Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='agaciaaa']Może czas zakończyć odwyk :diabloti:

Jestem, nawet niecałe 40, jakieś 39cm :lol: ale ja wole luźniejsze obroże, nie lubię jak są przy samej szyi ;) byle mi pies nie wyszedł.


[url]http://images28.fotosik.pl/307/a794078be4a6dcdb.jpg[/url] o mamo jakie cudeńko :loveu:[/QUOTE]
No właśnie. Szlag trafił mój odwyk! :placz:
Kupiłam dla Bory czerwonego łańcuszkowego rogza na gwiazdkę. Przez Ciebie :angryy::evil_lol:Boś mi apetyt zrobiła :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda25']No właśnie. Szlag trafił mój odwyk! :placz:
Kupiłam dla Bory czerwonego łańcuszkowego rogza na gwiazdkę. Przez Ciebie :angryy::evil_lol:Boś mi apetyt zrobiła :eviltong:[/quote]

Przepraszam, nie chciałam :diabloti: Pokaż fotke :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']a co chcesz kupic? bo sie tez wlasnie zastanawiam nad manmatem..;)[/quote] Sledy, linke i pas. Ale to dopiero za ok miesiąc zamówię, bo teraz mam kase tylko na szelki i pas, a nie chce zamawiać osobno i wolę poczekać. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia.']Sledy, linke i pas. Ale to dopiero za ok miesiąc zamówię, bo teraz mam kase tylko na szelki i pas, a nie chce zamawiać osobno i wolę poczekać. :lol:[/quote]

:evil_lol: ja identycznie
ale zastanawiam sie tez nad hifika , tam taniej i mozna na swoje wymiary wiec napewno nie bedzie ani za male ani za duze
ja tez za jakis czas dopiero chce zaczac biegac z psem i jezdzic na rowerze i sie zastanawiam czy sledy brac czy poprostu takie z poduszkami hifiki ale czekam az pies skonczy rok bo chyba dopiero wtedy mozna zaczac:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Jeśli chodzi o mnie to tylko Tobie zwracam uwage ,bo nie potrafisz dobrze rogza zapiąć.Ani szelek wyregulować.I kupujesz szerooookie ohydne obroże drobnej jamnisi.:loveu:
A nikt inny mi tutaj Feng shui nie psuje:evil_lol:[/quote]
i jeszcze kolorami nie dobrane do siersci:evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

jest mi ktoś w stanie polecić jakieś dobre szelki dla huskiego, z których pies nie może samodzielnie się wydostać? mój pies ma ponadprzeciętny instynkt łowiecki i w mgnieniu oka potrafi wydostać się z takich zwykłych szelek, zaprze się, cofnie w tył i już jest wolna... aż boję się chodzić z nią na spacery, bo potem trudno ją złapać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goriska']jest mi ktoś w stanie polecić jakieś dobre szelki dla huskiego, z których pies nie może samodzielnie się wydostać? mój pies ma ponadprzeciętny instynkt łowiecki i w mgnieniu oka potrafi wydostać się z takich zwykłych szelek, zaprze się, cofnie w tył i już jest wolna... aż boję się chodzić z nią na spacery, bo potem trudno ją złapać...[/quote] A jakie do tej pory miała szelki? Mogą być guardy, albo te zapinane u góry i pies z nich nie wyjdzie, ALE.. muszą być dobrze dopasowane. Poza tym może spróbuj z psiakiem ćwiczyć co nieco na linie. Ja wiem, że to szpic, ale wbrew pozorom da się z nimi coś robić :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vpassione']A jakie do tej pory miała szelki? Mogą być guardy, albo te zapinane u góry i pies z nich nie wyjdzie, ALE.. muszą być dobrze dopasowane. Poza tym może spróbuj z psiakiem ćwiczyć co nieco na linie. Ja wiem, że to szpic, ale wbrew pozorom da się z nimi coś robić :diabloti:[/QUOTE]

firmy nie znam, bo to rodzice kupowali, ale były takie jak te: [url=http://allegro.pl/item508835857_szelki_dla_psa_z_mocnej_tasmy_producent.html]Szelki dla psa z mocnej taśmy. PRODUCENT (508835857) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
zastanawiałam się nad bardziej profesjonalnymi szelkami zaprzęgowymi, [url=http://allegro.pl/item511218573_szorki_szelki_typu_sleed_smycz_obroza.html]SZORKI, SZELKI typu SLEED ( smycz, obroża) (511218573) - Aukcje internetowe Allegro[/url] - takimi, tylko czy pies się z nich zdoła wydostać...

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co.. Dziś na spacerze dowiedziałam się że mam smycz rogza ^^
I zastanawiam się czy nadal szukać tej linowej, czy poprzestać na rogzie.
Dlatego chcę się zapytać czy rogz'y są wytrzymałe?
Może ktoś ma smycz z tej firmy i może mi coś o niej powiedzieć?
Wcześniej po prostu jej nie używałam, używałam albo łańcuchowej, albo takiej innej której już nie ma (porwała się :lol:).
O taką mam - [url]http://www.zoo-sklep.pl/galerie/r/rogz-smycz-regulowana-al_5309.jpg[/url] (nawet ten sam kolor :cool3:).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...