Jump to content
Dogomania

Zostawili pod krzyżem. Czekała tydzień...Zjawiskowa została w DT na stałe!


Masza4

Recommended Posts

  • Replies 413
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli Zjawiskowa pozytywnie przejdzie 'test kota', to w połowie grudnia pojedzie do behemotki :cool3:

Z niusów powiem Wam, że Melka dostała cieczki :oops: Także sterylka trochę nam się przeciągnie. Pewnie będziemy robić pod koniec listopada...

Link to comment
Share on other sites

Czekam z niecierpliwością na test :cool3:

A tymczasem proponuję ogłosić plebiscyt na to, co Dżeki ma na głowie :evil_lol:. Dotychczasowe propozycje:
- beret;
- aureola;
- łysina;
- włóczka;
- wianek z dmuchawców;
- ciastko.

Ja już go widziałam na żywo, więc się nie wypowiadam, ale pokażcie fotkę z avataru znajomym i zapytajcie, co widzą :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isia & Chester']
widać chomika :lol:
[/quote]
a ja powiem Wam szczerze od początku gdy pierwszy raz zobaczyłam ten avek-myślałam że ten Pudel ma obwódkę z waty-by robic za świętego w aureoli-i temu to miało służyc-ot taki akcent artystyczny:razz::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atkaaaa']No nie! Magda...:mad::mad:
Bita śmietana?:crazyeye::shake::mad::angryy::diabloti:[/quote]

No ssso? :siara:
Koncepcji nie brakuje :diabloti:
Spoko, przynajmniej od razu widać, jakiego masz psa :razz:. Ja w następnej kolejności ogłoszę konkurs na to, co siedzi w Kazanie. Na razie mam: wyżła, doga niemieckiego, labradora.

Link to comment
Share on other sites

Mela zjadła dziś dwa schaboszczaki obiadowe :evil_lol:
Z tego powodu p. Agnieszka i jej TZ musieli posilić się kluchami z serem :roll:

Niezła agentka robi się z tej diablicy. Widać teraz przynajmniej, że pies doszedł do siebie po tym wszystkim co przeszedł :sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ArxTe']Behemotko- jeszcze trochę cierpliwości - poszukiwania kota trwają:lol:[/quote]
To tak ciężko Wam kota znaleźć? Ja co chwila jakieś znajduję. Mam pięknego 5-miesięcznego białego szkraba do adopcji, powiedz tylko słowo, a będzie spisana umowa adopcyjna:cool3:

Link to comment
Share on other sites

A tak w ogóle to Mela jest przymilna "Przylepa" :multi: Bardzo lubli się łasić i tulić, rano wciska mi łepek pod poduszkę i daje "buzi", jak tylko za blisko są dwie nasze suczki to zaraz marszczy nos - uczymy ją że musi się "dzielić" Pańcią i Pańciem:lol: z innymi stworami. Nauczyła się wykonywać komendę "siad" i "daj łapę" - choć to ostatnie tylko gdy ma w zasięgu wzroku miskę ...;) Mam też smutną obesrwację: bardzo boi się młodych mężczyzn :-( być może własnie przez kogoś takiego była skrzywdzona, kuli się gdy widzi podniesioną rękę ale też jest odważna i chętnie przybiera rolę stróża domowego :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lemoniada']To tak ciężko Wam kota znaleźć? Ja co chwila jakieś znajduję. Mam pięknego 5-miesięcznego białego szkraba do adopcji, powiedz tylko słowo, a będzie spisana umowa adopcyjna:cool3:[/quote]
Lemoniado - kot ma być testem dla Meli, by ustalić jaki jest jej stosunek do nich, bo w domku do którego ma być zaadoptowana jest ich kilka:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ArxTe']A tak w ogóle to Mela jest przymilna "Przylepa" :multi: Bardzo lubli się łasić i tulić, rano wciska mi łepek pod poduszkę i daje "buzi", jak tylko za blisko są dwie nasze suczki to zaraz marszczy nos - uczymy ją że musi się "dzielić" Pańcią i Pańciem:lol: z innymi stworami. Nauczyła się wykonywać komendę "siad" i "daj łapę" - choć to ostatnie tylko gdy ma w zasięgu wzroku miskę ...;) Mam też smutną obesrwację: bardzo boi się młodych mężczyzn :-( być może własnie przez kogoś takiego była skrzywdzona, kuli się gdy widzi podniesioną rękę ale też jest odważna i chętnie przybiera rolę stróża domowego :loveu:[/quote]

Kazan też się boi niektórych facetów :shake:
A wczoraj jak na spacerze powiedziałam ostrym tonem "Nie wolno" (bo chciał zjeść znalezionego śmiecia), to od razu położył się przerażony na ziemi i próbował zniknąć :-(. Jeszcze duuużo pracy przed nami...
W towarzystwie pewnie byłoby raźniej :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...