Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

My się zdecydowaliśmy na lupina dla Wadera ;)

[url=http://www.pelna-miska.pl/sklep/index.php?products=product&prod_id=1050]www.pelna-miska.pl - sklep internetowy Rogz, EzyDog, ManMat, Hurta, Kong, Bamboo, RuffWear, NiteIze - Lupine obroża 1\" 30-50cm - Meadow[/url]
taki tylko że niebieski ^^
Czarnuch ładnie wygląda :)
A dla Cezaraz kupiliśmy taką ładna, żółtą indiańską obrożę. Bodajże z Hiltona.
Super w niej wygląda. A jaki dumny :diabloti:
Co do adresówek - my mamy takie złote kosteczki i strasznie się rysują :-(
Musimy kupić nowe.

Link to comment
Share on other sites

Chwilowo nie mamy jak zdjęć zrobić (brak aparatu).
A ja właśnie nie zauważyłam. Bo na zielonych to jest z motylkami a my mamy niebieskie i z żółwikami :)
Mieliśmy kupić rogziki, ale nie było rozmiarów w tym zoologu co kupuję (taniej niż na allegro ;)). Bardzo mi sie podobają te jakby zaciskowe z łańcuszkiem co ma small pati, ale na moje potwory takich nie ma :roll:
I kupiłam obrożę dla kota :cool3:
Pomarańczową z hiltona :lol: Ładniutka :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ta?

[IMG]http://www.pelna-miska.pl/sklep/image_func.php?img=gfx/8cef2bb402935e93e443480f04a153ca.jpg&maxwidth=250[/IMG]

Sliczna jest, wogole Lupine czesc wzorow ma slicznych, ale jak dla mnie za sztywna tasma:roll:, moj pies ciagle sie szudral jak mial obroze z lupine:cool1:.

Jak bedziesz miala fotki to pokaz:cool3:

Small Ty jestes dobra, najpier rogz'ow nie lubilas, teraz zamawiasz na potege, no ale dobra wzorki wzorkami, odblaskowych nitek nie lubilas i nie moglas sie przekonac, a teraz:lol:.

Link to comment
Share on other sites

Doszedł komplet Red Dingo (Pawprints Red M) - szelki, obroża i smycz. Wszystko ładnie, pięknie, niby pasuje, ale mam wrażenie, że za małe:evil_lol: Jeśli ktoś by chciał taki zestawik to chyba sprzedam... Muszę się jeszcze zastanowić...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzik93']Mnie bardziej podoba sie Surf Pup, Tropicana jakoś do mnie nie przemawia...[/quote]
Serio? Na stronie Lupine widziałam rotka w tej obroży, wyglądał ciekawie...widziałam te rózowe Cube na czekoladzie, ale czy do czarnuli też pasuje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda25']Serio? Na stronie Lupine widziałam rotka w tej obroży, wyglądał ciekawie...widziałam te rózowe Cube na czekoladzie, ale czy do czarnuli też pasuje?[/quote]

Do czarnucha Ruby bardzo pasuje, gdzies nawet widzialam fotke ale nie moge sobie przypomniec gdzie. Zresztą Tropicana też pasuje, do mnie nie przemawia, ale to tylko moja osobista opinia.
A właściwie do czarnuszka wszystko pasuje :)

Link to comment
Share on other sites

Używanie kolczatki bardzo boli psa.
To tak jakby Ci ktoś zbijał kolce w szyję i je zaciskał coraz bardziej..
Szkolę pozytywnie i dla mnie używanie kolczatki to głupota.
Ale każdy ma do tego inne podejście.
Jak mówi pani, która nas szkoli - masz dwa wyjścia, używać rozumu i używać siły. Jeśli wybierzesz pierwsze pies będzie Ci posłuszny, jeśli nałożysz kolczatkę - co z tego że pies przestanie ciągnąć jak za pewien czas nerwy mu puszczą i rzuci się na Ciebie ze złosci..
Bez sensu prawda?
A dla szczeniaka to wszystko jedna jaka obroża. Wiem, że z rogza są dla szczeniaków. Zależy jakiej rasy masz szczeniora.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...