Jump to content
Dogomania

Czy maci jeszcze cierpliwośc tłumaczyć??


dog193

Recommended Posts

pisałam na innym wątku, ale tu też wkleję, można przekleić do tych pożal się Boże miłośniczek psów czystej rasy tj. wizażanek :lol:

"Witam mam do sprzedania SZCENIACZKA [SIZE=4]RASY YORK[/SIZE].Licytacja od 500 zł."

[IMG]http://photos01.allegro.pl/photos/400x300/468/59/44/468594420_3[/IMG]

takie kwiatki wychodzą z pseudohodowli :mad:, a potem ktoś kupuje i mówi, że mu joras do kolan urósł...:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='motylek1007']nie każda wizażanka, jest TAKA wizażanką....[/quote]

Przepraszam, motylku, ale mówiąc "wizażanki" miałam na myśli te Moniki i inne takie ;) rozmnażające na lewo i prawo tudzież smutne myszki dopuszczające roczną sukę do psa :angryy: moja wina, nie dopowiedziałam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

domyśliłam sie ze chodzi o te osoby ;)

tak patrze na tego szczeniaka i mysle jaką on musi miec mieszanke genową :-o i kto da sie nabrac ze to york.....

widzieliscie "shih tzu bez rodowodu"?

[url=http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=140199&page=144]Shih Tzu - Strona 144 - Forum Wizaz.pl[/url]

post nr 4302

dziewczyna kupila "shih tzu"
[url=http://picasaweb.google.pl/asiawczesny/Magli#]Picasa Web Albums - Joanna - Magli[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motylek1007']
widzieliscie "shih tzu bez rodowodu"?


dziewczyna kupila "shih tzu"
[URL="http://picasaweb.google.pl/asiawczesny/Magli#"]Picasa Web Albums - Joanna - Magli[/URL][/quote]

z niego taki shih jak ze mnie baletnica... a widziałam, że jak ją parę osób delikatnie uświadomiło, że ma 100 procentowego kundla to przyjęła postawę pt. "a tak w ogóle to ja CHCIAŁAM mieszańca" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ja też tego nie rozumiem, i chyba nigdy nie zrozumiem - po co przepłacać? w schronach siedzą super psiaki, za darmo, wykastrowane, zaszczepione nic tylko brać i kochać a ludzie wydają po 700 zł na modnego "miniaturka", którego [B]dziadek miał rodowód[/B]... :diabloti:
mamy w lubelskim teraz dwie 'dziewczyny' do adopcji - mamę i córcię, ważą po 4.5 kg takie drobinki a zainteresowania zero, no bo przecież można kupić coś, co w okresie szczenięcym wygląda jak joras albo shih i szpanować przed wszystkimi sąsiadami a później wyrasta nie wiadomo co... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motylek1007']szpanem nie jest to ze ktos ma psa z rodowodem, tylko to ze ktos kupuje bez a udaje ze ma psa danej rasy.....:p[/quote]

dlatego "miniaturek" był w cudzysłowie. a najlepsze jest to, że posiadacz bezpapierowca się będzie do ostatniego słowa kłócił, że ona ma psa czystej rasy, bo trudno przełknąć, że dał się wpuścić w maliny z tą rasowością... :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/17387.html"][COLOR=#00bb00][B]Chefrenek[/B][/COLOR][/URL] - [/B]powiedz cos o niej wiecej;)

Kiedyś założyłam wątek o "ONkach" po "rodowodowych rodzicach" co wyglądały jak pinczery:cool1: Aukcja juz jest niestety w archiwum i tego nie zobaczycie..

Link to comment
Share on other sites

Właśnie czytam inne wątki na wizażu. Ktoś chwali się, że jego suczka oczywiście bez rodowodu i uprawnień się oszczeniła (tematy zaczęte w 2006 roku), a większość mu przyklaskuje i zachwyca się słodyczą szczeniąt, a ktoś kto ma racjonalne poglądy i tłumaczy odrazu staje się wrogiem forumowiczek i psów. Boże, widzisz i nie grzmisz :angryy: Wy to macie anielską cierpliwość, bo ja bym te ciemne dziewuchy rozszarpała chyba, a juz na pewno pozabierała im psy bo dosłownie żaden mądry argument do nich nie dociera. I nie tylko ta Monika tam bryluje w "towarzystwie" ale są też inne artystki. Aż mnie korci żeby tam się zalogować.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, przeczytajcie to albo raczej nie czytajcie jeśli nie chcecie się wkurzyć. To taka starsza "Monika", która kieruje się źle pojmowaną miłością do zwierząt i do tego jest na tyle bezczelna by się tym dzielić:
[url=http://www.sisi13.bloog.pl/]PO CZTERDZIESTCE - bloog.pl[/url] polecam miesiąc maj :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gunia']Właśnie czytam inne wątki na wizażu. Ktoś chwali się, że jego suczka oczywiście bez rodowodu i uprawnień się oszczeniła (tematy zaczęte w 2006 roku), a większość mu przyklaskuje i zachwyca się słodyczą szczeniąt, a ktoś kto ma racjonalne poglądy i tłumaczy odrazu staje się wrogiem forumowiczek i psów. [/quote]

no niestety :cool1: ja to jestem wrogiem publicznym nr 1 tam :razz:
jedna osoba wrecz napisala ze zrobi "nam" na zlosc i kupi kolejnego psa z pseudo :roll:

na typu ze juz rzygają jak mnie widzą, nie reaguje, bo tyle razy juz to słyszlam...

heh głupota, głupota, głupota

co do moniki to ona zdania nie zmieni bo ma z tego zarobek :mad: dlatego ma tyle suczek i je mnozy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motylek1007']no niestety :cool1: ja to jestem wrogiem publicznym nr 1 tam :razz:
jedna osoba wrecz napisala ze zrobi "nam" na zlosc i kupi kolejnego psa z pseudo :roll:

na typu ze juz rzygają jak mnie widzą, nie reaguje, bo tyle razy juz to słyszlam...

heh głupota, głupota, głupota

co do moniki to ona zdania nie zmieni bo ma z tego zarobek :mad: dlatego ma tyle suczek i je mnozy[/quote]
hehehehe nie ma to jak dogo na wieczorną nudę zawszę poprawi humor.Nieżle się ubawiłam podobno mam nowego psa hehe ale z was ........ tak jest na całym tym forum nic nie wiecie a się udzielacie i to z jaką podnietą hehe .troll

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...