Jump to content
Dogomania

HUSKY sunia uratowana z pseudohodowli w DT został dług u weta,ale MA DOM


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 466
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bonsai_88'][B]Okamia [/B]ty się nie martw, nie oddam naszej dziewczynki komuś, kto nie dawałby nam zdjęć :eviltong:...[/quote]

No byś spróbowała:mad::mad::mad:
Ty nie wiesz co ja przeżywam jak ledwo włączę DGM a słyszę moją siostrę i mamusię pytające się co u Jagnięcia :roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

Okamia możesz uszczęśliwić rodzinkę, że Jaga szuka kogoś, z kim mogłaby sie puścić :diabloti:. Wczoraj całą noc próbowała sie do chłopów dostać :evil_lol:....

A tak swoją drogą...
Dzisiaj rano, jak wyszłam z chłopakami z domu [bo się wytrzymać nie dało] spotkałam sąsiada. Sąsiad się trochę zdziwił jak zobaczył nowego psa, ale ponieważ śpieszył się do pracy nie zamieniliśmy ani słowa. Dzisiaj rano jak Sebastian wrócił do domu wywiązał się ktrótki dialog między nim i jego żoną, Weroniką
[W] -A wiesz jakiego Hania ma pięknego psa? Szuka domu
[S] - Tak, wiem... taki brązowy..
[W] - nie, czarny :crazyeye:
[S] - To ile ona ma tych psów :diabloti:...

Jak mi to opowiadali to padłam :evil_lol:...

Link to comment
Share on other sites

[B]Groszek [/B]pieniądze doszły... mówiły, że tak długo bo i jakiś obcy facet zaczepiał :diabloti:....

Donoszę uprzejmie, że Jaga jak na huskiego to pies ideał - nie szczeka, nie atakuje inne psy, kocha dzieci, lubi koty i... nie niszczy nic w domu :multi:. Była dzisiaj z Birma ładnych parę godzin [na wszelki wypadek zamknęłam "nasze" pokoje, został otwarty tylko "psi" pokój ;)] i dziewczyny nic nie zniszczyły ...Jedynie trzeba ja na nowo nauczyć, że załatwiamy się na dworze, bo chyba jej się zapomniało :diabloti:. No i słucha się średnio, ale u tej rasy to chyba normalne :evil_lol:...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88'][B]Groszek [/B]pieniądze doszły... mówiły, że tak długo bo i jakiś obcy facet zaczepiał :diabloti:....

Donoszę uprzejmie, że Jaga jak na huskiego to pies ideał - nie szczeka, nie atakuje inne psy, kocha dzieci, lubi koty i... nie niszczy nic w domu :multi:. Była dzisiaj z Birma ładnych parę godzin [na wszelki wypadek zamknęłam "nasze" pokoje, został otwarty tylko "psi" pokój ;)] i dziewczyny nic nie zniszczyły ...Jedynie trzeba ja na nowo nauczyć, że załatwiamy się na dworze, bo chyba jej się zapomniało :diabloti:. No i słucha się średnio, ale u tej rasy to chyba normalne :evil_lol:...[/quote]
no jak nic to musi byc siostra Niyi !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Właśnie popatrzyła mi głęboko w oczy i... nasikała na środku pokoju :mad:.

A w ogóle Jaga wymyśliła jak wygrać z Birmą walkę o miejsce na kolankach pańci... warknąć nie można [bo w ep :diabloti:], ale... zawsze można podchodzić wdzięcząc się do mnie i znienacka uszczypnąć młodą w zadek :evil_lol:.... młoda podskakuje na pół metra i spada z kolan, a Jaga błyskawicznie pojawia się na jej miejscu :razz:

Link to comment
Share on other sites

Na razie chce się wstrzymać z ogłoszeniami - w końcu jest jedna dziewczyna, która na 90% Jagę bierze, dzisiaj inna dziewczyna [z miasta obok, przypadkiem spotkana w zoologicznym :lol:] się bardzo zainteresowała i ma zadzwonić, znajomi znajomych się zainteresowali i też w razie czego są w kolejce :cool3:.

Z Jagą jest tylko jeden problem - załatwia sie w domu. Mam wrażenie, że albo nikt jej tego nie nauczył albo była za długo na dworze i sie oduczyła :roll:

Link to comment
Share on other sites

Taa... tylko jest taki numer, że jak widzę, że Jaga się kręci to.. próbuję złapać Smoka... jak już go złapię [a potwór uwielbia uciekać :diabloti:] to muszę go ubrać i wsadzić do wózka. Później trzeba zapiać dziewczyny na smycz i.. Jaga już dawno zdążyła narobic mi na panele :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hihi:evil_lol: wkońcu załapie gdzie sie sika:loveu:
Śmiałam sie kiedyś z kuwetek dla psów a aktualnie Fred ma takową:razz: Przez noc czasami zdarzy sie mu nie wytrzymać i wtedy myk do kuwety a że jest ślepy to czasami nie trafi ale sie chociaż stara bidok:evil_lol:
Ale Jaga to chyba za duża na kuwete:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...