Jump to content
Dogomania

Czy maci jeszcze cierpliwośc tłumaczyć??


dog193

Recommended Posts

[B][COLOR="DarkGreen"]Osoby, które biorą udział w toczącej się tutaj "dyskusji" zachęcam do zapoznania się z regulaminem tego forum. Zakładam, że potraficie porozumiewać się w kulturalny i grzeczny sposób. Kto ma z tym problem - będzie musiał opuścić szeregi użytkowników forum Dogomania.
Radzę dobrze przemyśleć każdy swój post, bo konsekwencje mogą być bardzo przykre.


Szamanka [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kurczę. ja rozumiem, że na forum musi być ład i porządek, a sytuacja wymknęła się lekko spod kontroli ale nie uważam, żeby wszyscy byli jednakowo winni... bo przyszła nowa osoba, wywołała burzę, niemalże zbluzgała wszystkich łącznie z moderatorką, tłucze cały czas to samo i mówi, że jesteśmy nienormalni... przyznaję, poniosło mnie, może nie powinnam, ale niektórzy już tak mają, że jak trafiają na beton to próbują kopać dalej... cóż... :roll:

mam rozumieć, że już nie można nic pisać na temat rozmnażania psów w pseudohodowli użytkownika "monika1980", tak?

Link to comment
Share on other sites

[B]Evl, [/B][COLOR="DarkGreen"][B]czy ja gdzieś napisałam, że nie możecie dyskutować na ten temat?
Bardzo proszę - przeczytaj jeszcze raz uważnie mojego posta.
Przemyślane wypowiedzi, a przede wszystkim zgodne z regulaminem i netykietą, to jest to, co jest wymagane na tym forum.

Dyskutować zawsze wolno, taki jest sens forum. Jednak obowiązują zasady, których należy przestrzegać. I obowiązuje to wszystkich bez wyjątku. Wyzwiska i chamstwo nie będą tolerowane.

Szamanka[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Napisał [B]monika1980[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=11011254#post11011254"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]nie mówie że nie macie racji ,lecz świata nie zmienicie ,jeśli ktoś chce kupić bez papierka to i tak kupi.[...]To czy pies trafi do schronu to już zależy od właściciela i [COLOR=red]rozmnażacza[/COLOR][/I]


[I][URL]http://www.brightlion.com/InHope/InHope_pl.aspx[/URL][/I]


[I]pomysl to co napisałaś[COLOR=black] i dlaczego mają cierpieć zwierzęta to jest wina ludzi.[/COLOR][/I]
[I]wejdz na link i zobacz jak one kończą a szkoda.[/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wiecie co, ręce z majtkami opadają jak się czyta posty tej pani. Aż oczom nie wierzę jakie to głupoty może wypisywać dorosła osoba (nie wspomnę już o ortografii na żenującym poziomie). W ogóle po cóż ona wypowiada się na wątku gdzie w zasadzie nie ma nic ciekawego do powiedzenia,a jak już to nie na temat, wielokrotnie przeczy sobie, a jej argumenty to reasumując słowa "tak bo tak chcę, każdy ma wolną wolę". Moniko, skoro wszysycy Dogomaniacy uważają Cię za pseudohodowcę (z czym się zgodzę w 100%) to po co się wypowiadasz na tym wątku i określasz się mianem miłośnika zwierząt? Po prostu zajmujesz się rozmanażaniem kundelków, które my prędzej czy później będziemy ratować. Czuję się zażenowana.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[url=http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=140199&page=138]Shih Tzu - Strona 138 - Forum Wizaz.pl[/url]
Spójrzcie na post #[URL="http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p=9721401&postcount=4113"][B]4113 [/B][/URL]
Masakra po prostu... Na nic gadanie, tłumaczenie, wściekanie... po prostu jak do ściany..
[URL="http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p=9721401&postcount=4113"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

"Witam
Ja kupiłam z hodowli ale bez rodowodu czy to jest przestępstwo? Uważam że nie jeżeli ktoś kupuje w taki sposób nie można do trepować. Każdy robi jak uważa. Póki co Zuzia jest zdrowa, [B]a przepuklinkę to podobno każdy Shih Tzu ma, czy to z rodowodem czy bez. [/B]
Pozdrawiam"


:wallbash::wallbash::wallbash:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']"Witam
Ja kupiłam z hodowli ale bez rodowodu czy to jest przestępstwo? Uważam że nie jeżeli ktoś kupuje w taki sposób nie można do trepować. Każdy robi jak uważa. Póki co Zuzia jest zdrowa, [B]a przepuklinkę to podobno każdy Shih Tzu ma, czy to z rodowodem czy bez. [/B]
Pozdrawiam"


:wallbash::wallbash::wallbash:[/quote]

Przecież to jakaś bzdura. Ja mam shih tzu z papierami i żadnej przepukliny nie miał.:cool3::cool3::cool3:

Takie teksty to tylko pseudohodowcy wciskają, żeby się psa pozbyć.

Link to comment
Share on other sites

Ja też już nie mam cierpliwości, ani siły, żeby dyskutować i uświadamiać innych ludzi... To jak grochem o ściane... W sumie to zauważyłam, że uogólniamy troche z tymi pseudohodowcami, bo ludzie myślą, że pseudohodowca to tylko rozmnaża suczkę co cieczkę, a szczeniaki są trzymane w okropnych warunkach. Moim zdaniem pseudohodowcą jest też osoba, która, może i trzyma te szczeniaki w domu w dobrych warunkach, swojego psa kocha, ale mimo wszystko go rozmnożyła... Nie ma sensu bez potrzeby rozmnażać psa, czy jest z pseudohodowli czy 'rozmnożony z miłości'... W uświadamianiu innych trzeba też posłużyć się tym argumentem, bo większość ludzi przeciwnych r=r, ma psy własnie psy z ''dobrych domów'', tyle, że rozmnożone bez potrzeby lub z widzi mi się właściciela. I dlatego tacy ludzie mówią, że ich ' rasowe psy bez rodowodu' są zdrowe i dalej popierają ten proceder i sądzą, że mamy bezsensowne argumenty, bo nie wszyscy są pseudohodowcami i kryją suczkę co cieczkę.
Mam nadzieję, że nie zamotałam swojej wypowiedzi i dobrze ją zrozumiecie :)
Jeszcze mogę dopowiedzieć, że dzięki Bogu zrozumiałam co to r=r, może za późno, bo napełniłam kieszeń pseudohodowcy /tego 'domowego'/ i nieuczciwego hodowcy z ZK, ale ważne jest, że wiem co to jest rodowód i po co. Miałam kilka propozycji pokrycia Foxim jakiejś suczki, ale odmówiłam i jeszcze się ściełam z babką z zoologa, która jest też u nas w TOZie, że suczka nie musi mieć chociaż raz w życiu szczeniaków ;)
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz'] W sumie to zauważyłam, że uogólniamy troche z tymi pseudohodowcami, bo ludzie myślą, że pseudohodowca to tylko rozmnaża suczkę co cieczkę, a szczeniaki są trzymane w okropnych warunkach. Moim zdaniem pseudohodowcą jest też osoba, która, może i trzyma te szczeniaki w domu w dobrych warunkach, swojego psa kocha, ale mimo wszystko go rozmnożyła... [/quote]
Ale przeciez my tak uwazamy;)
[quote name='kaskaSz'] i jeszcze się ściełam z babką z zoologa, która jest też u nas w TOZie, że suczka nie musi mieć chociaż raz w życiu szczeniaków ;)
Pzdr.[/quote]
I ona w TOZecie pracuje:-o

Link to comment
Share on other sites

Ale uświadamiając innych, z tego co czytałam na wizażu, w niektórych wątkach pisze się o pseudohodowcach, którzy rozmnażają suczki co cieczkę i trzymają szczeniaki w tragicznych warunkach, więc przy takich tępych ludziach trzeba przytaczać przykłady o tych domowych hodowlach, co rozmnożyły raz i to z ''miłości''. Ale rozumiem, że czasem w nerwach, które nas ponoszą przy tłumaczeniu innym, ciężko ubrać myśli w zdania i coś napisać tak, aby ktoś inny zrozumiał o co chodzi w r=r :)

A ta babka z TOZu, w cyrku wykupiła miejsca specjalne, tj. te najbliżej... Myślałam, że tacy ludzie nie chodzą do cyrku i nie patrzą na cierpienie zwierząt, a wręcz robią coś w kierunku polepszenia warunków lub całkiem wycofania zwierząt z cyrków. Ale nie ma się co dziwić, wszystko widać w organizacji schroniska. Zrobiłam offa :oops:

Link to comment
Share on other sites

"rozmowa" SMSowa z koleżanką z byłej klasy LO...

-Ewelu, jak byś nazwła suczkę husky? Potrzebne mi na szybko
-Tundra albo Luna. A co się stało?
-Bo mój brat się dorobił :D
-Taka z niej pewnie husky jak ze mnie baletnica ale cóż. Niech się zdrowo chowa.Gwoli wyjaśnienia - dla mnie każdy pies bez rodoto mieszaniec a kupując bez papierów napędza się kabzę pseudohodowców.
-Nie wiedziałam, że tańczysz w balecie? :D
-No nie mów, że z papierami :->
-Sam pies papierów nie ma chyba ale jego rodzice owszem, dla mnie to wystarczy :-)
-A dla mnie nie, bo hodowla to ulepszanie rasy a nie dopuszczanie niedoskonałych psów do krycia i sprzedaż psów bez papierów.
-Ten piesek jest z hodowli z tego, co wiem.
-Ale hodowla hodowli nierówna. Jedni hodują z pasji, jeżdżą na wystawy, ulepszają rasę wybitnymi osobnikami a inni kryją co popadnie co cieczkę a kaska leci...
- [brak odzewu. pewnie uznała, że ja to durna jestem a ona jak zywkle ma rację :evil_lol:]

ogólny wniosek: :splat::splat::splat:

[musiałam się wyżalić komuś normalnemu...]

Link to comment
Share on other sites

witam ;)

ja równiez uczestnicze w tym osławionym wątku na wizazu, jak i w kazdym innym gdzie toczy sie rozmowa o zwierzetach.
Nick mam taki sam, wiec widziecie jak mnie tak nienawidza :lol: ale jak widze ze sa jeszcze na tym swiecie mądre osoby to moze kiedys to sie zmieni....

dzisiaj juz w ogole przezylam szok jak jedna osoba karze psa klapsami bo jej siusia w domu a sławma Monika nie widzi w w tym nic zlego :crazyeye:
dodam ze ten szczeniak jest z jej pseudo :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Pomęcze i tu, choc i tu widzę znajomych. Kochani goldenki nas gonią bardzo wytrwale. zostalo 8 dni glosowania. W przyborowku przytulisku u p. Wandy jest 400 psow i 100 kotkow. 400 rasowych i kundelkow, bezdomnych... I ona jedna p. Wanda. Wstaje rano o 5 i kladzie sie spac o 1 w nocy aby psiaki i kociaki byly syte, wyglaskane i wyspacerowane. Pomozmy chociaz darmową karma z krakvety. [SIZE=4][COLOR=darkred]Prosze pomóżcie- zagłosujcie na Przytulisko Przyborowko!!! (instrukcja w podpisie)[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=#8b0000]zdjecie jednego z podopiecznych p. Wandy[/COLOR][/SIZE]

[COLOR=#8b0000][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/9797/przyborowkoyc7.jpg[/IMG][/URL][/COLOR]
[COLOR=#8b0000][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...