Jump to content
Dogomania

Championat Węgier


karenina

Recommended Posts

Informacja potwierdzona w wegierskim zwiazku -

CAC uzyskane w klasie championow od 1 stycznia 2008 roku nie liczą sie do championatu - chyba ze był on rozpoczety w roku 2006 lub wczesniej.

:angryy:
Zastanawiam sie nad pisaniem skargi do FCi i MEOE osobiscie, lub za posrenictwem ZKWP- tej informacji wegrzy nie umieszczaja w katalogach, a na ich stronie jest ( jak i cała strona) tylko w jezyku wegierskim. Moze jak sie nas zbierze troche to nasz zwiazek nam pomoze?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bargest']Przepraszam, ale nierozumiem tego.Czy to znaczy, ze CAC i CACIB otrzymany w klasie championow nie liczy sie do championatu Wegier?? A niby dlaczego?[/quote]

A to juz ich trzeba sie zapytac, tak sobie wymyslili i juz. Ja jestem wsciekła bo z rozpedu zgłaszam zawsze championy do kl. championów- wychodząc zreszta z załozenia ze nie ma co innych psów blokowac siedzac w otwartej. I tak własnie zostałam z suką która ma 4 CAC z wegier - w tym niestety 3 z kl. championów .:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Informacja potwierdzona w wegierskim zwiazku -

CAC uzyskane w klasie championow od 1 stycznia 2008 roku nie liczą sie do championatu - chyba ze był on rozpoczety w roku 2006 lub wczesniej.

:angryy:
Zastanawiam sie nad pisaniem skargi do FCi i MEOE osobiscie, lub za posrenictwem ZKWP- tej informacji wegrzy nie umieszczaja w katalogach, a na ich stronie jest ( jak i cała strona) tylko w jezyku wegierskim. Moze jak sie nas zbierze troche to nasz zwiazek nam pomoze?[/QUOTE]

To dołączę do grona .....:angryy:. Myślałam że tydzień temu rozpoczęłam championat węgierski :mad:. Podpinam się pod akcję pisania skargi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic]Poprostu masz I dosk, CACIB bez CACa[/FONT][/quote]


Więc skoro mają takie pzrepisy to niech nie dają w championach CACa, a jak już dali to powinien się liczyć i już.
No bo w końcu co to jest CAC?!

Skoro Wam dali CACa w Championach no to czemuś on chyba ma służyć. CAC to nie NDSwR czy NDPwR.

Bez sensu...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina'] tej informacji wegrzy nie umieszczaja w katalogach, a na ich stronie jest ( jak i cała strona) tylko w jezyku wegierskim. Moze jak sie nas zbierze troche to nasz zwiazek nam pomoze?[/quote]
Gdzie to jest na stronie ich zwiazku?
Ja znalazlam tylko to [URL]http://www.kennelclub.hu/info/champ_hu.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']Gdzie to jest na stronie ich zwiazku?
Ja znalazlam tylko to [URL]http://www.kennelclub.hu/info/champ_hu.html[/URL][/quote]


No bo własnie tylko tam jest po wegiersku , nie wiem czmu nie moge wstaiwic cytatu ze strony ale pisza o klasach novendek, nyilt i munkaosztalyban - czyli posredniej otwrtej i uzytkowej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']a gdzie pisza o roku 2008 i championatach zaczetych w 2006?[/quote]

Nie wiem gdzie pisza, wegierskim nie władam, dzwoniła do nich wczoraj dziweczyna która mieszka w Budapeszcie i tyle sie dowiedziala- nam juz w Debrecen o tym mowili organizatorzy i prosiłam kolezanke zeby sie upewniła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bargest']Czy to znaczy, ze CAC-e z klasy championow nie przepadaja:multi:, a ile trzeba miec tych CAC-y do tytulu Grand Championa?[/quote]

Grand champion - dla psa który juz jest chmapionem wegier i zdobywa 3 CAC z klasy championów w tym 1 CAC + BOB na wystawie miedzynarodowej.
Wiec najpierw robisz normalny championat, a pozniej zdobywasz te 3 CAC na Granda.

Link to comment
Share on other sites

no pieknie a ja mam championaty porozpoczynane w 2007 :shake: i to obie suki maja po 3 cace, suczka z mojej hodowli tez tak ma tylko ona juz 5 cacow zdobyla :roll:

[QUOTE]CAC uzyskane w klasie championow od 1 stycznia 2008 roku nie liczą sie do championatu - chyba ze był on rozpoczety w roku 2006 lub wczesniej.
[/QUOTE]

tylko sluchaj co z rokiem 2007 wlasnie ?
bo nie licza sie od 1.01.2008 a pieszesz o 2006

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']no pieknie a ja mam championaty porozpoczynane w 2007 :shake: i to obie suki maja po 3 cace, suczka z mojej hodowli tez tak ma tylko ona juz 5 cacow zdobyla :roll:



tylko sluchaj co z rokiem 2007 wlasnie ?
bo nie licza sie od 1.01.2008 a pieszesz o 2006[/QUOTE]

jestem w tej samej sytuacji i na chłopski rozum to te CAC`e się nam liczą
[COLOR="Gray"]mam nadzieje[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...