Jump to content
Dogomania

Psy i nie tylko w "Mam Talent" - TVN sobota godz. 20.35


Kala&Majka

Recommended Posts

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kto ma wygrać?
Audiofeels.
A jeśli nie oni - to Klaudia Kulawik.

Akrobaci są świetni - fakt. Ale oni karierę i to światową już robią..
a Audiofeels?
rok temu, gdy grali pierwszy koncert w Poznaniu, gdy zaczynałem słuchać piosenek w ich wykonaniu - mało kto o nich słyszał.
ten program to dla nich prawdziwa szansa na rozwinięcie kariery, która jak najbardziej im się należy.
To samo dotyczy Klaudii.
;)


Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

owszem, w Polsce śpiewaków ci dostatek, szkoda tylko że poziom większości z nich jest żenujący, to co słyszę w radiu czasm naprawdę mnie przeraza :razz:
Dla mnie ten dzieciak to kosmiczna pomyłka, taki zadufany w sobie, ciekawe że tak wrażliwe na to jury nie zwróciło mu na to uwagi :evil_lol: poza tym myli się, gra nie równo, ani technicznie fajny, a co gorsza nie
nadrabia tego wyrazem :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saint']Kto ma wygrać?
Audiofeels.
A jeśli nie oni - to Klaudia Kulawik.

Akrobaci są świetni - fakt. Ale oni karierę i to światową już robią..
a Audiofeels?
rok temu, gdy grali pierwszy koncert w Poznaniu, gdy zaczynałem słuchać piosenek w ich wykonaniu - mało kto o nich słyszał.
ten program to dla nich prawdziwa szansa na rozwinięcie kariery, która jak najbardziej im się należy.
To samo dotyczy Klaudii.
;)[/quote] W takim razie oni też jakąś karierę robią. A ja myślę, że nawet, jeśli nie wygrają, to program na poziomie finału już daje im szanse na rozwinięcie kariery. Podobnie Klaudia, ale ona to ma natomiast jeszcze wieeeele czasu i śpiewania przed sobą.
Tak naprawdę każdy z finalistów chyba już coś tam robi, jakieś sukcesy odniósł, więc takim tokiem myślenia, powinny w finale być same dzieci. Żałuję, że nie ma P. Boruty i Czochera, bo dla mnie taki człowiek jest niesamowicie wartościowy. Jeśli program wygra P. Lenda, to uznam to za porażkę, bo jednak, nie podoba mi się. A już zmienioną wersją piosenki Jacksona narobiła sobie u mnie wielkiego minusa.

Link to comment
Share on other sites

Czy Audiofeels zrobią karierę na jaką zasługują jeśli nie wygrają - nie jestem do końca pewny.. to pierwszy taki zespół w Polsce, wzorowany na legendarnym wręcz Naturally 7 i myślę, że w tym kraju, przed tak cofniętą muzycznie publicznością może być ciężko im się przebić i wejść tam, gdzie być powinni.
co do Klaudii.. taka wygrana, nagroda - dałyby jej świetny start, możliwości nauki, pracy nad głosem - czyli coś, czego być może nie będą potrafili zapewnić jej Rodzice.. chyba każdy rozumie co mam na myśli ;)

Lenda ma świetny głos.
Ale ona chyba już też, tak jak Klaudia Walencik nad nim pracuje i ma ku temu możliwości.
niech to będzie wygrana dla osoby, która będzie miała szansę naprawdę dobrze ją wykorzystać, odpowiednio przeznaczyć kasę na dalszy rozwój - niech to będzie osoba, co do której faktycznie jest podejrzenie, że jeśli nie wygra - to może się jej talent zmarnować.
bo niestety - to pieniądz rządzi światem.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]owszem, w Polsce śpiewaków ci dostatek, szkoda tylko że poziom większości z nich jest żenujący, to co słyszę w radiu czasm naprawdę mnie przeraza :razz:[/QUOTE]

dlatego jestem wyczulona na nowych wokalistów i nowe zespoły :razz: bo wszystko ostatnio jest do d*** i modne sezonowo.

Blady Kris mi się podobał, no i ma szczytny cel co do wydania pieniędzy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saint']Czy Audiofeels zrobią karierę na jaką zasługują jeśli nie wygrają - nie jestem do końca pewny.. to pierwszy taki zespół w Polsce, wzorowany na legendarnym wręcz Naturally 7 i myślę, że w tym kraju, przed tak cofniętą muzycznie publicznością może być ciężko im się przebić i wejść tam, gdzie być powinni.
co do Klaudii.. taka wygrana, nagroda - dałyby jej świetny start, możliwości nauki, pracy nad głosem - czyli coś, czego być może nie będą potrafili zapewnić jej Rodzice.. chyba każdy rozumie co mam na myśli ;)[/quote] Pewnie, że każdy rozumie, ale trzeba pamiętać, że nie tylko tym dwóm "podmiotom" przyda się nagroda. Ja w życiu np. nie zagłosuję na Klaudię, bo jaką mam gwarancje, że jak wygra program, to wyda pieniądze w dobrym celu, czy w ogóle będzie miała do nich dostęp..? Po prostu nie widzę tego, jeśli dziecko ma dysponować taką sumą pieniędzy, a tym bardziej rodzice.

Jestem bardzo ciekawa finału :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kochani w konkursie "Mam talent" proponuję zagłosować w finale na Bladego Krisa. Wytłumaczę Wam dlaczego pisze o tym na dogomanii...
On wspólnie z mamą zajmuje się bezdomnymi zwierzetami w naszym mieście- Szczecinku. Jego mama od lat zbiera bidy z całej gminy, jest radną, pracuje na rzecz zwierząt, prowadzi wraz z panem Andrzejem przytulisko- w miescie nie ma jeszcze schroniska, ale między innymi dzieki niej w przyszłym roku powstanie (standard europejski!)
Ile potrzeb w przytulisku jest - wiadomo, ostatnio zwiało im dach w czasie wichury! Ciągle wiele wydatków....
Kris i jego mama ratuja psy i pomagają bezdomnym kotom...
Dlatego warto na niego zagłosować...oczywiście jeżeli Wam sie spodoba. :lol: Bo przecież tutaj liczy się przede wszystkim talent! :lol:Wiem, że część nagrody przeznaczy na przytulisko...zresztą deklarował to też w programie.
Może warto zagłosować!!!

Link to comment
Share on other sites

Ciotka...ręki sobie nie dam uciąc czy to nie chwyt...nie znam Krisa bo nie moje pokolenia, ale znam jego mame i przytulisko, w którym bywam i pomagam...istnieje realnie i działa prężnie...
oczywiście jest to tylko sugestia i nie mam zamiaru nikogo przekonywać...sama wahałam się czy pisac na dogo...ale napisałam...co mi tam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez de Villaro']Kochani w konkursie "Mam talent" proponuję zagłosować w finale na Bladego Krisa. Wytłumaczę Wam dlaczego pisze o tym na dogomanii...
On wspólnie z mamą zajmuje się bezdomnymi zwierzetami w naszym mieście- Szczecinku. Jego mama od lat zbiera bidy z całej gminy, jest radną, pracuje na rzecz zwierząt, prowadzi wraz z panem Andrzejem przytulisko- w miescie nie ma jeszcze schroniska, ale między innymi dzieki niej w przyszłym roku powstanie (standard europejski!)
Ile potrzeb w przytulisku jest - wiadomo, ostatnio zwiało im dach w czasie wichury! Ciągle wiele wydatków....
Kris i jego mama ratuja psy i pomagają bezdomnym kotom...
Dlatego warto na niego zagłosować...oczywiście jeżeli Wam sie spodoba. :lol: Bo przecież tutaj liczy się przede wszystkim talent! :lol:Wiem, że część nagrody przeznaczy na przytulisko...zresztą deklarował to też w programie.
Może warto zagłosować!!![/quote]

ja tam i tak najbardziej go lubię ;)
i widziałam go parę razy w Warszawie, w metrze i w centrum :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...