Jump to content
Dogomania

Czy maci jeszcze cierpliwośc tłumaczyć??


dog193

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dalsza część wiadomosci od marleny: Skoro ty obrażasz mnie i mojego psa to ja sobie nie pozwolę...Bo ty może masz kundla...JA mam shih tzu....Wiesz, to że masz 45 lat a ja 14 to nie znaczy że wiesz więcej....JA jestem młoda i mogę być rozkapryszona, a ty jesteś stara i jesteś gorzej rozkapryszona ode Mnie....;p Luzik


Słuchajcie - mam sie smiac czy płakac?

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze jedna: Napewno gdy będę w twoim wieku nie będę się wypowiadać na forach i kłócić z nastolatkami....ty się zniżasz do naszego poziomu....Haha... To też się lecz, ale na nogi bo na głowę już za późno...Sama napisałaś że nie masz SHIH TZU to po co się wypowiadasz? Twoim zdaniem jestem snobem...Po mnie to spływa...A ty jesteś gruba.... Współczuję twojej rodzinie...No ale cuź, rodziny się nie wybiera....DO BUDY!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

też tak myślę, choć to tylko 2 kilo ;p ale szkoda że na miarę nie patrzą, bo dla tak małego psa... szkoda tylko że psy modnych ras tracą i coraz bardziej się ciesze że mam psa rzadziej spotykanej rasy i oby się to nie zmieniło, na szczęście na forach mojej rasy więcej zwolenników rodowodów niż przeciwników :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...