Jump to content
Dogomania

Sochaczew - Szczeniak POJECHAŁ DO DOMKU


luka1

Recommended Posts

Szczeniaka odebrano jakiejś sadystycznej, psychucznej inaczej rodzinie. Kupili psine na rynku dla dzieciaka i dzieciak zrobił sobie z psiny piłke. Sunia była bita i kopana, jeść tez chyba za wiele nie dostawała. Sąsiedzi w końcu zabrali psine i zawieżli do schroniska. I tak sunia trafiła do mnie, bo w schronisku nie ma miejsca. Siedzi teraz na dzialce w zagródce i piszczy.
Sunia jest malutka tylko na zdjeciach tak jakoś wyszła na dużą. Wystraszona ale lgnie do człowieka, tylko na podniesiona reke zareagowała plackiem na ziemi i sikaniem.
POMÓŻCIE
[IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4904/dscnz1403qy6.jpg[/IMG]

[IMG]http://img247.imageshack.us/img247/4629/dscnz1404ri7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O ku............a!!!!!!!!!!! (sama sie ocenzurowałam).
Rodzice kupili dziecku żywą piłkę????????? Gdzie tu odpowiedzialność?
Matko, alem sie wkurzyła, normalnie nie mogę.
Taka kruszynka i juz tyle w życiu przeszła.
Luka dawaj kontakt to sie jej zrobi allegro
Jestem pewna, ze długo na domek nie będzie czekała.
Cudo nie sunia!

Link to comment
Share on other sites

Dzięki szajbus - jutro ide do znajomej która chce adoptować suczke może maleńka się jej spodoba. Narazie jest u mnie na działce. Byłyśmy z Ziuta sprawdzić co sie tam dzieje - narazie cisza. Mam nadzieje że małej nic sie nie stało - nie wchodziłyśmy by nie budzić psiaków. Moi sąsiedzi nie lubia gdy moje psy szczekają ( lub piszczą). Jutro rano sprawdzę. Jednak boje się że gdy szczeniak sie przystosuje to......
Jesli znajoma sie nie zdecyduje na małą to zrobie jej allegro - tradycyjnie jak wszystkim swoim psom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...