Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='grrysia']anitaaa i bartis dziękuję! Czyli to 41 cm które podają sklepy to raczej bzdura :placz: , szkoda bo chciałam ją kupić ale widzę że będzie trochę duża, a L jest dla nas zbyt wąska, koniecznie chcę 2,5 cm.[/quote]
To może pooglądaj lupinki, bo one jedyne maja taką rozmiarówkę, że 2,5cm zaczyna się od 30cm. Dla mojej tez tylko te 2,5cm są dobre:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puzzle']Ja tylko zaspakajam dobieranie kolorkow:evil_lol:, postaram sie opanowac z zamawianiem:evil_lol:........[/quote]
Nenenene:turn-l:
Wiedziałam, że nie dasz rady... to nałóg... z tym sie nie walczy... to trzeba zaakceptować:-D

Nie gadaj i poradź mi jakie Lupinki dla mojej czarnuli, bo ja tutaj szału dostanę

:splat:


Dla Hebe Cube - musowo
Dla Scoobiego: Peacock

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']A twoj dog to co ma na sobie na 1stronie galeri?Stringi?Bo na moje oko easy walki w dodatku na szczeniaku.:shake:[/quote]

W TEJ chwili NIE UŻYWAM.
Używałam przez jakiś tydzień - góra.
Jeszcze jakieś pretensje?

Link to comment
Share on other sites

Nie nasmiewajcie sie ze mnie:oops:

Mud Puppy ma taka pistacjowa zielen, a nie bez:loveu: i dlatego mnie ciagnie:roll:

Magda tylko, ze Hebe ma fioletowego ezydog'a, gdybym zamawiala rogz'a to fiolet, Red Dingo Pawprints Purple, Lupine Ruby Cube i umre w tym fiolecie:evil_lol:. Oczywoscie nie mam zamiaru tego wszystkiego zamowic:evil_lol:, zeby mi tutaj ktos nie wytykal:oops:.

Wave Hound i Surf Purple odpada:shake:, nie podoba mi sie wzor, natomiast Mud Puppy, Flower Power i Tropicana sa sliczne:loveu: i nie wiem:shake:...

Magda dla Scooby'ego nie fiolet!:evil_lol: Widze, ze Ty tak walnieta na fiolet jak ja:diabloti:. Dla Scooby'ego chyba Silverado (:loveu:), no i Muddy Paws mi sie strasznie podoba, ale ten braz:roll:. New wafe i dapper dog sa fajne. [B]Aaaaaaaaaa oszaleje, poprostu nie bede tu wchodzila i nic nie zamowie:diabloti:[/B]

Link to comment
Share on other sites

ja nie mam problemu. :P
mi z Lupine nie podobaja sie zbytnio wzory, a jeżeli już to jedynie Muddy Paws, Surf Pup i Jelly Rollale też nie szczególnie, więc zostają mi dowyboru RD i Rogzy, ale na razie mam detoks os kupowania (przymusowy bo bez kasy jestem :evil_lol:)

A tak poza tym oglądałam sie za Ezydogami ale przeraża mnie to
[QUOTE][B]Rozmiar "XXSmall" [/B][B]o szerokości 35mm [/B][B]przeznaczony jest dla psa o obwodzie [/B][B]szyi od 26 do 29cm[/B][/QUOTE]
Przecież jak ja bym na baksa założyła obrożę o szerokości 35mm to by miał kołnierz usztywniany:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia.']To może pooglądaj lupinki, bo one jedyne maja taką rozmiarówkę, że 2,5cm zaczyna się od 30cm. Dla mojej tez tylko te 2,5cm są dobre:razz:[/QUOTE]

Przeglądałam ale Lupine niestety nie robi smyczy przepinanych :shake: ( takie są moim zdaniem najwygodniejsze ) a nam się komplecik marzył :placz:.

Link to comment
Share on other sites

Ma ktoś te łapki? [url=http://artmagic.pl/index.php?p15,identyfikator-aluminiowy-lapka]ArtMagic.pl :: Identyfikator aluminiowy - ŁAPKA[/url]
Bo gdzieś ktoś kiedyś o nich pisał, ale nie pamiętam co i gdzie :oops:. Zastanawiam się intensywnie nad adresówką do szelek fioletowych RD i w sumie taka łapka by nam pasowała. Tylko czy wytrzyma chociaż ze 3 miesiące :roll:. No i jeszcze chcę coś do obroży w łapki naszej codziennej zimowej. No i doszłam do wniosku, że wiosenną obrożę trzeba będzie suńce sprawić, bo tak w zimowej na wiosnę nie przystoi :shake: :evil_lol:. I jak wiosenna obroża będzie to i następna adresówka. A później bankructwo tylko mnie czeka :cool1::roll:.
Nie wiem co mnie naszło tak na zakupy dzisiaj...

Link to comment
Share on other sites

Weszłam na stronę lupine i nie widzę rewelacji dla dużych psów :roll:. Dla średnich mi się podobają wzory, ale dla dużych niebardzo :shake:. 3 mogą być i tak się zastanawiam czy brać czy szukać czegoś innego (w lutym chcę zamówić).
[url]http://www.lupine.pl/images/doggie_pasek.jpg[/url]
[url]http://www.lupine.pl/images/turtle_pasek.jpg[/url]
[url]http://www.lupine.pl/images/surf_pup_pasek.jpg[/url]
Kto mi coś na wiosnę do czarnucha pomoże coś wybrać? I najlepiej jakąś adresówkę odrazu do kompletu :evil_lol: ;) (tylko nie rogza adresówkę).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Weszłam na stronę lupine i nie widzę rewelacji dla dużych psów :roll:. Dla średnich mi się podobają wzory, ale dla dużych niebardzo :shake:. 3 mogą być i tak się zastanawiam czy brać czy szukać czegoś innego (w lutym chcę zamówić).
[URL]http://www.lupine.pl/images/doggie_pasek.jpg[/URL]
[URL]http://www.lupine.pl/images/turtle_pasek.jpg[/URL]
[URL]http://www.lupine.pl/images/surf_pup_pasek.jpg[/URL]
Kto mi coś na wiosnę do czarnucha pomoże coś wybrać? I najlepiej jakąś adresówkę odrazu do kompletu :evil_lol: ;) (tylko nie rogza adresówkę).[/quote]

fiolecik!!!:loveu: :loveu:


kupilam u Gops zacisk viva rogz (jeszcze kase musze przelac:evil_lol:) i teraz jakas smycz czerwona by sie przydala...:shake:

moze RD??:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kumpela ma ta lapke, od dwoch lat (srebrna) nic sie nie zmienila. [B]Justa[/B] ma chyba juz rok (srebrna), ale nie wiem jak sie kolorowe zachowuja. Jezeli zamowie lupine, to te lapki do nich(:evil_lol:), ale nie mam zamiaru zamowic lupine:shake:. Kurcze to jest naprawde zakupoholizm, tu sie wszyscy smieja, ale ja nie umiem sie opanowac:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']fiolecik!!!:loveu: :loveu:

...moze RD??:evil_lol:[/quote]Też byłam za fioletem, bo od jakiegoś czasu sam fiolet mi w głowie :evil_lol:. RD fioletowe mam szele i myślałam nad jakąś obróżką do nich..
RD polecam :razz:. Ja jestem zadowolona zarówno z szelek jak i ze smyczy :cool3:.

[quote name='puchu']Monia, a Flower Power albo Meadow(ten wzorek wycofany, więc musiałabyś poszukac w necie)?

Btw. kiedy się spotkamy, cobym mogła obróżkę odebrać? :razz:[/quote]
Flower Power za ciemne. Meadow ma jeszcze futrzakowo, ale ostudziłam wczoraj zapał na tą obrożę jak zobaczyłam że nie ma rozmiaru na str. lupine (Hexa ma 38 w szyi, a było od 46 czy 48 chyba).
Sesja mi się niedługo kończy, więc już będę miała free time na spacerki. Hexolina mi przytyła i odchudzić trzeba tucznika :roll:.
[B]
puzzle, agaciaaa[/B] dzięki, zamówię te łapki. Kolega miał mi załatwić z kakadu blszki, ale już mi się nie chce czekać :shake:

[quote name='puzzle']Jezeli zamowie lupine, to te lapki do nich(:evil_lol:), ale nie mam zamiaru zamowic lupine:shake:. Kurcze to jest naprawde zakupoholizm, tu sie wszyscy smieja, ale ja nie umiem sie opanowac:roll:[/quote]
Fajne Lupine jest, i te łapki też :razz:. Jak nie wchodziłam na wątek to mi się nie chciało zakupów, jak weszłam to postanowienia poszły w las. Ale sobie nic nie kupię to niech kundlica ma, w sumie to też dla mojego zadowolenia :evil_lol::evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Ma ktoś te łapki? [URL="http://artmagic.pl/index.php?p15,identyfikator-aluminiowy-lapka"]ArtMagic.pl :: Identyfikator aluminiowy - ŁAPKA[/URL]
Bo gdzieś ktoś kiedyś o nich pisał, ale nie pamiętam co i gdzie :oops:....[/quote]

ja mam niebieską łapkę, już chyba z rok będzie jak ją mam. Napis nadal czytelny, troszkę obdarta w miejscu gdzie jest kółko (standard) i brzegi zdarte, ale ogólnie jest ok, tylko że ja jej często nie ubieram psu, bo ona jest przypięta do obroży froga, a ja zmieniam co tydzień obroże (mam ich chyba 13) więc oblicz sobie co ile i na ile ją ma pies na sobie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patikujek']

A tak poza tym oglądałam sie za Ezydogami ale przeraża mnie to
Cytat:
[B]Rozmiar "XXSmall" [/B][B]o szerokości 35mm [/B][B]przeznaczony jest dla psa o obwodzie [/B][B]szyi od 26 do 29cm[/B]

Przecież jak ja bym na baksa założyła obrożę o szerokości 35mm to by miał kołnierz usztywniany:shake:[/quote]
Tam jest błąd - obroża w rzeczywistości ma może 1,5cm i ogólnie jest bardzo tycia - zatrzask też maleńki, myślę, że dla drobnego yorka byłaby idealna - swoją drogą mam taką jedną XXS do odsprzedania (bo na Lukra za mała) - kolor fioletowy.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia_i_Luka']Tam jest błąd - obroża w rzeczywistości ma może 1,5cm i ogólnie jest bardzo tycia - zatrzask też maleńki, myślę, że dla drobnego yorka byłaby idealna - swoją drogą mam taką jedną XXS do odsprzedania (bo na Lukra za mała) - kolor fioletowy.:cool3:[/quote]

a mozesz pokazac zdjecie ? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia_i_Luka']Mogę - ale wieczorem.[/quote]

bo sie wlasnie czailam na ezy doga ale nie podobala mi sie ta szerokosc ;)



szukam obrozek jedna na 30-32cm w szyi a druga na 34-36cm w szyi
tylko ze mniejsza musi miec 2cm szerokosci a wieksza przynajmniej 2,5cm ...nie moge nigdzie znalezc :roll: rd za waskie , lupine srednio mi sie podoba tasma, rogz za waski ...co mi pozostalo? ehhh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puzzle'][B]Justa[/B] ma chyba juz rok (srebrna), ale nie wiem jak sie kolorowe zachowuja. [/QUOTE]

Tak owszem, mam srebrną już ponad rok - nawet 2 srebrne i tylko przy kółku odrobinę obdarta jest ;)
Ale brzęczy - od razu ostrzegam :diabloti:
A z tego co czytałam lepiej wziąć srebrną, bo te kolorowe to są lakierowane srebrne i zdziera się potem do srebra.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...