Jump to content
Dogomania

Buldożka Szyszka ma nowy dom !!!


lavinia

Recommended Posts

  • Replies 292
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

szyszka ma sie super tyle tylko , ze głupia pipka mysli , ze młode ma. Posania pilnuje, broni zacięcie, mleko w cycach. trzeba sie do weta wybrać.
Na dworze super extra szybka błyskawic. Jak wybiegnie to od razu pod bramke czy aby na pewno jakiego intruza nie ma , pozniej załatwia swoje sprawy i bawimy sie. Piłeczki tak zsrednio ale zeby sie z nia poganiac to bardzo prosze zawsze jest chętna.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dzwoniłam do Lavini w sprawie adopcji suczki.

W końcu udało mi się namówić chłopaka na adopcje Szyszki :D

Mieszkam we Wrocławiu,mam 21 lat i jestem studentką weterynarii. Mam dwa koty (Stefan i Muniek) plus jeden tymczas. Do tej pory mieszkałam z rodzicami, którzy jakiś czas temu wyprowadzili się z mieszkania zabierając przy okazji nasze psy (dwa bokserki) i koty.
We Wrocławiu zajmuje się bezdomnymi kotami, więc trud adopcji zwierzaka nie jest mi obcy ;)

Pytajcie o co chcecie, a Ciebie Lavinio proszę o odpowiedź czy jestem brana pod uwagę jako domek dla Szyszki.

Link to comment
Share on other sites

Patrzcie kto się zalogował na buldozkowym forum.

[B][quote]siksunia napisał:[/B] witam

wczoraj stracilam swoja ukochana bulwe w trakcje znieczulania do zabiegu serduszko nie wytrzymalo

mam na oku nowa bulwe z hodowli xxx pieska ale mam pytano moze ktos sie zna ma naroslnad oczkiem maluszek ma 5,5miesiaqca czeka go zabieg u dr Garnzarza ale ja mam obawe czy to nie bedzie sie odnawiac ,jaka pielegnacja i czy nie bedze przekazywal w genach swemu potomstwu

a ta narosl toponoc tzw skurzak hm ale dokladnie co to ???

maluszek bardzo mi sie podoba ale ma wiele pytan i nie pewnosci po mozcie

po stracie swego pieska GACUSIA jestem caly czas w szoku i brak mi jego bardzo[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niunia2008']jest to bulwa mojej ciotki byl bardzo kochany wiec moge ujac iz moj kochany gacus .ponadto hyba nie musze sie pytac na forum czy moge nabyc ja czy moi bliscy jaka kolwiek bulwe

okej :crazyeye:nie odwiedzam was bo szkoda sie denerwowac pozdrawiam wszystkich[/quote]

Pytać się nie musisz. Po prostu widać jak na dłoni, że kłamiesz. Pisałaś, że Szyszka była jedyną bulwą.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...