Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

[quote name='gops']beda dobre s-m bo moj ma bardzo duzo luzu w sumie to na maxa prawie zmiejszone sa ;)
mam na sprzedaz wzorek [B][COLOR=#004d1f]CAMOUFLAGE ;)[/COLOR][/B][/quote]

masz zdjęcia ?


Mam bon w tele zoo, mogę tam wydać kasę więc coś chce zamówić, niestety lupine ani esy tam nie mają :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Aga K']przepraszam, przepraszam, a ta wieeeelka kostka przypieta do szeleczek to co ? - adresowka ? :cool3:

[/quote]


To jest klips w kształcie kostki :razz:


Co do Rogza. Ja mam jedną obrożę od września(?) 2008 i jeszcze jest w doskonałym stanie, nie ma żadnych odstających nitek, przerywających się taśm i tej reszty :multi:. Mogę polecić :) .

A RD, no wydają się dobre, cóż, zobaczymy, moje szele są w drodze :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Moje adresowki rozkleily sie i zamokly po kilku spacerach, znam osoby, ktorym zdarzylo sie podobnie, ale np moon_light uzywa od roku codziennie i jej ma sie swietnie. Nie wiem moze podczas sklejania, warto delikatnie dodac krople super glue? Z autopsji nie polecam;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga K']a jakie adresowki polecasz ?
mile widziane zdjecia :)[/QUOTE]

grawerowane, metalowe. Ja używam już długo aluminiowej kostki i jestem zadowolona. Wszystko jest widoczne, nic się nie starło/zatarło, jest czytelna.
Nie pęka, nie rozpłynie się pod wpływem wody itd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']ja swoich nie narzekam :evil_lol: do mnie przychodzi 2 chłopaczków przystojnych na przemian :loveu::evil_lol:[/quote]

do mnie tez dwoch przystojnych :razz: zawsze po 17 ;)


[B]mineralna[/B] moze ezy dog? ostatnio wszyscy kupuja :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']grawerowane, metalowe. Ja używam już długo aluminiowej kostki i jestem zadowolona. Wszystko jest widoczne, nic się nie starło/zatarło, jest czytelna.
Nie pęka, nie rozpłynie się pod wpływem wody itd[/quote]
Ale dzwonią! :placz: Co mnie doprowadza do obsesji, bo nie mam krowy na sznurku, tylko psa. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda25']Ale dzwonią! :placz: Co mnie doprowadza do obsesji, bo nie mam krowy na sznurku, tylko psa. :p[/QUOTE]

ja mam krowę jak by się przyjrzeć deseniowi na niej:diabloti: Delikatnie dzwoni, lokalizuje tak psa po ciemku/w haszczach jak wlezie.
Są gumki na blaszkowe id - w kakadu i innych takich gdzie jest y QT(?) czy coś tam co graweruje można kupić;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']Są gumki na blaszkowe id - w kakadu i innych takich gdzie jest y QT(?) czy coś tam co graweruje można kupić;)[/quote]
No widzisz, a mnie to irytuje. Są u was te gumki? u nas niestety nie ma :placz: A jest normalnie aparacik QT.
Czy mogłabym uśmiechnąć sie do Ciebie?:cool3: W sprawie tych gumek do adresówek? Ja mam średniej wielkości kosteczkę. :cool3::modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda25']No widzisz, a mnie to irytuje. Są u was te gumki? u nas niestety nie ma :placz: A jest normalnie aparacik QT.
Czy mogłabym uśmiechnąć sie do Ciebie?:cool3: W sprawie tych gumek do adresówek? Ja mam średniej wielkości kosteczkę. :cool3::modla:[/quote]

Na tej stronie można zamówić :)

[URL]http://www.quicktag.pl/site.php?s=opis_towaru&id=14[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...