Jump to content
Dogomania

Cairn Magia i kot Ruduś oraz Raptus i Figa zaTM


Kati

Recommended Posts

Niestety (a może stety, bo przynajmniej wiemy co jej jest) Magia ma robale i to wywołało wszystkie problemy zdrowotne. Teraz trujemy robaczki - przez 3 dni dostaje tabletki. Po tygodniu kolejne badania kału.
A Magia czuje się bardzo dobrze, znowu zaczeła bardziej gnębić kota. Na dodatek od jutra będę miała na 2 tygodnie boksera, wiec troche się martwię o Rudka jak on przeżyje z 2 psami. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][B] ....▓
....▓▓▓
...▓▓▓▓▓▓▓
....▓▓▓▓▓▓▓▓▓
...▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
..▓▓▓.█▓▓▓▓▓▓▓▓▓
..▓▓▓▓▓▓▓▓.█▓▓
....▓▓▓.██.▓▓▓▓
...▓▓▓▓Q▓▓▓▓
....▓▓▓▓▓▓▓..........▓▓
....▓▓▓▓▓▓▓▓.....▓▓
.....▓▓▓▓▓▓▓▓▓...▓▓
....▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓...▓▓
...▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓...▓▓
...▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓..▓▓
...▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓..▓▓
....▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓.▓▓
......▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓.▓▓
........▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓.▓▓
..........▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
............▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
............▓▓▓▓▓▓▓▓▓
.........▓▓▓▓▓▓▓▓▓
......................▓▓

[COLOR=DarkOrchid][SIZE=3][FONT=Georgia]Rudek - zuch chłopak, da radę sobie z psami... :evil_lol:[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj rano znajoma zadzwoniła, ze jednak ktoś z jej rodziny zostanie z psem. Całe szczęście, bo na początku jak ona do mnie zadzwoniła, to się zgodziłam, a potem głupio mi było odmówić. Ale z dwoma psami byłby kłopot chociażby z zostawianiem ich samych w domu, a mnie więcej nie ma w domu niż jestem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katik']Niestety (a może stety, bo przynajmniej wiemy co jej jest) Magia ma robale i to wywołało wszystkie problemy zdrowotne. Teraz trujemy robaczki - przez 3 dni dostaje tabletki. Po tygodniu kolejne badania kału.
A Magia czuje się bardzo dobrze, znowu zaczeła bardziej gnębić kota. Na dodatek od jutra będę miała na 2 tygodnie boksera, wiec troche się martwię o Rudka jak on przeżyje z 2 psami. :evil_lol:[/quote]

Robale - paskudztwa.
Eeeeee tam - Rudek - dał by radę przecież to kot bojowy na psy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: No ale mu się upiekło (bokserowi oczywiście :evil_lol:)

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

U nas ostatnio nudy, całe dnie spędzam w pracy :( i nawet nie mam kiedy z Magią wyjśc na dłuższy spacer. A Magia nadmiar energii wyładowuje ma biednym Rudusiu :evil_lol:
W przyszłym tygodniu ponownie bedziemy robić wszystkie badania, żeby przekonać się czy pozbyliśmy się paskudnych robali.

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/3697/img0405pf6.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kiłi'][URL]http://img391.imageshack.us/img391/9617/06072008016hk2.jpg[/URL]
Ale się kobita ślicznie pokazuje:loveu:[/quote]
jakimś cudem udało się uchwycić moment, kiedy Magia stała nieruchomo :evil_lol:

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2696/img0406vb6.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katik']Dzisiaj na wystawie w Będzinie Magia zaszalała :multi: Zdobyła I lokatę w klasie młodzieży, zwycięstwo młodzieży, najlepszy junior w rasie oraz zwycięstwo rasy. :multi:[/quote]

wielkie gratulacje :multi:

a ja miałam być i robić zdjęcia :-( bo jestem zza miedzy, ale moja córcia mnie zaprosiła do wnusi i nic z tego nie wyszło

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danani']wielkie gratulacje :multi:

a ja miałam być i robić zdjęcia :-( bo jestem zza miedzy, ale moja córcia mnie zaprosiła do wnusi i nic z tego nie wyszło[/quote]To trzebe było rodzinkę zgarnąć i razem przyjechac na wystawę. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katik']To trzebe było rodzinkę zgarnąć i razem przyjechac na wystawę. :cool3:[/quote]

ale ona studiuje w Krakowie i tam się udałam i to z Iwanem :lol:
Pierwszy jego przejazd pociągiem + autobusy. Jakoś przeżyliśmy, chociaż on oczywiście z wszystkimi chciał się bawić. Teraz padł :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katik']Dzisiaj na wystawie w Będzinie Magia zaszalała :multi: Zdobyła I lokatę w klasie młodzieży, zwycięstwo młodzieży, najlepszy junior w rasie oraz zwycięstwo rasy. :multi:[/quote]

Dziewczyny, wielkie [SIZE=3][COLOR=red][B]BRAWA!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][SIZE=2][COLOR=black] Trzymamy kciuki za kolejne BOB-y!!!!!![/COLOR][/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katik']Dzisiaj na wystawie w Będzinie Magia zaszalała :multi: Zdobyła I lokatę w klasie młodzieży, zwycięstwo młodzieży, najlepszy junior w rasie oraz zwycięstwo rasy. :multi:[/quote]
Nie tylko Magia zaszalała, Pańcia też! :cool3:

[SIZE=3]Wielkie gratki!!![/SIZE] :klacz: :beerchug: :cunao: :laola:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katik']Dzisiaj na wystawie w Będzinie Magia zaszalała :multi: Zdobyła I lokatę w klasie młodzieży, zwycięstwo młodzieży, najlepszy junior w rasie oraz zwycięstwo rasy. :multi:[/quote]
Gratki:multi::multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='łapeczek']my sie zegnamy na 5 dni ale w piatek jestesmy spowrotem ....
papa ...<.[/quote]
Bedziemy czekac na ciebie. :cool1:
Gdzie wybywasz?


[quote name='danani']ale ona studiuje w Krakowie i tam się udałam i to z Iwanem :lol:
Pierwszy jego przejazd pociągiem + autobusy. Jakoś przeżyliśmy, chociaż on oczywiście z wszystkimi chciał się bawić. Teraz padł :evil_lol:[/quote]
chyba że tak. przynajmniej mieliście wycieczke do Krakwa.

[quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Brawo dla Magii :klacz:

i dla pańci :Rose:
[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
[/quote]

[quote name='bety'][CENTER][B][SIZE=3][COLOR=magenta]:multi: GRATULACJE DLA MAGI :multi:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

[LEFT]Pzdr[/LEFT]
[/quote]

[quote name='Asia & Ginger']Nie tylko Magia zaszalała, Pańcia też! :cool3:

[SIZE=3]Wielkie gratki!!![/SIZE] :klacz: :beerchug: :cunao: :laola:[/quote]

[quote name='aleb'][COLOR=Red][B]GRATULACJE!!![/B][/COLOR] :multi:[/quote]

[quote name='Kiłi']Gratki:multi::multi::loveu:[/quote]
[quote name='nokian73']Dziewczyny, wielkie [SIZE=3][COLOR=red][B]BRAWA!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][SIZE=2][COLOR=black] Trzymamy kciuki za kolejne BOB-y!!!!!![/COLOR][/SIZE][/SIZE][/quote]
Dzięki. :)
Bardzo mnie cieszy ta wygrana, ale jednak wiem, jak dużo nam jeszcze brakuje, zeby Magia wygladała tak jak powinna i ile jeszcze musimy pracować.
Nokian, a ty wybierasz sie na jakieś wystawy w tym roku?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...