli i warunki w jakich będą żyły moje psy, to dla mnie bardzo ważne;)Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...