Jump to content
Dogomania

Charcica Kira z Orzechowcow- szuka dobrego domu!!! W Nowym DOMU!!!


SZPiLKA23

Recommended Posts

Wszystkie sa piekne :loveu:

Prawdopodobnie (nie chce sprzedawać nie pewnych wiadomości dlatego "prawdopodobnie") Kira uciekała kilkukrotnie i szukana była po tygodniu, dwóch... była zaniedbana, chuda i brudna, włascicielka sie nia nie interesowała prawdopodobnie ma jeszcze 2 psy o które troszke lepiej dba a o nia nie... na poczatku pobytu Kiry w schronisku zadzwoniła Pani, ktora ja dokarmiała bo szkoda było jej suczki...
Jezeli okazało by sie jednak ze to dobry dom to oczywiscie oddamy Kire bez problemu. Kierownik mieszka w Przemyslu i zna ludzi stamtąd i napewno bedzie wiedział czy bezpiecznie jest oddac sunie, a jezeli nie to zrobi wiele zeby spowrotem tam nie trafiła...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mraulina']Niech udowodni, że pies jest jej własnością, że ma jego książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami.

Ja bym postraszyła doniesieniem na policję, że chart bez opieki goni po terenach łowieckich, stanowiąc zagrożenie dla zwierzostanu. Niech ponosi koszta przechowania psa!

Charty to do siebie mają, że często uciekają właścicielom. Lubią się


powłóczyć.[/quote]
Coś się chyba Komuś myli - chodzi podobno o PSA - bez tej zapalczywości -
tak nie wolno!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talcott']Coś się chyba Komuś myli - chodzi podobno o PSA - bez tej zapalczywości -
tak nie wolno!!!!![/quote]

Jeżeli PIES miałby nieodpowiedzialnych właścicieli i powrót do nich wiązałby się z ryzykiem - to trzeba się zastanowić nad sposobem odebrania go im. Oczywiście, jeżeli stwierdzi się, że tak się rzeczy mają. A z wypowiedzi forumowiczy wynika, że tak jest, niestety.
Charty to psy zagrożone zarówno ze strony pseudohodowców, jak i kłusowników.
Oczywiście że pewnych działan nie można podejmować pochopnie. Ja podaję receptę - nie twierdzę, że koniecznie należy ją zrealizować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panca']Szpiiiilkaaaa help!!!wiesz jaka metoda sie obecnie wkleja zdjecia z imageshack bo cos pozmieniali a ja zalozylam watek i nie moge wkleic zdjec a co to za watek bez zdjec:roll:[/quote]


zdjecia wstawia się tak samo jak dotej pory , tylko gdy juz pokazuje sie obrazek który wklejasz, na dole jest napis: + show Adwanced Linkig. Klikasz na to i pokazuje sie własciwy link do wklejenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...