Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='neonowka']Zobaczcie co znalazłam...:razz:
szkoda że to nie te czerwone
[URL]http://www.allegro.pl/item440267378_rogz_szelki_dla_duzego_psiaka_sliczne.html#photo[/URL][/quote]


Fajne te Rogzy, mam coraz większą chęć na kupienie szelek :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

mi nie odpowiada w rogzach (szczegolnie szelkach) jedna rzecz. Że maja za malo rozmiarów. Bo ok, dla małych, srednich, duzych psow rozmiary sa fajne. Ale dla psow olbrzymich juz nie. najwiekszy rozmiar szelek rogz podoba mi sie jeszcze na ONku, ale juz na mocniejszym psie jak rott czy bernenczyk, czy jeszcze wiekszych nie. Bo sa za cienkie. Owszem, sa grubsze rogzy jakies, ale nie sa w tych fajnych wzorach:( Powinni wprowadzic wiecej rozmiarow jak dla mnie.
Bo np obroza polzacisk najwieksza podoba mi sie na moim psie, ale juz szelki sa takie jakies ciut za cienkie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewka i haker']czy zamawial ktos zacisk taki
[URL]http://telezoo.pl/pies/akcesoria/obroze/obroza-zaciskowa-scooter-chocker-nowa-kolekcja---viva-rogz_6144.html[/URL]
w tych rozmiarach??
i mogl by mi zmierzyc po max zmniejszeniu i zacisnieciu[/quote]

ja mam nawet ten wzorek ale zmierze jak zjem obiad ;)

[quote name='wiq']hmm.. zdecydowałam się na łańcuchy rogzowe, tylko jakie kolory, to mnie dręczy :evil_lol:
czemu nie robią zielonych?.. :roll:[/quote]

fiolet wez :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puzzle']ma dokladnie taki sam kolor jk tasma podstawowa w hibiskusach, albo granatowej zebrze z bialymi lapkami..[/quote]

czyli poprostu granatowy :razz:
[quote name='Marta_Ares']hmmm nie chce nic zapeszac ale moze bede szukala czegos ladnego dla haszczakowej czarnej panienki:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

ja juz wiem bylam u was czytalam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiara1996']tak wytapetuje se pokój ;p

niewiem ja jakos niemoge :P
wole je załozych na dłuższy "suchy" spacer niż na chwile do lasu , bo mój pies potrafi zmasakrować obroze :evil_lol:

ale niepowiem dzisiaj sie odwazyłam i mu załozyłam rogzową nitke[/quote]
[I][B]A skąd masz pewność, że nagle gdzieś w lesie nie będzie blota i Atos Ci w nie wlezie w nowej śliczniutkiej,wypastowanej i wycyckanej obroży ? :cool3::cool3::cool3:
wtedy co ? łomot na dupsko za ubrudzenie obroży za 40zł ?
Dla mnie to chore...obroże są po to żeby pies je nosił, szmacił i brudził...
a Ty z tego co kojarzę to masz sporo tych obróżek więc oszczędzanie nie ma sensu...:roll:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B][COLOR=blue]A skąd masz pewność, że nagle gdzieś w lesie nie będzie blota i Atos Ci w nie wlezie w nowej śliczniutkiej,wypastowanej i wycyckanej obroży ?[/COLOR] :cool3::cool3::cool3: [/B][/I]
[I][B]wtedy co ? [COLOR=red]łomot na dupsko za ubrudzenie obroży[/COLOR] za 40zł ? [/B][/I]
[I][B]Dla mnie to chore...obroże są po to żeby pies je nosił, szmacił i brudził...[/B][/I]
[I][B]a Ty z tego co kojarzę to masz sporo tych obróżek więc oszczędzanie nie ma sensu...:roll:[/B][/I][/quote]

[COLOR=red]na to bym nawet niewpadła... :crazyeye:[/COLOR]

[COLOR=#0000ff]każdy ma swoje zdanie a ja swego niezmienie ;)[/COLOR]

[COLOR=black]Marta_Ares moze ManMat albo rogzik łańcuszkowy :)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='prittstick08']mi nie odpowiada w rogzach (szczegolnie szelkach) jedna rzecz. Że maja za malo rozmiarów. Bo ok, dla małych, srednich, duzych psow rozmiary sa fajne. Ale dla psow olbrzymich juz nie. najwiekszy rozmiar szelek rogz podoba mi sie jeszcze na ONku, ale juz na mocniejszym psie jak rott czy bernenczyk, czy jeszcze wiekszych nie. Bo sa za cienkie. Owszem, sa grubsze rogzy jakies, ale nie sa w tych fajnych wzorach:( Powinni wprowadzic wiecej rozmiarow jak dla mnie.
Bo np obroza polzacisk najwieksza podoba mi sie na moim psie, ale juz szelki sa takie jakies ciut za cienkie.[/quote]

Ja do rozmiarów przyczepić się nie mogę, ale mogliby robić wszystkie wzorki w każdym rozmiarze :shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiara1996'][COLOR=red]na to bym nawet niewpadła... :crazyeye:[/COLOR]

[COLOR=#0000ff]każdy ma swoje zdanie a ja swego niezmienie ;)[/COLOR]

[/quote]
[I][B]a poza tym...może teraz to co napiszę nie spodoba się wielu osobom, ale skoro pies ma niedługo umrzeć jak to Ty piszesz to po co oszczędzasz te obroże?sama je po jego smierci będziesz nosić ?:roll:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']hmmm nie chce nic zapeszac ale moze bede szukala czegos ladnego dla haszczakowej czarnej panienki:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
Dla haszczaka wybrałabym ManMat. Jakoś mi to idealnie współgra i rewelacyjnie pasuje :)
Widziałam małą. Jest piękna.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...