Jump to content
Dogomania

Buldożka Szyszka ma nowy dom !!!


lavinia

Recommended Posts

[quote name='nataleczka']Wczoraj zamówiłam dla Szyszki obróżkę, smycz i miseczki, na dniach powinne dotrzeć.

Zakupiłam także dwa kilo karmy, zobaczymy czy mojemu tłuściochowi będzie smakować ;)

I proszę o kciuki aby transport 9.12 wypalił!:multi:[/quote]
Trzymam z całych sił :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 292
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Transport ma być samochodem więc osoba przewożąca pyta się czy Szyszka ma jechać w jakimś transporterze czy luzem? Jak zachowuje się w aucie? Jeżeli jechałaby w kontenerze to oczywiście zaraz po transporcie odeśle do spowrotem do właściciela.

Umowy nie dostałam ale na dniach mam nadzieje, że nadejdzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia']najlepszy byłby kontener - Szyszka lubi wędrować po samochodzie :evil_lol:[/quote]

Masz możliwość pożyczenia takiego wielkiego kontenerka w Wawie? Jak nie to może poczekamy z transportem na 12.12 jak kolega Inez de Villaro będzie jechał do Wro pociągiem to Szyszka będzie mogła tam sobie wędrować ile wlezie ;)

Link to comment
Share on other sites

Narazie transport jest odwołany, wczoraj dostałam ostateczną odpowiedź.

Możliwe, że sama przyjadę po Szyszkę o ile znajdę kogoś chętnego na zrzutkę na benzynę (narazie mam jedną osobę która ma do odebrania kota z Wawy więc jeszcze 2 osoby mogę jechać) bo ciężko mi wyrzucić 250 pln na benzynę :(

Link to comment
Share on other sites

Na szczurach znalazłam jeden transport, czekam na aktywację konta. Na miau znalazłam jeden do Opola tylko, że dla kotów jest zastrzeżone, że mają być w transporterze więc nie wiem jak będzie z psem, napiszę do niego wieczorem. Muszę się zorientować ile kosztuje pociąg tam i spowrotem plus prezjazd dla psa, bo może się okazać, że koszta wyjdą takie same jak dzielone na dwie osoby przy jeździe samochodem.

Link to comment
Share on other sites

przejazd dla psa 4 zł,trzeba kupic specjalny bilet.ja jechałam z dziećmi,więc na bilety miałam zniżkę jako opiekun,ale zobacz czy jest jakas inna opcja,mają teraz jakies inne zniżki.
zanim wsiądziesz do pociągu z psem,podejdz do konduktora i zapytaj czy możesz z nią jechac normalnie w wagonie(chodzi o brak kagańca),jeśli by miał wątpliwości to poproś o możliwość jazdy w konduktorskim przedziale,dacie radę,ja jakoś dojechałam z Dunią i dziećmi,a co do paliwa,to się upewnij czy nie jest to zbyt duża kwota-ja miałam kilka propozycji transportu za taką kwotę,i było to delikatnie mówiąc przegięcie.trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Coś źle policzyłam, benzyna wyniesie mnie ok.205 złotych (pali ok.8 litrów na 100 km, benzyna-ostatnio tankowałam za 3,62, do Wawy jest ok.700 kilometrów w dwie strony więc wychodzi co wychodzi).
Narazie mam 3 osoby chętne na transport a nie ukrywam, że wolałabym jechać samochodem bo jest to dla mnie duża oszczędność czasu a teraz mam tyle kolokwii, że nie wiem w co r[B][/B]ece włożyć :(

Jak znajdzie się ktoś chętny jeszcze na transport to pojadę samochodem, jak nie to pociągiem w sobotę się wybiorę do stolicy ;) hihi pociągiem jechałam ostatnio chyba z 5 lat temu ;)

Link to comment
Share on other sites

Ufff chyba wszystko się uda :)

Mój transport niestety nie wypalił bo tatko ma awarie samochodu a ja boję się jechać swoim w taką trasę bo nie mam zimówek a i letnie opony mam nie najlepsze :(

w sobotę znajoma jedzie do Wawy po kota więc zabierze mi Szyszkę, jeszcze tylko trzeba dogadać jej dostarczenie na dworzec bo znajoma będzie tam między 6 a 6:45 bodajże i wraca do Wrocławia. Jeżeli to nie wypali to kolezanki tata jedzie we wtorek po konia do Wrocławia i też będzie mógł (po wielu namowach) zabrać psinkę do mnie :D Tak wiec można powiedzieć, że Szyszka jest już u mnie 3 łapkami!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...