Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

[quote name='Aga K']o cholipka ;/
nic, ide spac,
dziekuje i pozdrawiam
aha, jak cos to zdecydowalam sie na to retr funky ale mysle jeszcze o kostkach hmmmm, albo czyms czerwonym
ja najchetniej wziela bym wiekszosc tych wzorow, sa takie ladne ;> :cool3:[/quote]

ładne, ładne;p ale ostatnio widzę,że ludzie się przerzucają na inne firmy:eviltong: z red dingo masz też takie kostki: a tańsze :eviltong: od rogza się odwracają przez tą śmieszną złą rozmiarówkę, krzywo przyszyte naklejki ...
i nawet rozmiar xl na promocji za 49zł - [URL="http://reddingo.bazarek.pl/category/26729/szelki-xl.html"]LINK[/URL]
[IMG]http://img1.bazarek.pl/28044/5315/129199/250_201368587445d1d59a5bdab.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam ;)
Kurcze, ale wszyscy mowia o rownych merkach i niewystajacych czesciach szelek, ze tak wszystko rowniutko przyszyte. Ja niegdys czytalam opinie ludzi i plusem rogza bylo to, ze sie poprostu nie psuja, tak jak akcesoria innych firm. Ja juz sama niewiem. Dawno mnie niebylo na dogo i nie orientuje sie co jest ok a co juz przestazale i sie popsulo ....

Link to comment
Share on other sites

Co do rozmiaru nie sugeruj sie wypisananymi rasami, rozmiar przez nich uznany dla boksow i dobkow nosza spanele, sznupy srednie, pinczery srednie. Wg rozmiarowki Twojego psa powinnas kupic mu rozm XL i tego sie trzymaj jezeli chcesz rogz'a. Co do innych firm to godne polecenia z takich ozdobnych tasm sa chyba jeszcze RD, Lupine, w trixie, hiltony i frog'i bym nie szla...

Link to comment
Share on other sites

przepraszam, przepraszam, a ta wieeeelka kostka przypieta do szeleczek to co ? - adresowka ? :cool3:

tak prawde mowiac skoro mowicie ze RD jest lepsze od rogza, a duzo tansze to ja mu moge kupic dwie pary szelek RD w cenie jednej, gorszej z rogza - niewidzi mi sie to :razz:

Link to comment
Share on other sites

u nas komplet RD fioletowy w łapki od dwóch lat nie zmienił koloru, sprawdza się świetnie- a konkretnie smycz, bo terierka raczej biega w szelkach :) niedawno zamówiłam smycz niebieską regulowaną M dla szczeniaka- jak na razie, mimo że szczeniaka już kawał psa, a szarpie jak wariat smyczka sie trzyma :) no więc zamawiam dwie następne- pomarańczową i Bonarama Orange

a tu Drusia w Ami Play'u :) obroże sprawdzaja się świetnie, zastanawiam sie tylko jak będzie z praniem odblaskowej- czy odblask sie nie spierze??

[IMG]http://images31.fotosik.pl/444/564c7835b84cbc95med.jpg[/IMG]

młoda ma pomarańczową, ale niestety nie mam zdjęć z bliska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']to takie zapiecie w formie kostki;)


pokazuj fotki, preguska w swojej galeri!!![/quote]


ale nam siem bateryjki - akumulatorki w aparatku skonczyly :razz:
poza tym moj glupi faflun niejest spuszczany bo ucieka, a ja sie boje :razz:
i co ? mam ciagle dawac fotki jak sie wyleguje kanapowiec ? albo jak na sznurku ciagle biega ? :shake:
ja juz niemam sil na niego, boje sie go spuszczac ;/ ciagle cos podlapuje i ucieka :shake: a ja wtedy niejestem wogole wazna :razz: wszelkie szkolenia nie pomogly.... ale o tym to juz moze iu mnie na watku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']chyba zamówię szelki kundlicy :evil_lol:

tylko które? Trixie Art rose, Art bonies, czy Bordeaux?[/quote]

a jaki rozmiar wezmiesz? :razz:
przeciez nie wymiarowa jest :eviltong:
na mojego pasuje s-m i akurat mam na sprzedarz ale meski wzorek i to 2cm ...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']a jaki rozmiar wezmiesz? :razz:
przeciez nie wymiarowa jest :eviltong:
na mojego pasuje s-m i akurat mam na sprzedarz ale meski wzorek i to 2cm ...;)[/quote]
S-M spróbuje ;) może będą dobre, tanie są więc mi nie zależy :p
jaki masz wzorek na sprzedaż?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga K']przepraszam, przepraszam, a ta wieeeelka kostka przypieta do szeleczek to co ? - adresowka ? :cool3:

tak prawde mowiac skoro mowicie ze RD jest lepsze od rogza, a duzo tansze to ja mu moge kupic dwie pary szelek RD w cenie jednej, gorszej z rogza - niewidzi mi sie to :razz:[/quote]

W RD ta kosc to poprostu ozdobne zapiecie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']chyba zamówię szelki kundlicy :evil_lol:

tylko które? Trixie Art rose, Art bonies, czy Bordeaux?[/quote]

Jak dla mnie dla Moli chyba art rose :loveu:
A ja się jednak zdecydowałam na RD na eazydoga bym musiała jeszcze ho ho zbierać a tak to kupię mu szelki RD i potem do tego smyczkę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']S-M spróbuje ;) może będą dobre, tanie są więc mi nie zależy :p
jaki masz wzorek na sprzedaż?[/quote]

beda dobre s-m bo moj ma bardzo duzo luzu w sumie to na maxa prawie zmiejszone sa ;)
mam na sprzedaz wzorek [B][COLOR=#004d1f]CAMOUFLAGE ;)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

dzieki kobietki za odpowiedz odnosnie kosteczki przy szelkach :)
tak siem spytalam bo jakby to byla adresowka hehe to niemusialabym juz kupowac kolejnej, a moj fafel niestety musi ja nosic ehh ( tz kazdy pies powinien, ale taki ktory ucieka to juz szczegolnie )

Link to comment
Share on other sites

Co do rogz'a to wg uznania. Nie trafilao mi sie nic co byloby krzywo zeszyte, prulo sie, nadmiernie mechacilo, ani peklo, a mialam rogz'ow naprawde sporo. Co do naszywki to oni zawsze naszywaja ja do gory nogami, tak ze albo zalozysz i bedzie wg naszywki, albo wg wzorka. Wszystkie szele jakie od nich mialam (tez troche bylo) byly idealnie pozszywane, mocne i nigdy sie nic nie dzialo. Moze mialam szczescie, a moze dopatrujecie sie jakis minimalnych przesuniec tasmy, nie wiem, co do rogz'a juz nie uzywam, ale z moich doswiadczen moge goraco polecic. Tylko nie ich adresowki, wklejalam troche wczesniej jak moja wygladaja:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Nio to zdania sa podzielone
pozostaje mi tylko moglic sie zeby mojemu rogzowi nic sie nie dzialo ;>
postanowilismy z facetem ze wezmiemy jednak rogza ;)
A jeszcze jedno pytanko - jakie konkretnie zastrzezenia do adresowek rogza ? bo tez chcialam kupic ;)

Link to comment
Share on other sites

ja takze moge polecic rogza, ma czesto nie rowno naszywki ale nigdy mi sie nie zerwal czy zmechacil ;) mamy szelki (2 pary z nitka) i sa swietne, blokada w Lce dziala bez zarzutu a co najwazniejsze nie widac po nich ze sa tak czesto uzywane a sa codziennie ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...