Jump to content
Dogomania

Karma Hill's


Marta !!!

Recommended Posts

  • Replies 291
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy nie chciałby ktoś prawie 7kg Hills'a adult lamb&rice ?
Zamówiłam, przyszło jakiś tydzień - półtora temu, Bzik je od jakiegoś tygodnia więc zeżarł dopiero jakieś pół kilo... może...

Chcę się pozbyć bo on w ogóle nie chce tego jeść :roll: Jeszcze przez parę dni jadł ale był bardzo zdziwiony jak znalazł w misce po pierwsze większe granulki niż zwykle a po drugie chyba mu nie smakują. Dziś rano w ogóle nie ruszył miski co mu się nie zdarzyło od daaaaawna (nutro choice'a i inne wtrząchał od razu). Także zobaczę jeszcze przez 2 dni czy się przekona i zacznie jeść czy nadal będzie marudził. 7 kilo mamy do umęczenia. A ja zagwozdkę na jaką karmę zmienić....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Czy nie chciałby ktoś prawie 7kg Hills'a adult lamb&rice ?
Zamówiłam, przyszło jakiś tydzień - półtora temu, Bzik je od jakiegoś tygodnia więc zeżarł dopiero jakieś pół kilo... może...

Chcę się pozbyć bo on w ogóle nie chce tego jeść :roll: Jeszcze przez parę dni jadł ale był bardzo zdziwiony jak znalazł w misce po pierwsze większe granulki niż zwykle a po drugie chyba mu nie smakują. Dziś rano w ogóle nie ruszył miski co mu się nie zdarzyło od daaaaawna (nutro choice'a i inne wtrząchał od razu). Także zobaczę jeszcze przez 2 dni czy się przekona i zacznie jeść czy nadal będzie marudził. 7 kilo mamy do umęczenia. A ja zagwozdkę na jaką karmę zmienić....[/quote]

Może brit care?

Link to comment
Share on other sites

Ja mam problem w wybraniem dobrej karmy bo kompletnie się nie znam na składach, co lepsze co gorsze , ile czego etc...

Będę musiała chyba pozamawiać po kilogramie czy pół paru karm i sprawdzić która mu bardziej smakuje i służy... :roll: Bo znowu jak zamówię malutkie próbki to zje wszystko z ochotą bo w końcu nowe, dają, to trzeba zjeść a po paru dniach może się znudzić.

A tego Hills'a jak ktoś chce to naprawdę odsprzedam i wyślę.

Link to comment
Share on other sites

Moim kupiłam jakis czas temu Hill'sa, ale po prostu nie chciały go ruszyć. Mają 9 i 7 lat, z niejednej miski już jadły, miały w żołądkach Eukanubę, Royala, Pro Plan, Belcando, awaryjnie nawet Pedigree :(, ale Hil'sa obchodziły szerokim łukiem. Mnie samej nie podobal się jasny kolor granulek i brak zapachu. W końcu oczywiście wmęczyły te 15 kg, ale z wielkimi oporami.
W dniu w którym wreszcie skończył się Hill's i dostały Pro Plan były w siódmym niebie, wylizywały puste miski po zjedzeniu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']przeczytaj posty nad twoim...[/quote]
lecz też pare wyżej postów są pozytywne opinie;)Ja miałam na tym szczeniaka i rewelacja, szczególnie po kurczaku bo po jagnięcinie tył;) Szczeniak fajnie wyglądął po tej karmie, lecz np. jedna moja sunia bardzo długo się przyswajała na tą karmę dość długo miała luźne kupki itp, po miesiącu już było ok. Sierść ładna, i maaało bąków:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ja jestem generalnie zadowolona z Hill'sa jakościowo (uważam osobiście, że jest lepsza niż RC). Ale cenowo mnie denerwuje i stąd też zmienię Go na inną :angryy: podwyżka 40 pln przez dwa miesiące na worku to trochę za dużo jak dla mnie:mad:I nie chodzi mi tu o cenę ostateczną tylko o jej skoki i "mienie" gdzieś tych co ją kupują.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaRR']Ja jestem generalnie zadowolona z Hill'sa jakościowo (uważam osobiście, że jest lepsza niż RC). Ale cenowo mnie denerwuje i stąd też zmienię Go na inną :angryy: podwyżka 40 pln przez dwa miesiące na worku to trochę za dużo jak dla mnie:mad:I nie chodzi mi tu o cenę ostateczną tylko o jej skoki i "mienie" gdzieś tych co ją kupują.[/quote]

Hehe większość karm podrożała z powodu kryzysu a nie bo Prezes miał takie widzimisię.:cool3:

A jak się chce mieć karmę dobrą jakościowo to trzeba bulić.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaRR']Hmm.... jestem ciekawa czy w związku z kryzysem mam głodzić psy?????????????:angryy: Psy muszą jeść czu jest kryzyzs czy nie. One kryzys mają gdzieś. Więc szanowny prezes mógłby to uwzględnić, jak już sobie tak gdybamy.[/quote]

Ale firmy też ponoszą jakieś koszty. Wszystko zaczyna się od producentów nizszego szczebla a kończy na worku karmy w sklepie.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Czy do karmy Hills można podawać psu suplementy diety na włos takie jak np. Kerabol lub Gammolen etc ?
Zawsze przy zmianie karmy boję sie najbardziej o wpływ na sierść i skóre...
moja psy są chyba wrażliwe bo po karmie Husse (dokładnie po 3 worku) zobaczyłam ,ze sierść traci na 'wyglądzie' po RC było ok ale nie mogłam podawać suplementów diety takienp. jak gammolen lub kerabol .
Jestem ciakwa jak sie ma karma Hills jeśli chodzi o sierść.

Link to comment
Share on other sites

Jestem na Hill'sie juz prawie 3 lata, mam mała hodowlę psów, i ta karma sprawdza się idealnie. Psy mają super błyszcząca sierść, wcale nie tyją (a to przecież szetlandy :D ) nie mają rozwolnień. Generalnie to dobra karma, choc zawartosć mięsa w karmie dla dorosłych jak na tą cene mogłaby byc większa.(27% jesli dobrze pamietam) karma dla szczyli ma chyba 50%kurczaka.
Cena poszła bardzo w górę nie ze wzgledu na widzi mi sie prezesa, tylko przez kurs dolara i euro.
Warto płacic taka cene za karmę typu premium, bo to inwestycja w psa. :)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja przez ponad rok podawałą mojej suni Hillsa jagnięcine z ryżem i nietety ale piesek przybrał na wadze znacząco pomimo licznych spacerów i chasania, dodam że kupa nie zawsze była w porządku, często były lużne stolce tzw"kręcone lody" albo problemy z wypróżnianiem np zaparcia i tak na zmiane, teraz jesteśmy na karmie firmy Husse- to nasz 2 worek i przyznam że sunia trawienie ma o wiele lepsze i zarzera aż jej się uszy trzęsą. Dla mnie Hills był dobry do czasu tzn do kiedy sunia rosła i sie rozwijała.

Link to comment
Share on other sites

no powiem Wam,ze masakra z tymi cenami... dzwonie ostatnio do hurtowni,a kobitka mi mowi,ze no..eee..ceny poszly w gore ii 14 kg kosztuje teraz kolo 300 zl:mad: Ja mam watrobowca,wiec jestem ograniczona co do karm,a Hills sie dobrze sprawdza. Kupowac to bede kupowac,tyle ze wprowadzilam domowe gotowane obiadki:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...