Jump to content
Dogomania

Sznaucer olbrzym FOSTER / AAREC - Juz z nową rodziną!


amikat

Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Weszko kochana.... dzięki za wsparcie!

OD wczoraj wieczorem wiem ze chce Foresta zaadoptować Simona - szefowa fundacji dobermaniej z Niemiec. Miała 12 lat sznaucerkę olbrzymkę. Sunia tygodnie temu odeszła. Tak jak pisałam na początku tego wątku posłałam jej zdjęcia i opis. Wczoraj wieczorem dostałam info ze Simona sie zdecydowała. To chyba dobry pomysł prawda? Wybieg, doświadczony właściciel itd.

Co do zdrowia Foresta - trzeba zrobić badanie przepływu w rdzeniu kręgowym po podaniu kontrastu. W Polsce tego nie robią. Najbliżej w klinice w Brnie. W "Niemcach" - zrobią nie ma problemu. Ono ma ustalić czy psiak musi nosić kołnierz czy nie, czy blokady są konieczne czynie. RTG daje tylko ogólny pogląd, nie wiadomo na ile rdzeń kręgowy ucierpiał. NIE ma niedowładów itd ale zawsze jest ale.

Biorąc pod uwagę konieczność tego badania poważnie rozważam adopcje Simony. Mam nadzieje że domek w Tarnowie nie będzie obrażony. Tak nawiasem - kolejny olbrzym szuka domku....

Link to comment
Share on other sites

widzę, że rano od Janki już go dostałam, ale wiecie coś więcej? bo o nim już jest na dogo na wątku sznaucerowym, ale gdzie on jest??? :niewiem: masz kontakt z tym dupkiem :angryy::mad: czy tylko to ogłoszenie? przepraszam, ale to ogłoszenie strasznie mi ciśnienie podnosi - jak znaleźć dom dla psa w ten sposób opisanego? :angryy:

Link to comment
Share on other sites

kochane cioteczki. Dom w Niemcach na 100 % nie pojedzie 4 października - transport mamy na 17-18 października. Teraz czipujemy i paszportujemy. Na miejscu będzie miała badane przepływy w kręgosłupie (w rdzeniu) bo kark nadal tkliwy a zdjęcia nie dają jednoznacznego obrazu.

Zawoże go osobiście - wiec dal już nie taka sina bo sprawdzona!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...