Jump to content
Dogomania

Pies bez szans....odszedł na zawsze(*)(*)(*)


andzia69

Recommended Posts

To ja tylko napiszę co wiem .Tam gdzie siedzi Szakal doba kosztuje15z/doba. to jest 10 zł do przodu w porównaniu z Białymstokiem. Szakal wymaga specjalnej weterynaryjnej karmy na wątrobę , i ogólnie jest w gorszym stanie niż Ogryzek. Więc kroplówki , antybiotyki leki przeciwbólowe przeciwzapalne. Badania szczegółowe - wątroba trzustka , rtg łapy było robione dwa razy. Myślę , że stąd te koszty.
Rozpiski nie przedstawię bo sama nie wiem co jak i ile.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]nie pomyślcie że ja tu kogoś z funduszy chcę rozliczać[/B] [B]!!!![/B] bo nie to mam na myśli :shake:

miałam bardzo chorą suńkę, jeździłam z nią do kliniki do wrocławia i na miejscu u siebie do veta dwa razy dziennie nawet, dostawała antybiotyki, sterydy itd miała pobierany płyn rdzeniowo-mózgowy i robione różne badabnia i płaciłam śmieszne sumy
więc to co słyszę to dla mnie masakra :crazyeye:
jedno jest pewne nie ma co biadolić tylko szukać kasy i jak najprędzej go zabierać .... najlepiej już dziś :-(

i już chyba przestanę gadać bo zaśmiecam wątek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka'][B]nie pomyślcie że ja tu kogoś z funduszy chcę rozliczać[/B] [B]!!!![/B] bo nie to mam na myśli :shake:

miałam bardzo chorą suńkę, jeździłam z nią do kliniki do wrocławia i na miejscu u siebie do veta dwa razy dziennie nawet, dostawała antybiotyki, sterydy itd miała pobierany płyn rdzeniowo-mózgowy i robione różne badabnia i płaciłam śmieszne sumy
więc to co słyszę to dla mnie masakra :crazyeye:
jedno jest pewne nie ma co biadolić tylko szukać kasy i jak najprędzej go zabierać .... najlepiej już dziś :-(

i już chyba przestanę gadać bo zaśmiecam wątek[/quote]
Maszracje .Ja tez często leczę swoje zwierzeta we wroclawiu na AR lub prywatnie .Jest drogo ale do zaakceptowaniaSą lecznice tansze i droższe..Jeden pan "doktor " wyczul mnie i strasznie naciągnał.Jest dobry ale....do niego juz nie chodzę .Weci wyczuwaja kogo moga naciagać!NIESTETY TO PRAWDA.Oczywiście nie wszyscy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']napiszcie może w pierwszym poście kto i ile zadeklarował ,wtedy każdy będzie wiedział czy jego zgłoszenie jest uwzględnione i nie będzie dublowania.[/quote]

Uzupełniłam 1 post o nr konta i deklaracje osób chętnych do wpłat co miesiac oraz o te osoby, które wpłąciły już lub wpłacą lada moment

mam nadzieję, ze nie zostaniemy z psem sami....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32'][SIZE=3]Wpłaciłam [B][U]500 zł[/U][/B] - przed chwilą zrobiłam przelew. Deklarowałam 200 zł - 300 zł, ale nie ma na co czekać, ten sadysta może psa wykończyć, zanim uzbiera się resztę. Jeśli pozostałe osoby, które się zadeklarowały, też wpłacą, to będziemy miały już przynajmniej na początek. Wyciągajcie psiaka, póki jeszcze można!!! Kochany Ogryzku, będzie dobrze, musi być !!! Trzymaj się psinko [/SIZE][/quote]

i jeszcze
[B]poker[/B] - 50
[B]synico[/B] - 50

EXTRA !!!!!!! mam nadzieję że kasa wejdzie poranną sesją na konto Fundacji

[B]dlaczego !?!? :-([/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']i jeszcze
[B]poker[/B] - 50
[B]synico[/B] - 50

EXTRA !!!!!!! mam nadzieję że kasa wejdzie poranną sesją na konto Fundacji

[B]dlaczego !?!? :-([/B][/quote]
Przelew zroniłam 07.10 (60zł),więc kaska już powinna być,jutro przeleje jeszcze 50zł,a później 10 każdego miesiąca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='syniko']Przelew zroniłam 07.10 (60zł),więc kaska już powinna być,jutro przeleje jeszcze 50zł,a później 10 każdego miesiąca.[/quote]
pewnie kasa wejdzie na konto dzisiaj :multi: ... mają do trzech dni roboczych na przelew

łepetynka w górę maluszku ... może jednak się uda

Link to comment
Share on other sites

cytuje:

"...tylko powiedzcie jak moge go przygarnac, a ja juz reszte załatwie. mamy w gdyni, bardzo dobra lecznice dla psow, no i codzienne spacery do lasy(mieszkam w poblizu) tez napewno dobrze mo zrobia.noi prze de wszystkim poczucie bezpieczenstwa i miłości sprawia ze bedzie u mnie sie dobrze czuł:)..."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata19']cytuje:

"...tylko powiedzcie jak moge go przygarnac, a ja juz reszte załatwie. mamy w gdyni, bardzo dobra lecznice dla psow, no i codzienne spacery do lasy(mieszkam w poblizu) tez napewno dobrze mo zrobia.noi prze de wszystkim poczucie bezpieczenstwa i miłości sprawia ze bedzie u mnie sie dobrze czuł:)..."[/quote]

zbyt piękne żeby było prawdziwe ?????
DOMEK dla maluszka ??? :multi:

Beatko co to jest nk :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Wpłaty jakie doszły na Ogryzka na konto fundacji AST:
Marta23 - 30zł
Fioneczka - 100zł
Agnieszka Pałeczna - Turek 40zł
RAZEM: 170zł.[/quote]

Mam wieści od Kasi - była pomyłka. Od razu ogromne przepraszamy za tą pomyłkę Agnieszko!

Agnieszka Pałeczna - Turek - 500ZŁ a nie 40

To daje nam na dzień dzisiejszy z resztą wpłat łączną kwotę - 920 zł.
Ja muszę podzwonić coś zdecydować. Odezwiemy się niebawem.

Dopiszę jeszcze.
W poniedziałek będą wyniki zeskrobiny Ogryza . czy ma grzyba czy nie ma.
Może lepiej poczekać do poniedziałku i wtedy jasna sytuacja - jeżeli nie ma grzyba - przerzucamy go od razu na tymczas u nas , a leczymy w Białymstoku.
Jeżeli jest grzyb - we wtorek Kasia NDM zawiozłaby go do W-wy.
Chodzi mi o to , że obyłoby się bez przerzucania psa na trasie W-wa - Białystok - W - wa co pożre za sobą dodatkowe koszty(paliwo).
Jeżeli w W - wie okaże się , że nie ma grzyba to i tak trzeba by było go zabierać szybciutko do nas. Znowu mam na myśli koszty.
Co myślicie o tym.
Trzeba to ogarnąć wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...