Jump to content
Dogomania

Niko uciekł z DT! okolice Kluczborka! POMOCY!!!


wiq

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Słuchajcie - miejsce się zwolniło po Zorce. Czekam jeszcze na potwierdzenie od Lavinii, bo być może będzie to jej stałe miejsce i będzie ono poza kolejką, ale jeśli nie - Niko mógłby przyjechać.
Chyba, że kolejny pies go 'przeskoczy' w kolejce, ponieważ nei ma funduszy :roll:

Link to comment
Share on other sites

nie, nie dziewczyny:shake:
przeskoczenie w kolejce to mogą być kolejne miesiące...
te 6 lat to i tak o wiele za długo:-( boję się, że takie niewykorzystane szanse mogą się zemścić...

Niko ma na pierwszy miesiąc 190 zł; tą brakującą 100 musimy uzbierać z bazarków - jak coś pokryję brakującą kwotę
i mamy miesiąc na znalezienie deklaracji przynajmniej jeszcze na 100; raz w miesiącu zrobimy allegro cegiełkowe..

Niech ta bieda ma w końcu szanse na wyjście z tej ciemnicy!!!

Link to comment
Share on other sites

Wig super fotka z 02.02.2009 - Niko podobny jest na niej do Dinga . który jest u mnie w DT. Można użyć tej fotki i opłacić- ją kwotą 84,00zł / najmniejszy wymiar/ po to , aby ogłosić adopcję w "Gwarku". Ja stosuję zasadę "wszystkie uczciwe chwyty dozwolone" dla ratowania psów!!! Powodzenia!!!

Link to comment
Share on other sites

Niko na wyjście całkiem dobrze, bo myslał ze to normaly spacer...po wyjściu za bramę bał się - ogon podkulony i sie trząsł - ale dał sie głaskac Patrykowi, który po niego przyjechał, wiec to już był dobry objaw, gdyz wczesniej zaobserwowałam, że raczej boi sie męższyzn.....do auta sam wskoczyl a potem to juz była zajety tylko wachaniem zapachów po psach;);)

Super że bedzie miał teraz wybieg i spacerki 3 razy dziennie:multi::multi:

co do podróży to niewiem czekam na relacje Wiosny

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...