Jump to content
Dogomania

LEONBERGERY ADY


adda

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='adda'][quote name='PIKA'] :lol: sieroto, czyli calkowicie ladem przejechali :lol:[/quote] Nieprawdą jest to co mówisz :D Gdyby chcieli drogą lądową z Finlandii do Estonii to musieliby na około wielkiej wody jechać, a tak to sobie skrócili o kilkaset kilometrów właśnie płynąc promem 8)[/quote]
Napisałaś, że na "dalekiej pólnocy" to skojarzyłam, że mieszkają bardziej na pólnocy Fin , a tam lądem przez Rosje taka sama droga jak Finlandie przejechać.
A ladem bez zaliczania promu tyz mozna i wcale daleko nie jest. Trza podjechac jak na Petersburg, miedzy Ładogą a Zat. Fińska i potem Estonia . Jak ktos jedzie bardziej z pólnocy to, to co przemawia za promem z Helsinek to fakt omnięcia Rosji :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY']Ale extra goscie!!!! łooo matko! Extra...[/quote] No, extra!!!
Ja cały czas jestem pod wrażeniem :roll:
[quote]Daj ejszcze jakeis zdjątka jak masz... :P :oops: Bo mi ciągle mało...super![/quote] Jakieś jeszcze mam, ale najładniejsze wkleiłam 8)

Link to comment
Share on other sites

[img]http://img.photobucket.com/albums/v487/Adda/Zmianarozmiaru2Peetu.jpg[/img]

[img]http://img.photobucket.com/albums/v487/Adda/z.jpg[/img]

[img]http://img.photobucket.com/albums/v487/Adda/zm.jpg[/img]

[img]http://img.photobucket.com/albums/v487/Adda/zmi.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

NAPRAWDĘ :P :P , pamietam jak zobaczyłam zdjęcie leośka w którejś psiej gazecie i opis w samych superlatywach pod kątem dzieci, to była jedna z niewielu ras którą brałam pod uwagę :P . Ja się zawsze przyznaje do tego, że Poświata to był wybór taki na wariata. Nie mielismy wtedy netu, o Dogomanii nikt nie słyszał, pozostawały ogłoszenia w gazetach. Kto wie, na co bym się teraz zdecydowała, gdybym miała wybierać... A na żywo leosie zobaczyłam raptem dwa lata temu na wystawie w Sopocie :P .
Ech, muszę Ci się kiedyś w gości zwalić...... :wink: :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata'] Ja się zawsze przyznaje do tego, że Poświata to był wybór taki na wariata. [/quote] Ale jakże trafiony :D Moja Lenka to też był taki wybór :D
[quote]Ech, muszę Ci się kiedyś w gości zwalić...... :wink: :lol: .[/quote]
A zwalaj się, zwalaj... zapraszam :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Heh, a mi mamuska juz obiecała że jak wygram 6 mln w totka, to kupimy dom z ogrodem i pozowli mi na leosia 8) [/quote] Hi hi, jak wygrasz 6 baniek to Ty będziesz rządziła :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Justa']Heh, a mi mamuska juz obiecała że jak wygram 6 mln w totka, to kupimy dom z ogrodem i pozowli mi na leosia 8) [/quote] Hi hi, jak wygrasz 6 baniek to Ty będziesz rządziła :wink: :lol:[/quote]

No niby tak, ale to oni kaske odbiora, bo 18 jeszcze nie skończyłam :lol: 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Justa']No niby tak, ale to oni kaske odbiora, bo 18 jeszcze nie skończyłam :lol: 8)[/quote] Myślisz, że przed osiemnastką trafisz? :lol:
[size=1]Oczywiscie życzę[/size][/quote]

Trzeba wierzyć 8) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa'][quote name='adda'][quote name='Justa']No niby tak, ale to oni kaske odbiora, bo 18 jeszcze nie skończyłam :lol: 8)[/quote] Myślisz, że przed osiemnastką trafisz? :lol:
[size=1]Oczywiscie życzę[/size][/quote]

Trzeba wierzyć 8) :lol:[/quote]

tak tak i pamiętaj o swoich znajomych biednych żuczkach jak już wygrasz :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...