Jump to content
Dogomania

Championat Węgier


karenina

Recommended Posts

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]Kasiu lepiej chyba do otwartej. Wczoraj sama miałam ten dylemat i finalnie zgłaszam psy do klas otwartych. W przepisach, które mi przysłali Węgrzy w styczniu nadal napisane, że klasy otw, pśr i użytkowa liczą się do Championatu.[/COLOR][/FONT][/QUOTE]


Chyba pójdę za twoją radą :lol:, ale złoszczą mnie te durne zmiany :angryy:.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam suke która 1 CAC u nich wzieła w kwietniu w zeszłym roku, pozniej wzieła jeszcze 4 niestety 3 na te 4 były były juz z kl. championów - i w tym roku dorabiałam jej 3 z otwartej bo tych z championów nie uznali.
Zachecam do kontaktu z Benadette Zwickl <[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]> ona jest osoba odpowiedzialna za kontakty w sprawie championatów u zaganicznych wystawców, wszystko sprawdza i wyjasnia watpliwosci.

Link to comment
Share on other sites

A nam nie raczyli nawet odpowiedzieć, więc byłam zmuszona robić w europejskiej

Przy czym oni te wcześniejsze bez mojej zgody zmieniali klasą. Cały czas zgłaszałam do użytków grebrauchklasse ( a oni przerzucali nas do Championów) - 4 wystawy i koszta z tym zwiazane poszły się bujać.

Na europejskiej zaś chcieli nas przerzucić do otw. bo wg nich gończy polski nie jest rasą polującą. Na bierząco musieliśmy pytać sędziów i rozstrzygać spór, by mój Opus wystartował w odpowiedniej klasie.

Czyli ja bym do championów nie zgłaszała.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[B]dostalam dzis dyplom Championa Wegier dla Tess :multi::multi:[/B]

ukonczony w marcu, wniosek wyslalam ok 8 pazdziernika ( jakos trudno mi bylo sie rozstac z 20 EUR :evil_lol:), wystawiony 15 pazdziernika - dzis u mnie - 3 tygodnie to jak na wegrow super ekspres

zmienili wyglad dyplomow to raz a dwa zawsze wysylali puchary za CH poczta a dzis otrzymalam talon na puchar do odebrania w biurze MEOE lub na jednej z wystaw na wegrzech

[U]i tak Tess 4 x dostala CAC z klasy championow:[/U]

2 x rok 2007
1 x rok 2008
1 x rok 2009

Link to comment
Share on other sites

Czy są już sprawdzone jakieś informacje na temat championatu ?
Czy jak mój pies był w Championach i dostał Cac i cacib to rozpoczął Championat Węgier czy mam się zadowolić tylko cacibem ? Pytam bo nie wiem czy mam kończyc ten championat czy wcale go nie rozpoczęłam :evil_lol:.
No i dlaczego w karcie ocen jest do zaznaczenia CAC i Champ. o CAC ? Ja mam zaznaczone Champ o Cac.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

[FONT=Arial][SIZE=2] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Estrangelo Edessa][SIZE=3]Our name and address:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Estrangelo Edessa][SIZE=3]Magyar Ebtenyesztok Orszagos Egyesulete[/SIZE][/FONT]
[FONT=Estrangelo Edessa][SIZE=3]H-1116 Budapest, Tetenyi ut 128/b-130.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Estrangelo Edessa][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Estrangelo Edessa][SIZE=3]Name and address of the bank:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Estrangelo Edessa][SIZE=3]Kereskedelmi es Hitelbank Rt.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Estrangelo Edessa][SIZE=3]H-1051 Budapest,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Estrangelo Edessa][SIZE=3]Vigadó tér 1.[/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]IBAN: HU85 1040 4089 4948 4856 5356 1026[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Swift: OKHBHUHB[/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']
[FONT=Estrangelo Edessa][SIZE=3]Our name and address:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Estrangelo Edessa][SIZE=3]Magyar Ebtenyesztok Orszagos Egyesulete[/SIZE][/FONT]
[FONT=Estrangelo Edessa][SIZE=3]H-1116 Budapest, Tetenyi ut 128/b-130.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Estrangelo Edessa][SIZE=3]Name and address of the bank:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Estrangelo Edessa][SIZE=3]Kereskedelmi es Hitelbank Rt.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Estrangelo Edessa][SIZE=3]H-1051 Budapest,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Estrangelo Edessa][SIZE=3]Vigadó tér 1.[/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]IBAN: HU85 1040 4089 4948 4856 5356 1026[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Swift: OKHBHUHB[/SIZE][/FONT][/B][/QUOTE]

Bardzo bardzo dziekuje Bardotka
Zaraz wysyłam i mam nadzieję ze w miare szybko otrzymam ten Championat

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...