Jump to content
Dogomania

Championat Węgier


karenina

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Regulamin zmieniony został w lutym 2008 - ale co do tego co sie zmieniło i dla kogo to maja rozne wersje. Korozs w czasie EDS wział odemnie wniosek na Granda- 3 CAC z championow, a ichnie biuro domaga sie 4 CAC bo teraz obowiazuja 4. Kazdy twierdzi cos innego. Ja 2 dzien koresponduje z MEOE, jutro powinnam miec pełen tekst zmian.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Century Gothic]Bardzo proszę:[/FONT]

[quote]

[CENTER][B][FONT=Century Gothic][COLOR=black]The conditions for Champion titles in Hungary[/COLOR][/FONT][/B][/CENTER]


[FONT=Century Gothic][B][U][COLOR=black]Hungária Champion (HCH)[/COLOR][/U][/B][B][COLOR=black]:[/COLOR][/B][/FONT]
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=black]In case of breeds with working trial:[/COLOR][/FONT][/B]
[FONT=Century Gothic][COLOR=black]Three CAC titles obtained in Hungary at a show organized by Hungarian Kennel Club (MEOE) in Intermediate, Open or Working class, from two different judges. One of three CAC titles must be obtained at an International or at a Club Show. One year and one day must be elapsed between the first and the last CAC title. The working trial result - which means the fulfilment of the working trial described to this breed - will be counted in 75 % of the scores reached. [/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=black]Breeds without a working trial:[/COLOR][/FONT][/B]
[FONT=Century Gothic][COLOR=black]Four CAC-titles obtained in Open, Intermediate or Working Class in Hungary, at a show organized by Hungarian Kennel Club (MEOE). Two of these titles must be obtained at an international CACIB or at a Club Show. The four titles must be obtained from three different judges. One year and one day must be elapsed between the first and the last CAC-title.[/COLOR][/FONT]

[FONT=Century Gothic][B][U][COLOR=black]Hungarian Junior Champion (HJCH)[/COLOR][/U][/B][B][COLOR=black]:[/COLOR][/B][/FONT]

[LEFT][FONT=Century Gothic][COLOR=black]Three HPJ titles obtained at a show organized by Hungarian Kennel Club (MEOE) in Hungary, between age of 9-18 months, from two different judges. One of these titles must be obtained at an International or at a Club Show.[/COLOR][/FONT][/LEFT]


[B][U][FONT=Century Gothic][COLOR=black]Hungaria Grand Champion (HGCH):[/COLOR][/FONT][/U][/B]
[FONT=Century Gothic][COLOR=black]In possession of the Hungaria Champion title, four winner titles obtained in Champion class at a show organized by Hungarian Kennel Club (MEOE) in Hungary. Best of breed title should be obtained in one case of the above four titles. [/COLOR][/FONT]

[B][U][FONT=Century Gothic][COLOR=black]Veteran Champion (VCH):[/COLOR][/FONT][/U][/B]
[FONT=Century Gothic][COLOR=black]3 CAC in Veteran class, one of these titles must be obtained at an international CACIB Dog Show or at a national Club Dog Show organized in Hungary from two different judges. [/COLOR][/FONT][/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']ale w takim razie cace sprzed 2008 z kl.championow powinny byc uznane - tylko 2 by mi wtedy przepadly :roll:

i zlikwidowali Show Championa - ciekawe czy mi zwroca kase ktora im przeslalam w sierpniu myslac ze moj pies taki tytul zdobyl :roll:[/quote]

I to jest 1 z niescisłosci - bo ja od ludzi z ichniego klubu charta usłyszałam, ze CAC z championow sie licza jesli championat był zaczety w 2006 lub wczesniej, a tu o tym nic nie jest napisane.

Mnie przepadaja 3 CACe z championow, i troche wsciekła jestem, bo mogłam zgłaszac w otwarta ( a raz sie wrecz do championow przeniosłam na prosbe wegierskiej wystawczyni której bardzo zalezało zeby championat skonczyc ) :angryy:

A showa powinni wydac, odemnie w kazdm razie Korozs wiął i kase i papiery na showa i nic mi panienka z MEOE nie napisała o tym ze nie dadza.

Link to comment
Share on other sites

kolezance tez wegierka wziela kaske i papiery na showa wiec mam nadzieje ze doczekam sie dyplomu ( na marginesie od sierpnia czekam)

wyslalysmy pytanko do sznaucerowego klubu - moze oni napisza konkretnie co i jak - mysle ze sami wegrzy sie glowia nad tym co narobili i jak to odkrecic :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

wlasnie wyjelam ze skrzynki dyplom [B]SHOW CHAMPIONA[/B] :multi:
ale ... [B]wystawiony 12 wrzesnia !![/B] czyli miesiac po tym jak wyslalam papiery - za to kolejny miesiac zajelo wegrom dotarcie na poczte :evil_lol::evil_lol:

tylko myslalam ze oprocz dyplomu dostane pucharek - tak jak za zwyklego championa bo 20 EUR to nie jest malo :roll:

5 z 6 cacow bylo zdobyte w klasie championow - jeden w tym roku, 4 w roku 2007 i 1 w roku 2006

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']wlasnie wyjelam ze skrzynki dyplom [B]SHOW CHAMPIONA[/B] :multi:
ale ... [B]wystawiony 12 wrzesnia !![/B] czyli miesiac po tym jak wyslalam papiery - za to kolejny miesiac zajelo wegrom dotarcie na poczte :evil_lol::evil_lol:

tylko myslalam ze oprocz dyplomu dostane pucharek - tak jak za zwyklego championa bo 20 EUR to nie jest malo :roll:

5 z 6 cacow bylo zdobyte w klasie championow - jeden w tym roku, 4 w roku 2007 i 1 w roku 2006[/quote]

Aga to Cie oszukali, o za Showa tez dawali pucharek - jeszcze na poczatku tego roku znajoma dostała :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gidelski*****']A wie ktoś na czym polega wystawa Derby na węgrzech np czy jeżeli pies ma championa innego kraju moze zdobyć za CAC championa?[/quote]


o zwyc derby staja psy ktore urodzily sie rocznikowo rok przed dana wystawa czyli w tym roku te z 2007, poza tym to normalna krajowka
na Wegrzech nie ma szybkiej sciezki Championatowej - trzeba swoje 4 CACe wyjezdzic

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dopiero teraz znalazłam ten temat :/ i mnie wkurzyło to nieźle...
Czy już petycja wysłana czy nadal mogę się dołączyć???
My mamy CACe z poprzednich lat u starszego psa... ale u najmlodszego mam z tego roku CACa z championów... i rozumiem, że mogę sobie nim pomachać przed oczkami :/??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...