Jump to content
Dogomania

Galeria Birmy - Niepełnoletniej Wariatki


bonsai_88

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Melduję, że mam neta :).
Po za tym pracuję, uczę się, tradycyjnie znęcam nad psem [czeszę, kąpię, wymagam posłuszeństwa i inne takie], siedzę w przeprowadzkowym piekle, a na dodatek zajmuję się chorym Smokiem... a... i jeszcze staram się wyleczyć samej po drodze, bo się ostatnio rozłożyłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Melduję, że mam neta :).
Po za tym pracuję, uczę się, tradycyjnie znęcam nad psem [czeszę, kąpię, wymagam posłuszeństwa i inne takie], siedzę w przeprowadzkowym piekle, a na dodatek zajmuję się chorym Smokiem... a... i jeszcze staram się wyleczyć samej po drodze, bo się ostatnio rozłożyłam.[/QUOTE]
No to masz chyba jak my wszyscy...;)
Oprócz chorego Smoka, oczywiście;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No to masz chyba jak my wszyscy...;)
Oprócz chorego Smoka, oczywiście;).[/QUOTE]
Ja mam coś na kształt chorego Smoka, tylko chyba 100 razy gorszego :oops: piorun mały ma zapalenie oskrzeli, a jest tak niedobry i niegrzeczny jakby był w pełni sił. I do tego kaszle do 1 w nocy, a wstaje o 6 :placz: ale chociaż się nie przeprowadzam.
Bonsai jak będziesz miała chwilę to wpadnij do nas na pogadane :cool1: napisz jak Ci jest w nowej pracy, co w szkole...i nie znęcaj się nad biedną psiną już :razz:

Link to comment
Share on other sites

W nowej pracy fajnie - mam naprawdę fajnych ludzi w pracy, dobrze się dogadujemy... no i ostatnio wyrzuciłam swojego pierwszego klienta. Uwieżcie mi na słowo, że jak taki na oko 14-latek powiedział do mnie "Co ty, k...., wiesz o pająkach" [zajmuje się tym już prawie 10 lat, więc akurat wiem dość sporo]. To we mnie zawrzało... Na koniec rozmowy chłopaczek mówił do mnie "Psze pani". Za to jak już poszedł to koleżanka wysłała mnie na pół godziny na zaplecze, co bym klientów nie zaczęła mordować :P.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='bonsai_88']Raczej chora jak diabli - za chwilę, po raz pierwszy od chyba 5 lat, jadę do lekarza w sprawie L4. Niestety coś mnie rozłożyło na tyle paskudnie, że omało nie zemdlałam w pracy od kaszlu [po napadach kaszlu jestem cholernie słaba, bo duszę się po 5-10 minut].[/QUOTE]
Obyś tylko Smoka nie zaraziła :-( Kuruj się bidulo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...