Jump to content
Dogomania

Czy maci jeszcze cierpliwośc tłumaczyć??


dog193

Recommended Posts

Wiecie, jak sie pies postara to potrafi...

Ale jak sie ludzie postaraja to potrafia jeszcze wiecej, niestety... Przeciez to co oni wyprawiaja to juz jest gwałt na suce... Ona nie chce, a oni na siłę...
Tez bylam na forum yorkowym kiedyś i tam własnie kojarzyli suke yorka, z psem 'mini' - i wlasnie dawali tam wspaniale porady jak to sie podsadza pieska...
Dla mnie to jest chore, obrzydliwe, obleśne i nie wiem jakie jeszcze...

Widziałyście to?: [url=http://www.youtube.com/watch?v=ALUhK4AnGVQ]YouTube - Supervised Dog Mating[/url]

Horror...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

przeczytałam kilkanaście stron z forum wizażowego i załamała mnie ludzka głupota, naprawdę. Ale oprócz tego też jest pewna prawidłowość: tak jak psy ras popularnych (labki, goldeny, asty) są rozmnażane przez pseudo tylko i wyłącznie dla kasy, tak te wszystkie słodkie idiotki ze swoimi "szituniami" robią to altruistycznie! Żeby suni macierzyństwa nie brakowało! Bo one kochają swoje pieski w typie rasy;) A szczeniaczki nie pójdą za kasę tylko dla rodziny, bo ciocia też chce mieć.

Link to comment
Share on other sites

Nie mam pojęcia czy wszystkie krycia tak wygladaja, trzeba by sie hodowców zapytac...

A tymczasem znowu sie dzieje na shih tzu :shake: [url=http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=12374075&posted=1#post12374075]Shih Tzu cz. II - Strona 31 - Forum Wizaz.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Niestety nawet jeśli suka bardzo chce to potem jest ogromny pisk i wyrywanie się.Psy z rodowodem pilnuje się by suka się nie wyrwała bo to może grozić poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi i psychicznymi dla samca.Aby rozmnożyć wartościowe psy stosuje się przeróżne zabiegi łącznie ze sztucznym zapłodnieniem.Mrozi się nawet spermę najwartościowszych reproduktorów.Tytuł wątku jest do bani widać macie cierpliwość tłumaczyć,tylko tłumaczcie tym którym trzeba na tym forum większość jest uświadomiona.Przykład z tym filmem mnie rozśmieszył na drugi raz gdy ktoś na taki pomysł wpadnie żeby krytykować niech najpierw zapyta hodowców.I dodam jeszcze,że suka nawet starsza i doświadczona może się również usiłować wyrwać choć z wiekiem raczej zdarza się to nieczęsto.

Link to comment
Share on other sites

O to się spytaj producenta tej produkcji w jakim wieku są aktorzy,bo ja Ci na to pytanie niestety nie udzielę odpowiedzi.Ale kobiety jak są dziewicami też nie przeżywają ten pierwszy raz większych rozkoszy z tego co wiem.Choć jak to się mówi wyjątek potwierdza regułę.Jeszcze dodam poczytaj o anatomii psa w tym o budowie psiego członka ,a zrozumiesz lepiej czym jest wywołany ten skowyt u suczki.

Link to comment
Share on other sites

I na tym polega całe nieszczęście zwierząt ,że są traktowane inaczej gorzej.Gdyby ludzie myśleli o zwierzętach jak o ludziach nieszczęśliwych zwierząt byłoby znacznie mniej.Może suczka też przeżywa coś w rodzaju przyjemnego bólu?Niestety jej o to się nie spytamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michal_sm']Tytuł wątku jest do bani widać macie cierpliwość tłumaczyć,tylko tłumaczcie tym którym trzeba na tym forum większość jest uświadomiona.[/quote]
Yyyy tytul watku jest pytaniem, a nie stwierdzeniem, jesli jeszcze nie zauwazyłeś.

[quote name='michal_sm']Przykład z tym filmem mnie rozśmieszył na drugi raz gdy ktoś na taki pomysł wpadnie żeby krytykować niech najpierw zapyta hodowców.[/quote]
Słuchaj, dlatego tez napisałam:
[quote] Nie mam pojęcia czy wszystkie krycia tak wygladaja, trzeba by sie hodowców zapytac...[/quote]

Zobaczyłam film, który we mnie przyjemnych uczuc nie wzbudził, to chyba oczywiste? Nie znam sie na tym, dlatego film wstawilam tu, zeby ktos sie mogl wypowiedziec.
Ogólnie zauwazylam, ze poza poszczególnymi gatunkami, dla samicy to nic przyjemnego, wręcz przeciwnie, z moja króliczyca(wykastrowaną) bylo tak samo, jak samiec na nią wskakiwal, bardzo sie bala, zaczeła piszczec... A samiec wręcz przeciwnie, one chyba czerpia z tego przyjemnosc, takie odnioslam wrazenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michal_sm']Ale kobiety jak są dziewicami też nie przeżywają ten pierwszy raz większych rozkoszy z tego co wiem.[/quote]
Nie. Boli, to prawda, ale mozna powiedziec, ze to przyjemny ból dla kobiety (ale jeszcze wszystko zalezy od okolicznosci, czy to jest dobrowolne, czy moze gwalt). Czlowiek z seksu czerpie przyjemnosć, więc nie ma co porównywac (a przynajmniej w przypadku kobiety i suki) psa do człowieka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michal_sm']O to się spytaj producenta tej produkcji w jakim wieku są aktorzy,bo ja Ci na to pytanie niestety nie udzielę odpowiedzi.Ale kobiety jak są dziewicami też nie przeżywają ten pierwszy raz większych rozkoszy z tego co wiem.Choć jak to się mówi wyjątek potwierdza regułę.Jeszcze dodam poczytaj o anatomii psa w tym o budowie psiego członka ,a zrozumiesz lepiej czym jest wywołany ten skowyt u suczki.[/quote]

Bardzo dziekuje za rzeczowa wypowiedz (zwlaszcza odnosnie dziewictwa kobiet :eviltong:). A zawsze mowili, zeby nie porownywac psa z czlowiekiem.

Tylko problem tyczy sie tego, ze spytalam o wiek suczki, nie w takim celu zeby dowiedziec sie czy wczesniej byla juz kryta, tylko po to, ze mi sie wydaje, ze sunia jest bardzo mloda.

Link to comment
Share on other sites

A znasz taki dowcip .Pyta profesor na egzaminie studenta i studentki czy ludzki członek posiada kość.Studentka odpowiedziała ,że tak ,a student ,że nie.Profesor mówi pan zdał ,a pani się tylko zdawało.Ja nie jestem w stanie ocenić tak po filmie wieku ani psa ani suki, a tobie się też tylko wydaje i też nie jesteś tego w stanie ocenić.U nas w kraju psie wesela można jeszcze oglądać na żywo bo co niektórzy mają gdzieś pilnowanie swoich suczek w innych państwach należało nakręcić film.Zresztą film o takiej treści zwłaszcza dla młodych dziewczyn nie jest zbyt miły tym bardziej,że nie orientując się co do zachowań psów można odnieść wrażenie gwałtu zresztą niesłuszne.A co do kobiet to mam dla nich ogromny szacunek ,a co do suczek to staram się swoje traktować jak własne córeczki.Posty po przeskakiwały i być może ktoś mógł się poczuć urażony .Ale niczego złego nie miałem na myśli i nikogo nie chciałem obrazić.

Link to comment
Share on other sites

Michał, co ty wygadujesz? Mi chodzi o to, żeby nie porównywac zwierząt do ludzi W TYM KONKRETNYM PRZYPADKU.
Widzisz, na filmie ta suka na szczesliwą mi nie wygląda... Moja króliczyca również nie była szczęśliwa ani w trakcie, ani po. Do końca dnia siedziala skulona w kącie, bardzo sie bała, dalej piszczała. Znam mojego królika i mozna powiedziec, ze wiem co czuje w danej chwili (czy jest szczesliwy, czy smutny, czy sie boi itp).

U nas na ulicach można spotkac wiele bezpańskich psów, które ze soba kopulują. I zawsze tak samo - samiec 'z uśmiechem na pysku' wypełnia swoja powinność, a samica boroka piszczy, ucieka... Kiedy psa odganiam, suka jest roztrzesiona, nie wyglada mi na radosną... Po żadnym akcie kopulacji (ani w trakcie żadnej), których bylam świadkiem, samica nie była szczęśliwa, w przeciwienstwie do samca.
Wyjatkiem sa człekokształtne, czy np delfiny - u nich, u obydwu płci zaobserwowało się przyjemnośc ze stosunku.

I nie chodzi mi o to, że zwierze jest gorsze, ale w tykm przypadku różni sie od czlowieka, przeciez zwierze nie jest takie samo jak czlowiek.

Link to comment
Share on other sites

Filmik jak dla mnie straszny i nie rozumiem właścicieli suki. Dla mnie to jak gwałt. I nie ma co chrzanić o bólu przyjemnym u zwierząt gdyż psy w przeciwieństwie do nas nie odczuwają orgazmu. Nie można w tej kwestii porównać seksu zwierząt z seksem ludzkim, no chyba tylko można powiedzieć, że oba rodzaje prowadzą do przedłużenia gatunku, nic więcej.

Mnie tych wszystkich bezpańskich suk, za którymi ugania się stado adoratorów, czasem dwukrotnie większych od samej suki, po prostu jest szkoda.

A co do tematu jaki został założony to wcale nie jest bez sensu. Większość z nas działa na innych forach, a dzięki temu wątkowi wiemy gdzie mamy się pojawić by pomóc dogomaniakom w tłumaczeniu ludziom.

Link to comment
Share on other sites

kolejna jakże fascynująca rozmowa na gg... drugą stronę nazwijmy xyz.

a zaczęło się od opisu... " [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=644713508"]Trzy słodkie kociaki szukają domu (644713508) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] -oddam w dobre ręce :)"
[quote]
[B]evel [/B]10:19:50
to może by tak wysterylizować kotkę, skoro co pół roku są niespodzianki jak w opisie pt. "oddam w dobre ręce"? w Polsce mamy w tej chwili ok. 17 tysięcy niechcianych kotów. po co produkować kolejne...?[B]
xyz [/B]19:39:46
myślę że to nie Twój interes, nie wiem po co w ogóle tracisz czas na pisanie ;/
[B]evel [/B]19:52:08
myślę, że to jednak interes nas wszystkich, bo ma skalę ogólnopolskiego problemu własnie przez takich bezstresowych rozmnażaczy. a że trochę siedzę w problemie bezdomności zwierząt ogólnie a szczególnie psów i kotów to swoje wiem. i w sumie chciałam zaproponować pomoc, ale jeśli tak stawiasz sprawy... powodzenia.
[B]xyz [/B]19:52:25
moja kotka ma rok
[B]xyz [/B]19:52:31
to jej pierwsze małe
[B]xyz [/B]19:52:49
sam weterynarz poradził ze raz powinna kociaki mieć zanim się ja wysterylizuje
[B]evel [/B]19:53:57
no to gratulujemy weterynarzowi ;] powinien sobie uzupełnić braki w wiedzy... bo obecnie chyba tylko w Polsce panuje mit "pierwszego miotu dla zdrowia"... a konsekwencję ponoszą niewinne zwierzaki, których jest po prostu za dużo...
[B]xyz [/B]19:54:33
wiesz mysle ze przesadzasz....byly 4, 2 już oddałam
[B]xyz [/B]19:54:45
mysle ze ze znaleźieniem domu dla pozostałych nie będzie problemu
[B]evel [/B]19:55:25
ja przesadzam? nie rusza Cię 17 tysięcy bezdomnych kotów? to są własnie takie pojedyncze sztuki, zebrane "do kupy" że tak brzydko powiem. ale rób jak uważasz, miłego wieczoru.
[B]xyz [/B]19:56:32
no jak widać są ludzie którzy chcą mieć kota skoro ktoś chce je brać, wiec moje raczej nie zaliczą się do tych 17 tysięcy wiec nie mam z tym problemu[/quote]taaak... każdy z właścicieli tych rozmnożonych niepotrzebnie zwierząt odcina się od problemu nadpopulacji krzycząc "to nie ja!" :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Uważam, że jest sens. Dla wielu marudzę i przesadzam, często spotykam się z niemiłymi komentarzami. Ja staram się kończyć temat, gdy się on rozpoczyna pisząc post dający do myślenia. Często (właściwie zawsze :evil_lol:) straszę osoby, które chcą rozmnażać jakiekolwiek zwierzę. Polecam sposób - naprawdę działa :multi: (piszę tu o domowych rozmnażaczach, a nie pseudo, bo to troszkę inna sprawa-dla pseudohodowcy liczy się tylko zysk, zwierzęta to wyłącznie towar). Najczęściej chorobami genetycznymi np. pytam się, co dana osoba zrobi z chomikami, jeżeli urodzą się bez oczek (zwykle siędzę w gryzoniowych sprawach). Na porządku dziennym są pytania w stylu - a co zrobisz z maluszkami, jak samica umrze? Oczywiście piszę też o bezdomności zwierząt, choć nie jest to skuteczna metoda :shake: Jeżeli ktoś nie siedzi całymi dniami i nie dowiaduje się o problemie męczenia zwierząt to nie widzi tego problemu.
Trzeba przyznać, że głupota rozmnażaczy nie zna granic.[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='dog193'][URL="http://img32.imageshack.us/i/p1040608x.jpg/"]Imageshack - p1040608x.jpg - Uploaded by Pepeiks[/URL]
Yorkterrier? Nowa rasa?[/quote]
Mniejsza o większość, najważniejsze, że są w super kondycji :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...